Yerel Seçimlerde Oyunuz Kime?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında LeyL tarafından paylaşıldı.

?

Yerel Seçimlerde Oyunuz Kime?

Anketin kapanma tarihi 18 Ocak 2009.
  1. AKP

35,4%
  2. CHP

27,0%
  3. MHP

16,7%
  4. DP

1,1%
  5. DSP

1,1%
  6. DTP

3,3%
  7. Diğer

4,6%
  8. Hiçbiri

10,8%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehmet.şahintürk

mehmet.şahintürk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ya ben lehamdurullah muslumanım ama ınanın ne benım gorusumde nede bu hukumetın gorusunde lazı cerkezı kurtu alevısı ayırımsız dın ayırımı yapmıyor ve bu ulkede ınanın yapılmıyor ben akp yı savunaraktan boyle dusunuyorum soylekı sen chp yı savunsan bıle sana kardes gozuyle bakıyorum cunku ataturkun mırascısı ve bekcısıyız hepımız ama unutmayalımkı osmanılar torunlarıyız unutmayalım bız bır yumruk olmalıyız bu partı ayırımını yanlıs buluyorum bence buraya pardıcılık degılde partı altında bırlık soylesısı yapmayı ısterdım hepımız bır olmalıyız demeyı ısterdım berkıde cıg gıbı buyur tum partılı gorusculerıy le sıyasetcılerlerde bıze uyardı cıg gıbı buyurduk ınsallah bırgun enbuyuk hayalım dostlar hepınıze saygılar

2. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bak kardeşim senin beynini yıkamışlar ben 49 yasındayım 8 tane hükümet gördüm bu kadar bu hükümetin hiç türklüğü savunan bir hareketini görmedim varsa yoksa avrupa birli hiçbirimizin kalmadı dirliği ergenekon diye tutturdu kankası pkkyı unutturu o deilmi apopiçne sayın öcalan diyen yoksa ş,mdilerde siz hiçpkk olaylarını medyada duyuyormusunuz nerde pkk filistin desen din kardeşlerimiz resmen katlediliyor tayyip napıyor kınama adı altında ayıplıyor şöyle birdüşünün bu hükümet ülkemizemi calışıyor yoksa elimizdeki tüm değerleri yahudilere kaptırdık onlaramı düşünüyor satılmadık yerimiz kalmadı sahillerimizide misyonerler işgal etti diimde bodrumda ormanlar yakılıyor telefon ediyorum yangın ihbarı diye kimse gelmiyor söndürmek için iki sene sonrada bakıyosun yanan yerlere bodrum aş adı altında misyonerler sirket kurmuş topraklarımıza oturmuş merak ediyon neresi buyur gel didim akbüke 17 km milasa doğru bozbükte tabiimisyonerlerin köpekleriseniiçeri alırsa ha sunuda söleyim ellerinde keleşde var son model arabalar ve orda cahiller üçbeşkuruşa köpekliğini yapıyorlar bu arda sunuda belirteyim orayı bizzat hükümetin emriyle kurmuşlar cevre köylere hırıstıyanlığı yayıyorlar ayrıca hotbırtta kanal actılar adıda ec tv diğer adıyla kanal hayat senin bildiklerin biraz bayat taze haberler bende merak ediyorsan gelde seni orda gezdireyim ben diidmde uydu antenciyim ve oraya bizzat gittim ve kendigözümle gördüm selametle

3. diyot

diyot Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    beyefendi burada laf ebeliğine gerek yok,

günü gelince önüne sandık gelecek istediğine ver sanada kimse sormaz .

başkalarını yönlendirmek senin gibilerin üzerine düşmez.

başka partilere verenlere ve parti mensuplarına saygıya davet ediyorum sizi..

ülkeyi iflas ettirdiniz,üç kişi beş para etmedi anladınmı allaha şükür ithal bakan getirmedik.

türkiye cumhuriyetine hacizi siz getirttiniz,kemel dervişin kim olduğunu anlamadınız galiba ,ben alatayım sadece bir cümle ile (dünya bankası ülkelere haciz koyma memuru) haczi nasıl koyduğunuda gördünüz.TBMM,ne ekonomiden sorumlu bakan olarak.

o zaman türk değilmiydin yoksa..!

bende 54 yaşındayım bende çok sömürücü gördüm..

hem sonra adminlerimiz ve forum yönetimi buraya bir konu açmış

oyunu kullan kimseyi rencide etme benim güzel kardeşim ülkeyide düşünme bizler uğrunda ölmesinide biliriz..:sunglasses2:

4. SEVENUGUR

SEVENUGUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Adı: AJC (ABD Yahudi Kongresi)
    1906'da New York'ta Yahudi bankerler tarafından kuruldu.
    Misyonu: İsrail devletini kurmak ve Siyonizm'i dünyaya egemen kılmak.
    Dünya Musevi Örgütleri'nin çatısı olan AJC sadece Siyonist önderlere layık gördüğü cesaret madalyasını kuruluşundan beri ilk kez bir Müslüman'a verdi.
    Peki kim midir bu Müslüman?
    Bütün gençliğini "Kahrolsun İsrail" diye bağırarak geçiren Recep Tayyip Erdoğan'dır.

Adı: ADL (Anti Deformation Launge)
    Yahudilerin ABD'deki bir diğer büyük örgütü.
    Başkanı Abraham Foxman, Recep Tayyip Erdoğan'a üstün hizmet madalyasını takarken onu Musevilerin ebedi dostu olarak ilan etti.
    Bu sütunu izleyenler Foxman ismine yabancı değil, çünkü Abraham efendi bu satırların yazarı ile hemşerisi Tayyip Erdoğan'ın yakın ilişkisini bitiren adamdır.
    2001 yılında, yani AKP'nin kuruluş aşamasında Abraham Foxman İstanbul'a gelmiş, Erdoğan ve Gül ile gizlice buluşarak Dünya Yahudi Cemaati'nin AKP'ye vereceği desteği taahhüt etmişti. İşte bu gizli buluşma bu satırların yazarı tarafından kaleme alınarak o! dönem Ankara temsilciliğini yaptığı Star'a manşet yapılmış ve Erdoğan da bu manşet üzerine bizi aforoz etmişti.

Soruyorum size, siyasal İslamcı güruh tarafından Morrison lakabıyla onlarca yıl hedefe oturtulan Süleyman Demirel'e bile verilmeyen bu Yahudi madalyalarının bir önemi ya da anlamı yok mudur?

Varsa Tayyip Erdoğan'ın takındığı o sözde Filistin yanlısı tavır ve tutumlar hiç inandırıcı olabilir mi?
    Ne yani, Filistin'e sempati duyanların kakalarını bile izleyip tahlile sokan İsrail, Tayyip Erdoğan takiye yapıyor da fark mı edemiyor acaba?
    Güldürmeyin beni, AJC ve ADL birini bu biçimde madalyalarla kucaklamışsa onun misyonu ortada demektir.
    Buradan hareketle bu madalyaları alan birinin Gazze katliamı edebiyatlarını yapmasının zerre bir değeri ve inandırıcılığı olamaz.
    Bir insan hem Yahudi madalyalı hem de Hamas sevdalısı nasıl olabilir?
    Gelelim Başbakanımızın Ortadoğu turuna:
    Yapılan açıklamaya göre Erdoğan Suriye, Ürdün ve Suudi Arabist! an'a gidecek!
    İyi de Gazze'yi bombalayanlar bunlar değil ki!
    Kat liamı durduracaksan ya İsrail'e ya da ABD'ye gitmen gerekmiyor mu?
    Öyleyse çıkılan bu sefer tamamen gösterişe, yani hamasete endeksli olmuyor mu?
    Aklınca zerre yaptırım etkisi olmayan bu gezilerle Gazze katliamı bağlamında toplumumuzda oluşan gazı alacak ve sempati toplayacak!
    Hatırlayın benzer şeyleri Rusya'nın Gürcistan işgali sürecinde görmüştük!
    Sahi Başbakanımızın büyük gürültülerle sunduğu Kafkas Paktı girişiminin sonucundan haberi olanınız var mı?
    Hafıza-ı beşer nisyan ile maluldür öyle mi?
    Yazık ya...
    Koca bir ülkeyi yıllardır tiyatroyla yönetmenin tarihi vebalini de mi düşünmezler bunlar!
    Sen hamaseti ve nafile Ortadoğu turuna bırak da Gazze'de şehadete eren bebelerin hatırına şu Yahudi madalyalarından birini iade etsene!
    Hadi etsene!..

5. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ankete gelince:

İsrail ile anlaşıp filistini vuran, BOP un eş başkanlığını yapan, herşeye ardı ardına zam yapıp emekli işçi ve memuru ezen, Ergenekon adı altında aydın kesime baskı yapan, parayı verseler çanakkale şehitliğini bile satan, milleti bir torba kömür ile dilenci sınıfına sokan, ülkeyi abd ve israile satan Akpye vereceğim ki Aziz Nesin'in dediği sözü haklı çıkarmak için.:D:[/QUOTE]

forumlara genel bir bakıyorum da amma takmışsınız bu kömür işine ya :angry26:
    sanki yardım için gelenlerin eline oy pusulası ile mühür varda "verin oyu alın yardımı"
    diyor yapmayın etmeyin buna kargalar güler;:hahaha:

isterseniz seçim yasaklarına SOSYAL YARDIM ı da ekleyin seçime 5-6 ay kala yardımı da kessinler,
    kış mış soğukmuş kömürü yokmuş alamıyormuş, mühim değil
    yeterki oylarını etkilenmeden versinler (deeegidimdeee):D:

ayrıca bir zamanlar otomatiğe bağlanmış zamları ne çabuk unuttunuz
    yada %1000 lere varan overnight faizlerini, %100-120 lik enflasyonu,
    bankaları horumlayıp batıranları, yada en az her hafta zamlanan yiyecek maddelerini
    tarihte ilk kez atılan yazarkasayı (yaz yaz bitmez ya neyse)

Ergenekon destanının ismini kirli çıkarları uğruna kullanan kişileri kimler destekler
    söyliyeyimmi, hani van 100.yıl rekt. aşkın, tarihi eser kaçakçılığı ve yolsuzluktan
    tutuklandığında birkısım kişiler "rektörü dsteklemek cumhuriyeti desteklemektir"
    demişlerdiya işte o zihniyet ancak destekler ve hatta avukatlığını yapar . . .
    (bu kadar açık ve net, hakaret etmeden iletiyorum anlayana sivrisinek-saz misali)

tamam akp nin eleştirilecek şeyleri de var biliyorum ama şu an için
    KÖTÜLERİN İÇİNDE EN İYİSİ O,
    ha oy konusuda HİÇBİRİ seçeneğini seçtim

6. diyot

diyot Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sen yanlarındamıydın

7. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kardeşim sizsanıyorsunuzki baykalcı bak kardeş ben 33 yıldır ülkücü hareketin içindeyim memleketi kim soyuyor altını kim oyuyor iyi bilirim birtane mhpli vekilin gemiciği varmı bu göz göre göre insanı ahmak yerine koymaktır ben esnafım 22 temmuz secimlerinden beri işlerimz kötü kimse uydu cihazı falan almıyor alacak gücüde yok zaten ben denizlideym burda kiralık ev bulmak akp den önce imkansızdı amaşimdi heryer kiralık ev ddolu peki niye böyle burdaki tekstillerin de hortumladılar şehirde insan kalmadı köyüne döndü dönmek istemeyen bazı aileler dağıldı çoluk cocukperişan senin tuzun kuru tabii ben sadece kendmi düşünüpte kritik yapmıyorum hadi selametle

8. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    2038 yılına kadar bekleyin (eee malum 100 yılda bir geliyor ya):17904B853C64:

9. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Adam arabayla otobanda gidiyormuş, radyoda bir haber ; ...nolu otoyolda gidenler dikkta bir araba ters yoldan girmiş.. der
    bizimkisi ise "ne birkişisi hepsi ters yolda demişi .... ANLARSAN

NOT: misyonerler hakkında bir cevap, bunlar osmanlı dönemide de vardı, ama millet
    (gençlik te dahil) İSLAMI iyi bildiklerinden bunlara kanmıyordu, günümüzde ise din cahil
    insanımız çok, bir gün hoca çağırmışlar "dini nikah" için, damat adayına hoca sormuş
    "bana kelim-i şehadet getirirmisin" genç "valla amca ben bu evde neyin nerde olduğunu
    bilmiyorum" deyip kıza sormuş, o ise "anne hoca efendi kelime-i şahatedi istiyor evde
    varsa getirirmisin????" fıkra gibi trajik komik değilmi, ama gerçek!!!
    :apploud::apploud::apploud:

10. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    SEN (HAŞA) ALLAH(cc)tan yetki mi aldın da AKP ye oy verenleri yakıyorsun;
    Edep edep, illede EDEP YAHU!!!

11. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    mhp değilmiydi koalisyonda iken apo leyhine oy kullanıp idamı kaldıran;
    eğer o kadar mert olsaydı koalisyonu bozar yinede idamı kaldırmazdı

YOKSA İP BULAMADINIZMIYDI :hahaha:

12. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İyi güzel ama hükümetle kavgalı bir belediyenin yapacağı hizmet nekadar iyi olur???

13. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Konuyu saptırmayın; konumuz laik anti laik değil,
    ama şunu untmayın ki yeryüzünde hiç bir rejim "HALKA RAĞMEN" ayakta duramaz,
    inanıyorum ki din devleti isteyenlerin sayısı %3-%5 ancak vardır ama diğer kalan %70-80
    kişiler ise kanunların dindarları kısıtlamasından rahatsızdır
    misal örtülü isen okuyamazsın, devlette çalışamazsın vs. vs.

14. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yaa tabi tabi; bir hikaye de benden olsun :love:
    Daha geçenlerde gümrükte satın aldığı araziyi ev ile birlikte memleketine
    kaçırmak isterken yakalananlar arasında 3 fransız, 6 alman 4 ingiliz vatandaşı
    suçusuzuz bize mülklerimizi iade edin birdaha memleketinize götürmeyeceğiz SÖÖÖZ
    demeleri ve iyi hal göstermeleri üzerine serbets kalmışlardır :hahaha::hahaha::hahaha:

15. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşım edep haya sınırlarını zorlama polemik yapma
    istediğin partiye oy ver diğerlerine hakaret vari konuşma ya!!!

16. erkan48

erkan48 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    yazılanları okudum ve dikkat ettim,akp ye oy vermiycekler çok hiddetli konusuyor bunun nedeni ne olabilir acaba?genelde toplumda öyle...

17. seyyah

seyyah Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    azınlık (%15-%20) olduklarını biliyor ve birşey yapamamanın verdiği psikolojik
    durmudan ötürü küçükgören, saldırgan, alaycı tepkiler veriyorlar ayrıca;
    "Kaç Kişiyiz" diye meydanlara toplanıp, "Kaç Dolar ederiz" diye dağılıyorlar

18. hsancak

hsancak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    mhp değilmiydi koalisyonda iken apo leyhine oy kullanıp idamı kaldıran;
    eğer o kadar mert olsaydı koalisyonu bozar yinede idamı kaldırmazdı

YOKSA İP BULAMADINIZMIYDI

Sevgili kardeşim Seyyah tüm yazılarını okudum ancak inan içinden çok isteme ramen cevap sayılabilecek tek bir kelime bulamadım.Yazdıkların tamamen iftiralarla ve gerçek dışı
    şeylerden ibaret.Mesela İdam konusunda MHP ye atmaya çalıştığın çamur 128 MHP Milletvekilinin tamamının idamın kalkmaması için kullandıkları oyları örtbas edemez olsa olsa o gün mecliste olup bu günkü AKP yi yöneten ve o günlerde idamın kalkması için kendilerini Cami kapılarına zincirliyenleri gizlemek için söylenebilir.Koalisyonu bozmaya gelince ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM SONRA PARTİM zihniyeti taşıyan insanların parti menfatlerini gözetmeleri zaten beklenmez.Şayet bu konuda yazdıklarımı yeterli bulmiyorsan meclis tutanakları yayınlandı orada kimlerin İdamın kalkması için oy verdiklerini görebilirsin.Yazılarının sonundaki cümleye cevap vermeye terbiyem müsade etmiyor ancak kendini ancak bu kadar net ifade edebilirdin tebrik ederim.

19. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kardeşim biz akp ye vememekle beraber hiç kimsenin verdirmeyeceğimizin sebebi şudur kalan topraklarımızı bayrağımızı hatta didimizi sahip çıkmak içindir böle giderse hiç olmassa bu secimde hüsrana uğraralar secim uğrunda kulanmış oldukları dinimizi seçimler bitince unutup hatta bizi başka olaylarla oyalamaya calışıyorlar artık bu düzmece siyaseti bıraksınlar gerçek değerlerimizi sahip cıksınlar müslümanım diye gecinip islamıyet adına hiç bir şey yapmayan kardeşlerimiz cayır cayır filistinde yarın bunların bizim başımıza gelmeyeceğini kim garanti verebilir israilin piç askerleri bile bizim ülkemizde pilot eğitimi görürse kimin kimin yanında olduğundan endişe ederim biz duyduklarımızı deil gördüklerimize inanırız akp diyen arkadaşlar size sesleniyorum ülken için bayrağın için özgürlüğün için beş defa düşün yoktur bu gidişin dönüşü

20. hsancak

hsancak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    yazılanları okudum ve dikkat ettim,akp ye oy vermiycekler çok hiddetli konusuyor bunun nedeni ne olabilir acaba?genelde toplumda öyle...

Sevgili kardeşim erkan 48 konuları her halde dikkatli okumamışsın hiddet konusunda elbete çok hiddetli yazanların yanında AKP,lilerin tahrikleri etken bunu neden göremedin.Mesela ben bundan önceki yazımda AKP ye oy vereceğini söyleyen arkadaşlara bir kaç soru sormuştum neden bir tek AKP li o sorulara cevap verme ihtiyacı hissetmedi yada yok öyle birşey diyen olmadı oysa Seyyar gibi kişilerin açıkça insanlara hakaret etmesine izin veriliyor.Oysa toprak konusunda yazdıklarına cevap verilebilir çünkü Filistinde Yahudilerde önce masumane bir şekilde önce toprak satın aldılar ve hiç bir yere götürmediler ancak daha sonra İsrail devletini kurdular ve bu gün oradaki insanlara neler yaptıkları ortada yarın aynı şeylerin ülkemizde yaşanmayacağını kim nasıl garanti edebilir.Alanya ve Kemerde İngilizce bilmeyenlarin tatil yapamadığını gözönüne alırsak ve o ilçelerde Türk bayrağına yasak İngiliz bayrağıma ise serbestlik getirilmişken yarın bizleri nelerin beklediğini görmek için kahin olmaya gerek yok sanırım.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş