Sizce Ergenekon İsimli Bir Terör Örgütü Varmı?

Konu, 'Eskiyen Konular' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Sizce Ergenekon İsimli Bir Terör Örgütü Varmı?

Anketin kapanma tarihi 3 Mayıs 2009.
  1. Evet var

51,3%
  2. Hayır yok

38,7%
  3. Kararsızım

10,0%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. simsekelektrik1

simsekelektrik1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    doğru diyorsun asker istedikten sonra ama askerin istemesi için sicilinin temiz olması lazım demek bir problemi varki birşey diyemiyor kime güveneceğiz askerde böyle yapıyorsa terörü silmeye calısıyorlar isteseler anında siler ama işlerine gelmiyor önce kendi içindeki terörü silmesi lazım

2. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    iktidar olanlar krolaklamışlar pırıl pırıl ondan ak parti daha önceleri karaydı çünkü o pis o kirli ama ak ak iyi valla ondan dokunulmazlıkları kaldıramıyorla çok aklar ya dert 10yıllık zaman aşımından faydalanmak şimdide ihtilal var sivil olan dolayısıyla bir 10yıl daha dokunulmazlıkların kalkması için beklenir nasılsa ergenekonla bu süreyide geçirirler 13 15 115 1115 şinci dalga adamların torunları da davaya dahil olur bu film de böyle devam eder

3. mmmrr32

mmmrr32 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bence yok uydurma kanıtlar ile insanlara acı çektiriliyor itirafçılar iftiraCI olmuş kıtmetli değerli insanlaraı karalıyor...

4. yılmaz_48

yılmaz_48 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ewt vardır bunun aksini ispat eden de vatan hainidir chp lideri baykal gibi...:mad:

5. daeron

daeron Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    velev ki, böyle bir örgüt var, fakat buna terör örgütü dememiz ne kadar doğru olur. Bu kapsamda tutuklanan, bu ülkeyi korumak için and içmiş, hayatını bu ülkeye adamış, teröristlerle mücadele etmiş paşalarımız, askerlerimiz terörist mi oluyor o zaman ???

6. _OlguN_

_OlguN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ergenekon denen "isimli" örgüt yoktur..
    Ergenekon ismini veren insan Türklüğe düşman kişidir..

Dünyada bana terör örgütüne savcının verdiği isimle anılan grupları sayarmısınız ?

Ben ona değilde şu haberde ;

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Bu halkın ne kadar korkak olduğunu görünce üzülüyorum..

Bunu destekleyen amerikadaki dinci kuvvet öyle yada böyle silinecek..
    Bu bağırsakları temizleme değildir..Cumhuriyet'e midesi yetmeyen kişilerin misillemesidir..
    Anayasa mahkemesince anayasaya aykırı "vatan haini" statülü bir parti yönetimde..
    Asıl terör budur..

7. Telve

Telve Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Katılıyorum hem vatan haini hemde din düşmanı.Cumhuriyet tarihinden bu yana ekili bir ağaçları bile yok.Herkes biliyor ama nasıl oluyorda o kadar oy alıyor onuda düşünmüyor değilim.Acaba o oylarıda mı ergenekon veriyor bunlara :D

8. altugozelkose

altugozelkose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    her iki kişiden birinin oyunu ne yolla alırsa alsın Ak kaşık birşey yapılacaksa askeriye hamlesini doğru yapmalı.Askerden korkmuyorlarsa bu onların sayesinde değil.Atatürk'ün uğruna hayatını verdiği,sana bana emanet ettiği,uğruna milyon insanın kanının döküldüğü bu vatanı AK kaşığa emanet edendedir suç.İran bu günlere nasıl geldi daha önce herkesin özgür dolaştığı mini eteklisiyle türbanlısıyla huzurlu olduğunu araştırın.peki bu günlere gelmesinde hangi süreçler yaşandı?bizde yaşananlara ne kadar benziyor bir araştırın?İran'ı amerika bu hale getirdi.bizide yapmaya çalışıyorlar.zaman birlik zamanıdır.unutmayınız.asker onlardan değil,korumaya çalıştığı milletten korkuyor.hadi elimi masaya vurduğumda arkamda kimseyi göremezsem.nitekim öyle oldu.muhtıra verildi.bu ülkede demokrasi var denildi.açıklama üzerine açıklama kimse doğru bulmadı asker onlardan değil bizden korkuyor.Asker gözünde çok şey olsun.unutma her türk asker doğar...

9. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ya arkadaşlar adam askerlerisevseydioğlunu askere yollardı ama onu oğlu iş adamı olma sıfatı tasıyor ama asker olma sıfatı tasımıyor bence bu oğula her konuda çürük raporu vermek lazım akp hükümetininin varlığı bounca yolsuzluk hırsızlık bölücülük ceza evinden terörist cıkarıp vekil yapmalar sonrada meclise almalar batan fabrikaları kendiakrabalarına almalar deniz fenerinii hortumlamalar sadece denizliden aldığı iki fabrikayı ve kırk dönüm arziyisöylüyorum değirmencigurup aynes süt ve yem fabrikası pamukkalede 40 dönüm arazi hortumlanan deniz feneriparaları buralara yatırıldı sayın tayyip efendi aynesialalı stv kanal 7 de rekalmlarıda maşallah devamlı yayında adamın sırtı yere gelirmi oğlunu asker yapıp kelle muamelesimi yapsın tek kelimeyle allahım bunlardan en yakın zamanda kurtuluruz inşallah ama sunu söleyisecimle bunlardan kurtulamayız ahtabot gibi heryeri sarmışlar oyları bile çalarlar kendi oylarını sandığa koyarlar ben rabbime havale ediyorum selametle

10. ahmetsami33

ahmetsami33 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar kimseyi vatan hainliğiyle kimsenin suçlama hakkı yoktur...

11. pola_1966

pola_1966 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    انا لا اعرف ترکیی:no_clue:

12. driver

driver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    var diyenlerden ne bekliyim
    ama öyle bir düzen hazırlanıyorki inanılmaz,

sözde örgüt evinde bulunan bombalar , arazilere gömülen silahlar

idaayı savunanlara göre örgüt !!! öyle salakki
    araziye 3 ağacın arasına gömdüğü silahları kroki ile yerini belirleyip o krokileride ofislerinde bırakıyorlar
    ondan sonrada baskında krokiler ele geçirilip ondan sonrada arazi kazılıp bulunuyor

ve 5 10 tane silahı kroki olmadan bulamayacak olanlar :DD: darbe yapacaklar :asking01::asking01::asking01:

soruşturmanın adı idi ERGENEKON !!! SÖZDE ÖRGÜTÜN İSMİ DEĞİL
    bir kere soru yanlış (forumdaki arkadaşkardan bahsetmiyorum)

en azından bu bile öyle bir örgütün olmadığına belirti :e010:

bu arada hükümet yalası STV dahice bir isim bularak "ETÖ" ismini yakıştırıverdi

13. kral..

kral.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bence var çünkü her kazılan yerden cephanelik çıkıyor bana göre yeni bi mafya sistemi yaratılıyor

14. yakupyurt

yakupyurt Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    saçmalamayalım arkadaşlar böyle ülkemizisatacak bir tek örgüt var oda pkkdır pkkyı unutturmak için etö icat ettiler silahlara gelince insan kendi gömdüğü silahları bulamazmı bence bu silahları akp gömüyor sonrada cıkarıyor ne gerek var krkiye falan hadi ben bişey gömeyimde bulun bakalılm bunlar saçma pkknın önünü açmak için kurulmuş bir düzendir stv yi haberler için acıyaorum hemen acılışta ilk etö pekisizin hocanız olan fettullah gülen neden amerikada bu kadar ülkeyi savunuyosunuzda hocanız neden ülkemize gelmiyor bence gerçek bölücüler hainler akp nin dtp nin içindedir başka yerde aramaya gerek yoktur istersenizisim vereyim ahmet türk gerçek teröristtir aysel tuğluk vede diğer yirmi kusur vekil siz onlara bişi yapamıyosunuz askerimizi lekeliyosunuz akp ile arasındaki görüş ayrılığı olduğu için yıpratma eylemidir bunlar ben paşalarıma güveniyorum aynı zamnda bu akp seçimlerdehırsızlıkla oylaı hortumluyorlar bunlarla ancak askerimiz paşalarımız başa cıkabilir ne mutlu türküm diyebilene memleketteki bütün hainlara rağmen

15. ergenekon78

ergenekon78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Dikkat edilirse akp hükümetini kim eleştiriyor ise o insanlar bu davadan içeri alınıyorlar .en küçük eleştiriye tahammülü olmayanların bir oyunu bu ...öyle bir terör örgütü olamaz .Türkün şanlı destanında leke sürmek isteyenin gücü yetmeyecektir buna eminim.

16. ozzy1990

ozzy1990 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    türk insanı gerçekten bu kadar SAF olabilir mi ya inanması gerçekten çok güç. Silahlar ve cephaneler asla gömülmez arkadaşlar bu adamlar asker silahlar zaten onların kontrolünde bu salaklar silahları neden gömsünler. Silahla uğraşanlar bilirler odadaki bir silah bile 3 ay bakım yapılmazsa işlevini kaybetmeye başlar. Gömülen silah çürümeye terkedilmiş demektir veya bir olayın failidir ki bunlar da gömülmez ya denizin dibini boylar ya da eritilir. Yani kullanmak için silah gömen ya gerzektir ya da bulunsun da başka işe yarasın diye komplo olarak gömülmüştür.

Sizler ergenekon diye uğraşırken ülkeniz ayaklarınızın altından kayıyor. Kahramanlarınız hain ilan ediliyor, millet olarak bu kadar aptallığın faturasını ödemeyeceğinizi sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz çoookk.

17. çolak

çolak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ergenokon birilerinin yaptıklarını örtmesi için insanları kandırma yöntemi yakınta kimse ergenekonu konuşmayacak çünki herkes bıkacak ve kapanacak hapiste yatanlar yattığıyla kalacak bir sonuç cıkacagını zannetmiyorum neden derseniz bu ihbarları kimler yapıyor ve niçin yapıyorlar belli değil yerli mi yabancı mı yoksa ülkeyi parçalamak için mi yapılıyor belli değil

18. draculu45

draculu45 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    bakın herkes bir telden yazıyor bu memleketin hukuku var yasası var o zaman gecin bu hukukcuların yerine siz yönetin bu hakimler savcılar sizler kadar akıllı değil demekki oralara gelmişler kim karsı tarafın görüşüne zıt ona catıyor bir yıl olmuş bu dava baslayalı hala sürüyor kimse kimseye durduk yerde iftira atamaz kanıt olmadanda konuşulmaz meydan boş atın sizlerin dediğiniz müşterisiz kavede bin kişiye rest cekmeye benziyor bu yazım buraya cevap yazanların bazı uc noktada olanlara onlar zaten anlar anlayışlı kişiler

19. maxalanya

maxalanya Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Var veya Yok, asil mesele bumu yoksa tartisilan adelete olan guvenimiz mi?

AKP, CHP ninde katkilariyla adlii mercileri o kadar yiprattiki, kimsenin adalete guveni kalmadi artik, hatta adaletin bile kendine guveni kalmamis ki ADALET bakani hakimlerin dinletilmesi icin hukuk disi talimat veriyor.

Deniz Fenerinin yolsuzlugunun tek kelimesi gecmezken TV lerde, Canli yayin arabalari Silivriden ayrilmiyor.

YARSAV VE ANAYASA MAHKEMESI baskanlari hukuksuzluklara acik ve net bir sekilde dikkat cekiyorken birileri hersey kuralina uygun diyor.

Hortumlari kestik diyenler ayni hortumlari kendi evlatlarinin gemiciklerine bagliyorlar.

Muhalefet kendine muhalefet etmekten iktidara muhalefet edecek kadar muhalif kalamiyor.

Bence dogru soru: NEREYE GIDIYORUZ ???

20. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Açıklamanız ve tespitiniz çok güzel aynen katılıyorum:apploud:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş