Yerel Seçimlerde Oyunuz Kime?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında LeyL tarafından paylaşıldı.

?

Yerel Seçimlerde Oyunuz Kime?

Anketin kapanma tarihi 18 Ocak 2009.
  1. AKP

35,4%
  2. CHP

27,0%
  3. MHP

16,7%
  4. DP

1,1%
  5. DSP

1,1%
  6. DTP

3,3%
  7. Diğer

4,6%
  8. Hiçbiri

10,8%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. LeyL

LeyL
    Yetkili
    Emekli Admin

Beğenilen Mesajlar:
    1
    yerel seçimlerde oyum chp..

Neden?

bn takım tutar gibi parti tutmayı asla sevmem, doğruda bulmuyorum.. yaşadığım semti şuan akp li bir belediye başkanı yönetiyor.. bn yaklaşık 14 senedir aynı semtte yaşıyorum ve kendimi bildim bileli buranın başkanı o kişidir..daha önceleri saadet partisi gibi partilerden aday olup başkan olmuştur.. kendisinin halka atmadığı kazık kalmamıştır.. bu nedenle saygıyla anıyorum tekrar tekrar kendisini burdan.:)
    akp kömür dapıtıyorum diyor fakirlere, dağıttığı kömürler apartmanları olan daireleri olan evlerinin önünde son model arabaları olan insanlara gidiyor nedense.. keza erzaklarda öyle.. yalan basının uydurması deyip sallamayın bizzat şahit oldum.. ki sadaka dağıtmak yerine elektriğe, suya, doğalgaza verdiği zamlar kadar işçinin maaşına zam versin.. böylelikle sadakaya gerek kalmaz.. milleti nasıl yolucaklarını bilemiyorlar.. ne dolaplar ne haksızlıklar dönüyor.. nasıl görmezden geliniyor anlamıyorum ben..aynı cadde üzerinde bir eve 3 kat müsade varken diğer eve 5 kat müsade var? doğru mu bu şimdi ? imar geçti deyip tapulu arsalarımızı yarı yarıya düşürdüler.. bize satın almazsanız ihaleye sokup satarız deyip şart koştular ve milyarlarca para aldılar.. durumunuz var mı deyip sormadı yani akp bize.. şahsen biz 72 m yere 12 milyar ödedik istanbul büyük şehir belediyesine.. belediyeye gidiyorsunuz hepsi birlerinin ya akrabası ya tanıdığı.. bunlar en basit örnekler :thumb_up: chp vericem çünkü adayı istekleri karşılayabilicek biri.. kendim bizzat tanışıp konuştuğum bir insan.. ne kadar dürüst ve namuslu olduğunu, akp gibi aç olmadığını biliyorum.. yerel seçimlerde oyum chp fakat normal seçimlerde oyum mhp dir..

2. hsancak

hsancak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    AKP ye oy vereceğini söyleyen arkadaşların tümüne soruyorum bundan önceki yazımda bir iki soru sormuştum şayet samimi iseler o sorulara neden cevap yazmıyorlar yada inkar etmiyorlar sorduğum sorularda iftira yok belgeli olmayan mışlara dayanan her hangi bir şey yok tamamen belgeli üstelik başta Sayın Erdoğan bile kabul etmek zorunda kaldığı gerçekler ve bunlarla mücadele edeceğini söyleyerek geçiştirme yolunu seçmek zorunda bırakmışken nasıl samimiyet aranacak ben çok merak ediyorum.
    illetvekilerinin 1/3 ünden fazlası belediye başkanlarının 2/3 ü yolsuzluk yolsuzluk zimmet sahtecilikten dolayı sorunları olan bir partiden nasıl dürüst siyaset nasıl millette hizmet bekliyorlar bir açıklasalarda öğrensek.MHP nin milletvekileri ve belediye başkanları içinde bir tek kişiyi gösterebilirlermi yolsuzluğa zimmetçiliğe sahteciliğe bulaşmış yada haklarında soruşturma açılmışmı bir tek kişiyi göstersinler bende onlarla beraber AKP ye oy vereceyim samimi iseler cevapversinler.

3. draculu45

draculu45 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

tüm dediklerine katılıyom inadına değil benim hür irademe kimse hükmedemez onun için AKP....bakın bu güne kadar kim ergenekon davasına dokundu sonu hüsranla bitti o hükümetlerin ...ama nededi akp yola devam geri adım atmadı bu güne kadar memleketi asıl bu hırsızlar ve adiler hortumlamış memleket bitmiş en güven duyulan makamlar bile cıkar uğruna memleketi satmış siz daha bunların nesine güven duyup alkış tutuyorsunuz bakın en uçtaki üst düzey insanlar bile memleketi üç kuruşa satmış sizler hala burada nutuk atıyorsunuz yok öyle yama işte cıkar birileri bir gün hesap sorar derlerya adalet önünde hepsi şimdi hesap versin sahtekarların ve memleketi satan asalaklar

4. hsancak

hsancak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Sevgili kardeşim şu bildiklerini bizimle paylaşsanda bizde öğrensek en iyi yaptıkları benim bildiğim seksen yılda yapılan nekadar kurum kuruluş varsa tümünü satıp savurmak babalar gibi satmak vatan toprağını peşkeş çekmek oğullarına gemicikler almak düğün paraları ile zengin olmak allah aşkına AKP iktidarında açılmış bir tek fabrika gösterebilirmisin?Her beş gençten biri işsiz elektrik doğalgaz telefon faturalarına bir defa bak 2002 ile 2009 yılları arasında yüzde üçyüz zam yapılmış benzine mazota bak iki katına çıkmış daha çok şey gösterebilirim ancak güzel bir tek şeye ben rastlamadım şu benim göremediğim güzelikleri söylesende öğrensek.

5. hsancak

hsancak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    tüm dediklerine katılıyom inadına değil benim hür irademe kimse hükmedemez onun için AKP....bakın bu güne kadar kim ergenekon davasına dokundu sonu hüsranla bitti o hükümetlerin ...ama nededi akp yola devam geri adım atmadı bu güne kadar memleketi asıl bu hırsızlar ve adiler hortumlamış memleket bitmiş en güven duyulan makamlar bile cıkar uğruna memleketi satmış siz daha bunların nesine güven duyup alkış tutuyorsunuz bakın en uçtaki üst düzey insanlar bile memleketi üç kuruşa satmış sizler hala burada nutuk atıyorsunuz yok öyle yama işte cıkar birileri bir gün hesap sorar derlerya adalet önünde hepsi şimdi hesap versin sahtekarların ve memleketi satan asalaklar

Sevgili kardeşim Draculu45 yukarıda yazdıklarına bakınca sana şu birkaç soruyu sorayım gerçiği bundan önceki yazımda tüm AKP ye oy vereceyim diyen herkese sormuştum ancak bir tek cevap alamadım.Benim amacım kimsenin hür iradesine engel olmak değil ancak merak ettiğim 148 milletvekili 380 belediye başkanı yolsuzluk zimmet sahtecilik gibi yüz kızartıcı suçlardan AKP nin zırhına sığınmışken nasıl dürüstlük dağıtacaklar Ümraniye soruşturmasına gelince ben bir sonuç çıkacağına inanmıyorum sonucunda DAĞ FARE DOĞURACAK içini temizleyemiyen AKP Türkiyeyi nasıl temizlesin yukarıda söylediklerinden ancak iyi bir Amerikan filmi çıkar Rambo misali allah ömür verirse bekliyeceyiz ve göreceyiz.
    Tüm bunlara ramen samimi söyliyorum sorduğum sorulara olumlu cevap verirsen gerekçesinide gösterirsen bende senin gibi AKP ye oy veririm.Ancak bu güne kadar bu sorularıma cevap veren bir tek AKP,liye rastlamadım hep kaçak güreşen güreşçiler gibi alaksısız konularla geçiştirme yollunu seçtiler inşallah sen samimi çıkarsın.Benim oy vereceğim parti MHP eğer yolsuzluğa zimmetçiliğe sahteciliğe bulaşmış yada bu sebepten dolayı dava açılmış bir tek Milletvekili yada Belediye Başkanı biliyorsan ellerimi keserim MHP ye oy vermem o zaman oysa ben size diyorumki 148 Milletvekili 380 Belediye başkanınız hakkında bu yüzkızartıcı suçlamalar var ve tüm Türkiye o isimleri biliyor ancak AKP ve AKP,liler her nedense bilmemezlikten geliyor ve sürekli konuyu saptırıyor.

6. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu secimlerde akpyi sandığa gömelim bunların sonu geldi lütfen oylarınızı üçbeş kuruşa iki torba kömüre satmayın oy namustur insan namusunu şerefini satmaz

7. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Lütfen düzgün cümleler kuralım ve insanların görüşlerine saygı duyalım.Şahsen ben akp ye oy vermedim vermemde ama sizin bu cümlenizide hiç beğenmedim.:thumb_down:

8. engin67

engin67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    akp diyenler okusun bir arkadaşımdan gelen maili :
    ---
    Yıl
    2060

kızım 18,

ben 74

yaşındayım...

Sayfanın sonunu mutlaka okuyun… güzel yazmıs yazan arkadas

'Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda
    Ay-yıldız varmış neden

şimdi
    haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var?
    2 arkadaş okulda tavan arasında eski
    bir atlas bulmuştuk, o atlasta
    gördük daha önce Edirne'den Kars'a kadar Türkiye
    toprağı imiş, şimdi neden o
    haritanın 1/5'ine Türkiye diyoruz?
    Eskiden her mahallede 1–2 cami varken,
    şimdi neden her ilde bir cami
    var, dedem bahsetmişti daha önce ezan denen bir şey
    varmış, günde 5 defa
    camilerden okunurmuş şimdi bu çan sesleri ne baba?
    Filistinlilerin zamanında topraklarını
    parça parça satarak İsrail'in
    kurulmasına sebep olduklarını hiç mi bir yerde
    okumadınız da, topraklarımızı sattırıp
    şimdi bu ufacık alana bizi hapsettiniz? Siz atalarınızdan böyle mi
    aldınız bu toprakları?
    emaneti böyle mi korudunuz? Günden güne topraklarımız satılırken siz
    uyuyor muydunuz baba?
    Baba küçükken herkesin beni Ayşegül diye çağırdığını hatırlar gibiyim
    şimdi neden bana Angel diyorlar, beni kulağıma
    Angel ismini ezanla sen mi söyledin?
    Bizim evin önünden tanklarla geçen Amerikan askerleri kim baba? Her
    gün bize hakaret ederek ve sizi her gördükleri ye! rde coplayarak
    demokrasi! mi getirdiler
    baba? Bize okulda demokrasinin tanımını daha farklı öğretiler sanki
    Elime geçen gün bir kitap geçti baba, senin gençliğinden kalan. Biz
    Ankara'ya taşınmazdan önce memleketimizin ismi Gaziantep'miş ve 6317
    şehit vererek 'Gazi' lik ünvanını kazanmış. Neden şimdi oraya kürdistan
    diyorlar baba. Baba hani sizlere kürtlerle
    Türkler kardeştir demişler, peki kardeşlerim neden bizi öldürüp
    ülkemizde ayrı
    devlet kurdular.
    Baba o kitapta Atatürk diye birinden de bahsetmişti. O her kimse
    1933'te Bursa'da bir nutuk vermiş, ben şimdi bile ne kastettiğini
    anlayabiliyorken, sizin gençliğiniz
    bu kadar mı cahildi de o uyarıları dikkate almadınız?
    Şimdiki kürdistan toprağında yer alan Süleymaniye'de askerimizin başına
    çuval
    geçirmişler ve sen o dönemde gençtin, hiç mi kanın donmadı baba? Neden
    hesap
    sormadınız? Bunları görmezden gelen yöneticilerinize?
    O az önce bahsettiğim Atatürk size bir hitabe yazmış ve sizi hain
    yöneticilere ve uşaklara karşı uyarmış ve hitabenin sonunda da 'Muhtaç
    olduğun kudret damarlarındaki
    asil kanda mevcuttur' demiş. Baba kanınız o kadar bozuk mu ki ülkemizi
    bu hale getirenlerin yakasına yapışmadınız?
    Baba Türkiyeli ne demek? Biz Türk çocuğu değil miyiz? Soyumuz belli
    değil mi bizim?
    O kitapta okumuştum 'Ne mutlu Türküm diyene' yazıyordu. Peki, baba ben neden
    mutlu değilim? Türküm demek suçsa ve kötü bir şeyse siz eskiden neden
    söylerdiniz?
    Baba biz Kurtuluş Savaşı denen bir şey yaşamışız. Kitaba göre
    dünyanın gördüğü en
    şanlı savaşmış ve o savaşta 4 milyon şehit vermişiz. Madem bu vatandan
    bu kadar kolay
    vazgeçecektiniz de neden o kadar şehit verdiniz?
    Hiç mi kitap okumadınız? Hiç mi sizi uyaran olmadı, hiç mi
    göremediniz ülkemizin peşkeş
    çekildiğini? eğer farkında olduysanız ve duygusuzca evinizde
    oturduysanız sizin
    o hainlerden ne farkınız kaldı? Allah'ın huzuruna hangi yüzle
    çıkacaksınız baba. 'Vatan
    sevgisi imandandır' diye bir hadis varken hadi diyelim ki
    Türklüğünüzden vazgeçtiniz
    bari İslam'ın emrine uysaydınız.
    Senin eski cd'lerden dinledim baba, bizim de bir İstiklal Marşı'mız
    varmış. O marşı yanlızca
    körü körüne mi ezberlediniz? Atalarımız sizi her fırsatta uyarmış,
    demiş ki 'Ey Türk titre ve kendine dön'. Baba ne zaman
    titreyeceksiniz? Ankara'yı da kaybettikten sonra mı? Bundan
    13 yıl önce titremediyseniz eğer artık hiç bir şey titretemez sizi.
    Baba sen son bağımsız olan Türkiye Cumhuriyetini gördün.'Ya devlet
    başa, ya kuzgun
    leşe' diyebilecek bir Hasan Tahsin, bir Şehit Şahin, bir Sütçü İmam yok
    muydu aranızda?
    Yazıklar olsun baba sizin gençliğinize!
    Bu günleri göreceğime hiç doğmasaydım baba. Türklüğünüzden
    utanmadınız hiç olmazsa
    insanlığınızdan utansaydınız baba. Bu vatan göz göre göre altınızdan
    kayarken
    hiç
    olmazsa ŞEREFİNİZLE ÖLEMEDİNİZ Mİ?

HER GÜNÜM CENAZE HER GÜNÜM ŞEHiT

BUNLARIN SEBEBİ BİR İT OĞLU İT

UYAN TÜRK EVLADI UYUMA UYAN

OTUZ KUPONA ALINMADI BU VATAN

PKK'YA KARŞI BİR DAMLA BİLE OLSA DÜŞMANLIĞIN VARSA BU
    MESAJI HERKESE İLET
    ----------------------------

yorumu size bırakıyorum

9. Router

Router Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    oyum en cok atana vereceyım barı bılıyorumkı fazla atması var

10. gotfather

gotfather Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sonuna kadar chp tabiki.akp denen istismarcı partiye sonuna kadar hayır.

11. SEVENUGUR

SEVENUGUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Atatürk'ün subaylara konuşması;AFYONKARAHİSAR KOLORDU DAİRESİNDE SUBAYLARA HİTABEN KONUŞMA
    (31TEMMUZ 1920)

Efendiler!

Eski silâh arkadaşlarımla böyle yakından ve samimi temasta bulunmaktan büyük vicdanî zevk hissediyorum. Sizinle oturup uzun hasbıhal etmek isterdim. Fakat çoksunuz: müsait yer de yoktur. Bu sebeple hissiyatımı birkaç cümle ile mülâhaza etmekle yetineceğim. Arkadaşlar! İngilizler ve yardımcıları milletimizin bağımsızlığını imhaya karar vermişlerdir. Milletler bağımsızlıklarını hiç kimsenin lütuf ve atıfetine borçlu değildir. Hiç kimse kimseye, hiçbir millet diğer millete hürriyet ve bağımsızlık vermez. Milletlerde tabiaten ve yaratılıştan mevcut olan bu hak, milletlerce kuvvetle, mücadele ile mahfuz bulundurulur. Kuvveti olmayan, dolayısıyla mücadele edemeyen bir millet, mahkûm ve esir vaziyettedir. Böyle bir milletin bağımsızlığı gasp olunur.
    Dünyada hayat için, insanca yaşamak için bağımsızlık lazımdır. Bağımsızlık sahibi olmak için kuvvet sahibi olmak ve bunun için mevcudiyetini ispat etmek icap eder.

Kuvvet ordudur. Ordunun hayat ve saadet kaynağı, bağımsızlığı takdir eden milletin, kuvvetin lüzumuna olan vicdanî imanıdır.
    İngilizler, milletimizi bağımsızlıktan mahrum etmek için, pek tabii olarak evvelâ onu ordudan mahrum etmek çarelerine giriştiler. Mütareke şartlarının tatbikatı ile silâhlarımızı, cephanelerimizi, bütün müdafaa vasıtalarımızı elimizden almaya çalıştılar. Sonra kumandanlarımı za ve subaylarımıza tecavüze ve taarruza başladılar. Askerlik izzetinefsini yok etmeye gayret ettiler. Ordumuzu tamamen lağvederek, milleti, bağımsızlığını muhafaza için muhtaç olduğu dayanak noktasından mahrum etmeye teşebbüs ettiler.
    Bir taraftan da müdafaasız, ordusuz bıraktıklarını zannettikleri milletin de izzetinefsine, her türlü haklarına ve mukaddesatına taarruzla milleti alçaklığa, boyun eğmeye alıştırmak plânını takip ettiler
    ve ediyorlar.
    Herhalde ordu, düşmanlarımızın birinci taarruz hedefi oldu. Orduyu imha etmek için mutlaka subayı mahvetmek, aşağılamak lâzımdır. Buna da teşebbüs ettiler. Bundan sonra milleti koyun sürüsü gibi boğazlamakta engeller ve müşkülat kalmaz.
    Bu hakikat karşısında ve içinde bulunduğumuz vaziyete göre subaylar heyetimize düşen vazifenin mahiyeti, ehemmiyeti ve kıymeti kendiliğinden meydana çıkar.
    Milletimiz hür ve bağımsız yaşamak huzuruna tam bir iman ile kani olmuş ve buna kati azim ile karar vermiştir. Zaman zaman şurada burada üzüntü verici karaktersizliklerin görülmüş olması hiçbir vakit milletimizin genel kanaatine, hakiki imanına sekte vurmamıştır ve vuramayacaktı r.
    Dolayısıyla kuvvetin, ordunun vücudu için lâzım olduğunu söylediğim kaynak -ki milletin vicdanî imanıdır- mevcuttur. Ordu ise, arkadaşlar, ancak subaylar heyeti sayesinde vücut bulunur. Malûm bir askeri hakikat, felsefi hakikattir; "ordunun ruhu subaylardadır. ". O halde subaylarımız, düşmanlarımız tarafından yıkılmak istenilen ordumuzu tamir edecek ve canlandıracak ve ordu ve milletimizin bağımsızlığını muhafaza edecektir.
    Millet, bağımsızlığının muhafazasından ibaret olan hayati gayesinin teminini ordudan, ordunun ruhunu teşkil eden subaylardan bekler. İşte subayların, subayların yüce olan vazifesi budur.
    Allah göstermesin milletin bağımsızlığı ihlâl edilirse bunun vebali subaylara ait olacaktır. Subaylar, izah ettiğim yüce, mukaddes ve bütün açılardan üzerlerine düşen vazife itibariyle, bütün mevcudiyetleriyle ve bütün dikkat ve felsefeleriyle, giriştiğimiz bağımsızlık mücadelesinde birinci derecede faal ve fedakâr olmak mecburiyetindedirle r.
    Şahsi ve hususi itibariyle de subaylar, fedakârlar sınıflarının en önünde bulunmak mecburiyetindedirler.
    Çünkü düşmanlarımız herkesten önce onları öldürürler. Onları aşağılar ve hor görürler. Hayatında bir an olsa bile subaylık yapmış, subaylık izzetinefsini, şerefini duymuş, ölümü küçümsemiş bir insan, hayatta iken, düşmanın tasarladığı ve reva gördüğü bu muamelelere katlanamaz. Onun yaşamak için bir çaresi vardır; şerefini korumak! Halbuki düşmanlarımızın da kastettiği, o şerefi ayaklar altına almaktır.
    Dolayısıyla subay için "ya istiklâl, ya ölüm" vardır. Fakat arkadaşlar ÖLMEYECEĞİZ, bağımsızlığımızı muhafaza ederek yaşayacağız ve milletimizi daima bağımsız görmekle bahtiyar olacağız.

Mustafa Kemal

12. draculu45

draculu45 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

sevgili arkadasım bak tüm mesajları okuyorum sen seviyeli bir arkadassın onun için burada polemik yapmıyalım seviyeli tartışmalara herzaman acığım eğer kim haksız bir kuruş yediyse zehir zıkkım olsun ben akp avukatı değilim kim olursa olsun haksız kazanc yapan kim olursa olsun yargı yolu acılsın herkeste hesabını adalet önünde versin ben yalnız yerel secimle genel secimi cok ayrı tutarım genel secim olsa AKP derim YEREL SECİMDE DÜŞÜNÜRÜM saygılarımla

13. hsancak

hsancak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sevgili arkadasım bak tüm mesajları okuyorum sen seviyeli bir arkadassın onun için burada polemik yapmıyalım seviyeli tartışmalara herzaman acığım eğer kim haksız bir kuruş yediyse zehir zıkkım olsun ben akp avukatı değilim kim olursa olsun haksız kazanc yapan kim olursa olsun yargı yolu acılsın herkeste hesabını adalet önünde versin ben yalnız yerel secimle genel secimi cok ayrı tutarım genel secim olsa AKP derim YEREL SECİMDE DÜŞÜNÜRÜM saygılarımla

Sevgili kardeşim draculu 45 samimiyetin için teşekkürler seninde herkesinde fikrine saygılıyım elbete herkes istediği partiye oy verecek bu en doğal hakkı kimseyi kırmak gibi bir düşüncem de yok inan AKP ye oy vereceyim diyen arkadaşların neden AKP ye oy vermek istediklerini merak ediyorum yoksa polimik yapmak niyetinde değilim.AKP nin icraatlarına bakıyorum ben bir tek neden bulamıyorum oysa sonuçlara bakıyorum tüm anketler AKP yi gösteriyor bu çelişkiyi çözmeye çalışıyorum yoksa kimseyi rencide etmek gibi bir amacım asla olmadı.Şayet bu sorularımla rahatsız etti isem özür dilerim.Ancak birisi bana neden MHP ye oy vereceğini sorsa tüm samimiyetimle bana göre sebepleri söylerim.
    İstemeden şayet kırdığım kimse varsa özür dilerim sevgi ve selamlarımla.

14. osmanli66

osmanli66 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    MHP nin milletvekileri ve belediye başkanları içinde bir tek kişiyi gösterebilirlermi yolsuzluğa zimmetçiliğe sahteciliğe bulaşmış yada haklarında soruşturma açılmışmı bir tek kişiyi göstersinler bende onlarla beraber AKP ye oy vereceyim samimi iseler cevapversinler.----------------------------------------------------------------------------------------- Ben cevap veririm MUHARREM BEŞİR PTT GENEL MÜDÜRÜ VE BİR ZAMANLAR KEÇİÖREN BEL BAŞKAN ADAYIDI .bende bir MHPli olarak oyum AKP ye.elbete AKP nın hepsi dürüstmü değıl ama bizler kötünün iyisini seçelim.sayğılarla.

15. boran

boran Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sömürüye geçit vermeyen bir siyasi hareket olsun

16. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    akp demen soygun vurgun din sömürücülüğü memleketimizi yahudilere peşkeş amerika usaklığı vede avrupa birliği adına bizleri ezmek vatanım yurdum türküm diyeni bazı istisnalar dısında hapse attırmak pkk olayını ergenekon olayıyla unutturmaktır akp ye oy veririkrn üç defa düşünün selametle

17. mehmet.şahintürk

mehmet.şahintürk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bak kardesım neden bukadar on yargılısın . yazılarını okuyorum hep akp yı elestırıyorsun ya lutven bıraz ya bırazcık vıcdanınla davran cunku sen on yargılı dusununce ıyı degıl hep yanlıs gorursun
    bak dostum

18. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bakın dostlar akp ne dıncı lıgı nede baska bırsey le turkıyeyı yonetmege kalkmadı ya allah askına bıraz vıjdanlı olalım ya bu hukumet geldıgınden berı ugrasıyorlar bakın ben bır esnafım bu hukumetın yonetımınde daha kazanc goremedım ama gorduklerım eger baska bır hukumetle olsaydı da suan turkıyede mesepler catısması olurdu ben bu hukumetle umutluyum
    cunku ınanıyorum ya bu zamana kadar yapılanlara soyle bır fılm serıdıgıbı bakalım cumhur baskanını secdırmeyen demokrasımıydı gazete kupurlerıyle halkın cogunlugugla gelmıs bır hukumete bı savcı kapatma davası acarken demekrosıydıde sımdı o demekresı nerede yap maın dostlar bız kardesız ben sagı solu bılmem kardesım ben vıcdanıma hesap verırım basbakan ak dese sızce kara kara dese sızce beyaz bır kendınıze bakın ne hallere dusuyorsunuz ıkıde bır dıyorlarkı bu seyratı getırecek layıklıgı yıkacak ya yapmayın bu hukumet su anakadar avrupa bıle gordukı layıklıgı encok savunan bu hukumet sızın yapdıgınız ıs degıl bu hukumetın zamannında daha cok atamız kemal ataturkkun heykelı dıkıldı ya bana chpnın dıktıgı bır tanae ata heykelı gosterın nerde atam chp duvarlarına yazdırmadımı kayıtsız sartsız mılletındır dıye hanı nerede malesef atam sızı boule gorse ne yapardı ulu onder ataturke layık degılsınız yazıklar olsun bır de dıyorlarkı ıkı torba komure oyunu satma ya el ınsaf eskı hukumetlerın zamanında dogru komur vermeyıp verebılecegı bır fakırı sevındırecegıne o komurun katmakat parasını ıcıp yıyor servetıne katıyorlardı ın saf sıze ben allaha havaele edıyorum sızı tabıykı allah korkusu varmı sızde acıkcası suphelıyım uzgunum

19. fedo

fedo Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    100/100 haklısın arkadaş ama herkes bunu göremiyo veya görmek istemiyo

20. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    dostum akp dın somurculugu yapmıyor her musluman hamt olsun demeyı bılmıyorsa zaten normaldır ya ne yaptı soyle bır bakın bır baska partı gıbı bız layıklıgı cumhurıyetı savunuyoruz deyıp atamızın mırasının arkasından sıyaset yapınca sıkayet olmıcak hamt olsun degınce ıslamla sıyaset yapılıyor olacak yazık ya sız muslumanlıga bıle hareretle bakıyorsunuz ayıp tır soyle bır 3 yıllık gecmıse bak tarıhte en cok oyla cumhur baskanınnı secdırmedınız mılete bıle saygı duymadınınız ya ne sısınkısı satıyor dıyorsunuz ozellestırıyor dıyorsunuz satmak evet avrupalı bır karıs yer alınca vurup sırdına goturecekmı yok sa bura benım baska bır ulke ısmımı koyacak neden ozaman bızım ınsanlarımız avrupadan yer alıyor bu nasıl oluyor yanı ınsaf ....ozellestırıyor or negın turk telekom ya devletın elındeyken yanlıs yonetım hersıyasetcı bır akrabasını ıse almıs ıse gelmeden yan gelıp yatıp yuksek mass alıp her yıl zarar eden turk tlekom ozellestırılınce bır cok para devletın kasasına gırdı ve son 4 yılın vergı rekortmenı turk telekom dostum gozunu ac bırakalım sagı solu aklıselım olalım turkun turkten baska dostu yok bız bu hukumetın yanlısı varmıdır olabılır ama bukadar degıl be dostum bır sıır okudu dıye hapıs yatmıs bu basbakan sımdı tum eskı sıyasetın ne cırkınlıklerıyle yuzu gun gun cıkıyor bakalım o sıırden yargılayan hukuk bunları ne yapacak merakla ve ıpretle ızlıyorum SIZE SAYGI DUYUYORUM YREL SECIMLERDE PARTI ONEMI YOKTR HALKA EN IYI HIZMETI VREBILECEK BISIYSE HAYIRLISI OLSUN DIYE DUSUNUN MELI TEKRAR DIYORUM GUN BIRLIK GUNUDUR AKPSI CHPSI MHPSI BIRLIK OLURSA INANIN BU TURKIYEYI KIMSE YIKAMAZ NASIL YIKILIR ISTE SEN BOYLE DERSEN BEN BOYLE DERSEM KUCUCUK ISRAIL MUSLUMAN OLMASI BILE ONEMLI DEGIL O YAVRULARI VURUR TEPKIMIZ BUNA OLMALI SAYGILARIMLA CEVAPLARINIZI AYRI AYRI OKICAM HERSEY GONLUUZCE OLSUN DOSTLAR

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş