Yerel Seçimlerde Oyunuz Kime?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında LeyL tarafından paylaşıldı.

?

Yerel Seçimlerde Oyunuz Kime?

Anketin kapanma tarihi 18 Ocak 2009.
  1. AKP

35,4%
  2. CHP

27,0%
  3. MHP

16,7%
  4. DP

1,1%
  5. DSP

1,1%
  6. DTP

3,3%
  7. Diğer

4,6%
  8. Hiçbiri

10,8%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. zevs73

zevs73 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    artik yenilik gerek yenilikler de MHP de var ben bunu diyorum.

2. keyci60

keyci60 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    tabiki her vatanını seven gibi ak partiye verecem çetelere arka çıkanlara değil

3. kiesto_afri

kiesto_afri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    chp:D atacam

4. SENTURK

SENTURK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ben Müslüman Doğdum Bu Yoldan Asla Dönmedim Dönmemde mümkün değildir.

Milliyetçi Hareket!

5. sabo_n7

sabo_n7 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Hepsi bir puzzle ın devamı gibi. Hiçbiri diycem oyum boşa gidecek. En iyisi diğer belki yeni milliyetçi oluşumlar çıkar. Sağ - Sol - Kürt - Laz - Çerkez - Boşnak karıştırmadan.Ülkeyi kalkındaracak. Ülkeyi satmayacak. Halkın destekçisi olacak. Nerden geldiğini unutmayacak. Ülke olmanın gereğini yerine getirebilecek bir oluşum istiyoruz . Yeni oluşumdan kastım budur!

6. hasedi

hasedi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bu seçimlerde kesinlikle partiye değil kişinin kendisine oy verilir, çünkü adı üstünde yerel seçim tepeden inme, belediyecilik konusunda kapalı kutu olan daha önce denenmemiş olması artı bir özellik değildir, tekrar üstüne basarak söylüyorum yerel seçimlerde bilmediğiniz kişilere oy vermeyin çünkü aldığınız hizmetlerden memnun kalmayabilirsiniz

7. küçük ibo

küçük ibo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    yine bir seçim yaklaştı.yine birbirini suçlamalar,karalamalar başladı.yine vaadler havada uçacak.bu milleti,bu devleti iyi yönetecek iyi insanların göreve gelmesini bekliyoruz.umarım daha iyi bir vatan için,millet için çalışan kişilerin göreve gelmesini niyaz ediyorum,seçimin ülkemiz ve şehirlerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.bütün üyelerimize sevgi ve saygılarımı sunarım

8. fedo

fedo Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    evet alıcak ondan sonra da böyle açlıkla uraşıcak sizce nereye gidiyoz......

9. fedo

fedo Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    katılıyorum sana çeteleri dünya yüzüne çıkardı ama okadarda kenti çetelerini savuniyo ve izlerini siliyo bence hepsini çıkarırsa türkiye ozaman görür kim d:apploud::apploud::apploud:ürürüst

10. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar bırakın su amerikayı kurtarma partisini bari satılmayan yerler elimizde kalsın akp demek sadece yahudi ermeni ve amerikayı desteklemek demektir bunuda gösterdiler

11. name48

name48 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    tabi akp daha iyisimi var teröre arkacıkan ana muhalefetemi verelim erkonokonu savunmaktan başka ne yapıyorlar

12. ucantekmeci

ucantekmeci Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Partiden veya herhangi bir yolla hükümetten yahut devlet yoluyla cebine girecek paraya muhtaç olmayan, şahsi her işini şahsi kaynaklarından karşılayan, verilen her görevi layıkıyla yapan, vatandaşa patron değil gardaş olan, her zaman BEY olan tek isim vardır o da Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey'dir. Eleştirmeden önce geçmişini iyice araştırın sonra konuşun. Köklü ve zengin bir aileye mensup olması, ailesinde veya yakın çevresinde devletten dolandırılabilecek tek kuruş paraya ihtiyacı olan kimse olmaması devletin kime emanet edilebileceğinin bir göstergesidir. Ve sadece devlet için harcanmış bir ömür gördükten sonra eleştirmek aklı baliğ olan bir kimse için mümkün değildir. Ancak ve ancak bilgi eksikliğinden kaynaklanır.

Durumumuz hiç de tv lerde gösterildiği gibi pembe değildir. Bugün itibariyle ısınma ihtiyacını karşılayabilmek olanaksız hale gelmişse(ne kömür, ne doğalgaz, ne de elektrik alternatif olamamaktadır-kullanılamamaktadır); vatandaş akşam evine götüreceği ekmeğin derdine düşmüşse. Ve artık insanımız bırakın keyfi harcamayı zorunlu olan öğle yemeği ihtiyacını bile geçiştirir vaziyetteyse; dinimiz her alandan saldırılara maruzken vatandaşa erkeklik yapanların sesi çıkmıyorsa; devletin asli unsuru Milletimiz azınlık haline düşürülmüşse ve yabancıların köleleri haline getirilmişse(sözüm yabancı firmalarda düşük ücretle çalıştırılan(örn bankalar), emekleri yurtdışına akan kardeşlerimiz için) tek ve tek sorumlusu A.K.P. ve onun yandaşlarıdır. Bunda hükümet olarak onlar ne kadar suçluysa onlara destek olanlar da aynı oranda suçludur. Ailemizin ve milletimin rızkıyla gemi alanlara, yumurta satanlara, onlara yol verenlere hakkımızı helal etmiyoruz.

Ne ABD nin ne de AB nin değil; sadece milletin partisi olan Milliyetçi Hareket Partisi tek kurtuluşumuzdur. Allah(c.c.) yar ve yardımcınız olsun... Selametle

13. ed26

ed26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    akp devam görünüyor, koalisyon hükümetleri hiçbir zaman kavgadan başka birşey getirmemiştir.

14. mmmrr32

mmmrr32 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    elbette MHP Küçük hırsızlar el feneri büyük hırsızlar deniz fenerini ampülsüz bir işe yaramaz el feneri ve deniz feneri ampulü patlatmak lazım................

15. diyot

diyot Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    elinizden geliyorsa sizde sizde yoksula yardım edin,bizler allaha şükür kör değiliz,asıl kör olan ülkeyi iflas ettirip,ithal bakan getirenler. içinizde ekonomiden anlayan yoktuda neden hükümet oldunuz..?sırf yandaşlarınıza yaranmak içinmi,neden ecevit hükümetine payanda oldunuz...?bostanmı beklediniz..?asıl kör olanlar bugünkü hizmetleri görmeyenlerdir.

arkadaşım burada bir anket açılmış.beğenirsin veya beğenmezsin.

ama kimseye kör demeye hakkın yok.kimseye çamur atmaya hakkın yok.

burada sana cevap vermeye bile değmezdi ama şükür allah ben senin gözünle görmüyorum...:sunglasses2:

16. engin67

engin67 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

benim yazdıklarımı sen ve senin gibiler anlamıyorlarsa onlar sizin sorununuz benim yazılarımda gördünmü hiç geçmişteki olanları savunduğumu gelen gideni aratır derler, burada sorun demokrasi ve cumhuriyet sorunu bunları göremiyormusunuz, nereye gidiyoruz herkesi dinliyorlar, emniyet f (fetullah)tipi yapılanmanın içinde.
    sana bir gerçeği söyleyeyim dün arkadaşım anlattı istanbuldan telefonla incil kitabı istemiş okumak ,içinde ne var merak etmiş 2 gün sonra polisler gelmiş incili neden aldığını sormuşlar ve bu konu gizli kalsın demişler, nerelere geldiğimizin belgesidir bunlar,
    anlamayan ve karşı çıkmayan sonra çok pişman olur ama iş işten çok geşmiş olur, onun için şimdiden hep beraber bu oyunları bozalım, geleceğimiz ,çocuklarımız kararmasın, herkese büyük görevler düşüyor. :nono: :nono:

17. jozefrose

jozefrose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    akp akp yine akp silip süpürecek ezip gececek bunu herkes biliyor akp isimleri söylemeye gerek bile yok gördük onlarıda neler yaşattılar ülkeyi ne hale soktular daha onların zararı var ülkeyi sömürmüşler

18. erdalmikailoglu

erdalmikailoglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    beydemir abii bizler yani akp ve onun fikirlerini savunanların neden korktuğumuzu söylemişsin tam tersine gurur duyuyoruz tam tersine gördüğün gibi hangi makm ve mevkide olursa olsun ergenekon adıyla anılan örgütün üstüne giderek cesaretimizi ortaya koyuyoruz o yüzden sen ve senin gibi düşünenlere derdimizi anlatma gibi bir sorunumuz yok illada soruyorsan ve buradan görmek istiyorsan all işteee sana inadına değil samimiyetimle A K P diyorumm.:apploud:

19. ENGİN02

ENGİN02
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    2
    tabiki akp

20. raydın

raydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    yola devam inşaallah