Toni Van Gaal'e ateş püskürdü!

Konu, 'Almanya Ligi' kısmında maho02 tarafından paylaşıldı.

1. maho02

maho02 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Fenerbahçe'nin yaz transfer sezonundan beri gündeminde olan B.Münih'in İtalyan forveti Luca Toni, dün RAI 3 Televizyonu'na yaptığı açıklamalarla, kulübüyle olan tüm bağlarını resmen kopardı.
    Golcü futbolcu, Bayern Münih Teknik Direktörü Van Gaal'le 4 aydır sorun yaşadığını belirterek "Her şeyin bir sınırı var. Münih'ten derhal ayrılmak istiyorum. Devre arasında başka bir takıma transfer olacağım" dedi. Toni, açıklamalarında birçok ülkeden teklifler aldığını belirterek "Öncelikli hedefim İtalya Ligi'nde oynamak. Çünkü orada çok gol attım ve Milli Takım'a kadar yükseldim. Ancak durum önümüzdeki ay içinde belli olur. 2010 Dünya Kupası'nda İtalya kadrosunda yer almak istiyorum" diye konuştu.
    SÜREKLİ GÖZLEM ALTINDA
    Fenerbahçe kanadından gelen haberler ise, zaten sürekli takip altında tutulan Toni için önümüzdeki günlerde harekete geçileceği yönünde. Özellikle yönetimin, Avrupa çapında tanınan bir golcüyü takıma katarak kadrodaki en zayıf bölgeyi güçlendirme isteğinde olduğu bildirildi. Bu açıklamalardan önce de Fenerbahçe'nin listesinde 1 numarada yer alan Toni'nin, İstanbul'a gelme ihtimali her geçen gün artıyor.

25.11.2009
    Kaynak : Sabah

Sayfayı Paylaş