Sizce Ergenekon İsimli Bir Terör Örgütü Varmı?

Konu, 'Eskiyen Konular' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Sizce Ergenekon İsimli Bir Terör Örgütü Varmı?

Anketin kapanma tarihi 3 Mayıs 2009.
  1. Evet var

51,3%
  2. Hayır yok

38,7%
  3. Kararsızım

10,0%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samicell

samicell Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    chp ye tabiiki

2. samicell

samicell Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    gelde gör atam senin adını kullanarak emanet bıraktıgın bu vatanı kaç kere darp ettiklerini

3. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    bir asker kaldı yıkılacak kale onuda yıktılar mı akp ye ihtiyacları kalmayacak göreceksiniz anlamadığım hepimiz ermeniyiz diyen çok yahudilerin fener rumun kürtün vb haklarını savunmaya geldi mi hazır asker çok komik dert sadece TÜRKİyeyi teslim etmekse bunu görev azledenler sessiz çoğunluğa dikkat etsin

4. me-ha

me-ha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ergenekon örgütü bence vardır.bu örgüt halkın dini siyasi görüşlerini Atatürk ü ve buna benzer şeyleri öne sürerek,halkı kışkırtmak amacıyla kullanarak kontrolü elden çıkarmamak ve türkiyenin zenginlikleriri kendi çıkarları için kullanan insanlardır bence.bu ne akp ile ne chp ile nede başka bir partiyle alakalı şuan hükümet chp olsa idi bu insanlar chp yi bitirmeye çalışacaklardı dsp ye refah a yaptıkları gibi çünkü amaç ülkede huzuru bozmak.bence şuan yakalanan kişilerin çoğu sadece piyon.esas kişiler halen belli değil bence. ülke olarak siyasi görüşlerimizi dini görüşlerimizi bir kenara bırakıp bu kişileri aramızdan temizlememiz gerekiyor .bakın o zaman pkk veya başka bir sorun kalıyormu.bence böyle bir örgüt var adlarına ne diyorlarsa.

5. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    adamlar harita çiziyor çiziyor da kimsenin sesi çıkmıyor nedenadamlar 7 ekimde kapı açılaçak diyor adam fener patriği devlet adamı sıfatıyla kabul görüyor bak secimlerden önce olamayan terör hortladı ama durmak yok yola devam diyenler deniz fenerine geldimiyada yasaklı tırlar başbakan imzasıyla geçişde yakalanınca cok değerli bakanlık koltuğunu bırakıyor ama yok bunlar yalan karşı medyanın yalanları deyip işin içinden çıkmak kolay one munıutçılar one munuıt demeyip dokunulmazlıkları kaldırsalar neler çıkaçak neler ama yok daha coçuklarının çepleri dolmamış daha görevlerini içra etmemişler daha bir kale var daha öleçek kelleler var zatın deyişiyle ömrümüz olursa hesap verme sırası geldiğinde bakalım hesapları olanlar nasıl bir hesap verecekler

6. LORD_KING

LORD_KING Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    uzun lafın kısası herşey ortada görünen köy klavuz istemez

7. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    gercekten herşey ortada genelkurmay başkanının açoklamasından sonra daha da ortaya çıktı gercekler şimdi ne olaçak bakalım cevap vermesi gerekenler neyi düşünüp neye göre cevap verecekler çok merek edişyorum

8. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    en basitinden bulunan silahlar bir kullanımlık bir daha kullanılma şansları yok dolayısıyla terör örgütüde yok gülemiyorum ama gercek güneş balçıkla sıvanmazmış

9. ابومنه

ابومنه Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    الف شكرررررررررررر

10. erdal05

erdal05 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    dostum sen önce gözünün önündekileri bir gör hele....
    kendilerine vatan millet sakaryayı...atatürkü kalkan edip...saman altından terörizme bulaşmışları bir gör...
    önce...demokrasiyi bir içinize sindirin...
    beğenmediğiniz hükümetleri...gene sandıkla devirmeyi bir öğrenin...
    darbelerle beyninizi kirletmeyin..............
    ondan sonra bakarız tarihe dostum...hele bi olayları gör de..
    ama ,bakma...görr........!!!

11. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    diğerleri neyi kalkan ediyor avrupayı mı amerikayı mı arapımı ALLAHı mı yoksa gercekleşmekte olan ihtilallerine güveniyorlar yok gülen hoca mı kalkanları görebileçek olsa insan çok basit neyi görelim kullanılmıyacak silahları mı yada ergenekon var deyib sınıfta kalan ekonomiyimi yoksa ermeni çumhurunun 7 ekimde kapı acılaçak demesini mi yoksa fener rum patriğini mi neyi söyleyin satılan vatan topraklarını mı zenginlikleriyle öğünenbakan coçuklarını mı deniz fenerini unuttuk 450trilyon para mı adamların elinin kiri ne diyeyim sen söyle ben söyleyeyim bakalım yarın ne olaçak hiçbir ülkede olmayan demokrasi bizde tesev çalışıyor sınırlar çiziliyor ekonomi kapanan fabrikalardan ama dediğin gibi camiyi çalan kılıfını hazırlamıştır söz güzel durmak yok yola devam ama bu yol nereye gidiyor gidecek bakalım

12. draculu45

draculu45 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    bak arkadasım ben insanlara hep saygı duyarım ama birileri allahcc ismini karıştırmak cok ayıp vede terbiyesizlik bu keinatın tek hakimi allahcc haddini bil

13. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    bana haddi mi bildirecek olan ALLAH sen kim oluyon yoksa neyse ayıbı öretebiliyorsan cevrendekilere kendine öret dokunan birşey varsada hazmetmeye çalış benim dinimi senmi öğreteceksin kullananlara laf uzatamıyorsunuz memleket elden gidiyor insanlar fakirlikle aclıkla uğraşıyor allah akıl fikir vermiş oturup orada bekleyin herşey düzeleçek yada birinin dediği doğru diğerleri yalancı yukarıda adam ATATÜRKün ardına sığınmayın diyor ALLAH PEYGAMBER sonrada ATAM gelir buda beni bağlar isteyenle istediği yerde görüşmek üzere

14. ozzy1990

ozzy1990 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sevgili dostum,
    demokrasi ile ilgili söylediklerinde içten olduğunu düşünüyorum. Zaten benim kaygım şu ya da bu partinin iktidar olması değildir, gerçekten gören biriysen, mevcut, adına demokrasi denilen sistemde herzaman sermayenin iltidarda olduğunu da görmen gerekir. Sen boşver sandıkta devirilmeyi falan da yanı başımızda "gerçek" demokrasi ile tanışıp 1,5 milyon insanını feda eden Irak'ı gör.

15. maxalanya

maxalanya Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Kendimi ovmus gibi olacagim ama; bu gun Genelkurmay baskaninin aciklamalarini bazi ana basliklarini 2 gun once ben buraya yazmisim.:apploud:

Demekki Bende cidden genelkurmay baskani potansiyeli var. :hahaha:

Keep follow me guys...:thumb_up:

Org. Başbuğ'un konuşmasının tam metni :

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

16. SEVENUGUR

SEVENUGUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Saldırın Saldırın TSK ya bana şunu yazarmısınız siyasilerin çocukları neden askerlik yapmaz Saldırın TSK ya amerika da yaşayan kaçak askerlik yapmak istemiyenlere belki af da gelir Saldırın TSK ya parayı veren düdük çalsın garibanlar o DÜDÜK lerin yerine ŞEHİT olurlar

17. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    şu söze bayıldım 'Tanri, iradesini hakim kilmak için yeryüzündeki iyi insanlari kullanir.
    Yeryüzündeki kötü insanlar ise kendi iradelerini hakim kilmak için Allah'i kullanirlar. '
    kulanmayın hey insanlar onun bize değil bizim ona ihtiyacımız var 10 canımız gitti dtp ye tık yok

18. bulancak68

bulancak68 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    evet arkadaşlar bece böyle bir örgüt yok; neden yok bu adı geçen örgütün ahdapot gibi kolları var ama sadece gerçekten suça bulaşmış bir kaç kişi dışında suçlanan kişilere bakıldığında hep akp ye mualif kişiler suçlanıyor,oysa yakın tarihe bir bakalım akp hükümetinden önceki koalisyon döneminde her cuma eylemler yapılır kara çarşaflı yerşil sarıklı kimseler izinsiz korsan gösterlerle hükümeti protesto ederler şeriat çağrışımı yaparlardı bu darbe girişimi sayılmazdı.düşünün sivasta madımak otelde 38 canı hunharca yakarken yine şeraat sesleri yükseliyordu,bunun gibi daha birçok olay sayabilirim.yine yakın tarihimizde çorum olayları kahramanmaraş olayları vardı bunların üzerine gidilmiyor varsa yoksa mualefet eden kişiler göz altına alınıyor .suçu saz çalmak gibi bişey hatırlayınız DENİZ FENERİ olayı aylardır bu kişiler hala devletin kurumlarının başında bir sorgu sual yok bende gerçek suçluların cezasını çekmesinden yanayım ama ne gezer herkes bizi oyalıyor,en yüce kurmumuz olan TBMM ne kadar sabılalı ve vatan hainleriyle dolmuş.şimdi sen bu meclisten ülke yararına ve halk yararına bir hizmet bekle.benim söyleyeceğim herkes kendi elin üşenmeden güzelbir yıkasın Domuz gıribi salgınından korunsun.hepinize saygılar selamlar.

19. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    iyi düşünürsen kendi sorunun içinde kendi cevabını bulursun.SELAMLAR:thumb_up:

20. Telve

Telve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

Aynen katılıyorum çok güzel söylemişsin :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş