Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Anketin kapanma tarihi 6 Nisan 2009.
  1. Evet Akp çöküşe geçti

56,0%
  2. Hayır Akp çöküşe geçmedi

38,7%
  3. Kararsızım

5,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehmet.şahintürk

mehmet.şahintürk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    murat arkadasım senı tebrık ederım bu yaklasımcı yazdıgın ıcın asıl mıllıyetcı sensın umarım senın gıbıler cogalır da bu eskı sıyastlerden kurtuluruz demokresıyle bu ulke bu ıktıdarla ınsallah ıyı yerlere gelecek ben buna ınanıyorum basbakanın sozuyle tek vatan tek bayrak hepımız kardesız ben ınanıyor sana katılıyorum

2. UcurumCicegi

UcurumCicegi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bence çöküşe geçti..

3. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    ya anlamıyorum adam olan söz verdiği gibi dokunulmazlığı kaldırır onun sözünü de vermediler diyorlarsa diyecek fazla birşey yok kendi adaletlerini kendi polislerini kendi zenginlerinide oluşturtular bu saatten sonra neden korkuyorlar ergenekon da hapiste bence ihtilalelleri yarım kalaçak kurtuluş savaşı başlamıştır diye düşünüyorum ATAMın dediği gibi geldikleri gibi gidecekler zenginlikleri uzun zaman yeter onlara

4. ebolatli

ebolatli Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    lanbanın çöküşü başlamıştır

5. metintulay

metintulay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Hayır Bence Çöküşe geçmedi. Sadece aralarda çürük hırsız olanlar vardı onlar yıprattı .

6. piribey

piribey Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    karşısında kutsal ittifak var.bu kadarlıkta olsun değil mi .

7. Emin.özer

Emin.özer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    :apploud:ben geçmişe baktığımdan bu güne türkiye geçmiş hukumetlerden az çekmedi .onun için iyidüşünün ve yalnızca kendinizi tek düşünmeyin herkesi düşünün ben kamu kuruluşundan emekliyim bana 2milyarda verse ben hep isterim çünkü biz hep isteriz başkasını düşünmeyiz saygılarımla.

8. ebolatli

ebolatli Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

evet bizde aynen öyle yapıyoruz herkezi düşünerek cevap veriyoruz kamu personeli olup 600 tl alıp geçim sorunu yaşayan insanları...!!! bukadarıda yetmezmiş gibi orda burda aldıkları maaşa şükretsin diyen başbakanımız var ve bunlardan daha nasıl kesinti yapabilriz diye düşünen bir maliye bakanımız var eee gerçekler acı en son emekliye %100 zam veren başbakanıda hatırlıyorum ben şimdi soruyorum şuanki başbakanımız emekliye en son % kaç zam verdi yüzünü güldürdü benim dilim varmıyo neyse yoruma açık bir konu

9. maxalanya

maxalanya Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

Sevgili samsundan Mehmet, oyları artan muhalefetin nesi çökmüş merak ettim? MHP li değilim yalnız hatırlatayım başörtüsü davasında AKP onu maşa olarak kullandı ama isler ..k`a sarınca bıraktı kaçtı.

Muhalefetin neresi eski koy neresi eski hamam, degilse nerede Demireller, Özallar, Çillerler???

Yeri geldiğinde başbakanın suratına bile tükürürüm, modern devletlerin demokrasisinde bu isler böyle yürür. Daha gecen hafta İngiltere cevre bakanına bir bayan elindeki bir bardak yeşil kusmugu kafasina attı ve elini kolunu sallaya sallaya yoluna devam etti, bakan içeri girdi duş aldı cıktı ve dedi ki hanımefendi demokratik protesto hakkini kullanmıştır. ISTE DEMOKRASI BUDUR...

İsine gelmeyeni ERGENEKON davasıyla içeri atmak değil.

Senin dediğin gibi yaptım, ölçtüm, tarttım, biçtim ve gördüm ku ampulünüzün voltajı düşüyor ve tek sebebi Akp nin boğazına kadar hırsızlığa, yolsuzluğa batmış olmasıdır.

Tek partili Menderes Döneminde merkez bankasında 1 gram altın kalmayınca ve isler çığırından çıkında (Mevcut Özelleştirme Politikaları bu gruba sayabilirsin) Ordu devreye girmişti, bu günse secimler vesilesiyle halk girdi ama tabi anlayana...

Artik anlamayana ne girer onu bilemem...

10. alperkara

alperkara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ya arkadaşlar ya siz
    uzaydasınız ya ben yüzde 40 alan parti çökermi.kutsal ittifakta olsa .acaba rahmtli muhsin başkan olsa bu ittifaka ne derdi acaba.taziye mesajı yollayan solculara gelince utanmasalar zil takıp oynarlar.baykal 50 yıl daha beklesin.tabi yaşarsa

11. alperkara

alperkara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu anketin tadı kaçtı.Zehir kusma anketi oldu

12. alperkara

alperkara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    üzülüyorum mhp li kardeşlere elleri nasıl okların altına mühür bastı.ben artık bu ankette yokum .tadı kaçtı.zehir kusan kusana.selametle kalın.

13. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    ya siz gercekten uzayda mı yaşıyorsunuz adam secim sonrası konuşmasını dinlemediniz mi 60 alaçağım dedi de ne oldu sonra yandaş medyasına ve bakanlarına verip veriştirme dimi ingiltereye giderken tuzu kuru olan memnun ya esnaf ya işten çıkarılanlar ya başbakanın dediği gibi kredi kart madurları onlar beyinsiz yok ki başbakan babaları kendilerine gemiçik alsın

14. Kingmaniso

Kingmaniso Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Sevgili arkadaşım maxalanya ergenekon yok diyorsun ya şaşıyorum hemen hemen her fırsatta yönetime el koyan Asker sence neden görevdeki albaylar üstteğmenler tutuklanırken askerden bir ses çıkmıyor. Bu akıl karı bir iş değildir.ergenkon olaylarını iktidara karşı bir koz olarak gören zihniyet var ortada chp.:) Hakikaten ya yanlış biliyorsunuz yada yanlış yönlendiriliryorsunuz.Ergenekon bu ülkenin acı olan gerçeğidir.Asker kolluk kuvvetlerindendir görevi ülkeyi yapılan saldırılardan korumaktır.Siyaset yapmaksa askerin görev ve yetkileri arasında değildir.Neyseki İlker Başbuğ görevinin ne olduğunun açık ve net bir şekilde bilincinde Doğu Perinçekleremi kaldı bu ülkeyi savunmak yoksa apo yardakçısı prof.Yılmaz Küçüğe mi hiç birşey bilmiyorsan aç pkk nın tv kanallarını bak kimler var orada kimlerin yanında Atatürk'e hakaret bebekk katiline metiyeler diziyorlar.Atatürk CHP yi baykalın oyuncağı olsun diye yetmezmiş gibi ülkeyi kaosa ülkeyi bölmeye teşebbüs edenlere destek çıksın diye kurmadı arkadaşlar.Allah bana vede benim gibi vatan aşıklarına Ay Yıldızlı Bayrağımız altında can vermeyi nasip eylesin... Teşekkürler...

15. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    sizinkiler neden deniz fenerini duyunca sesi çıkmıyor başbakan baş danışmanı dişli olayın da n oldu tanımadığını söylediği insanların nikah şahidi kimdi esrar dolu başbakanın kaşesiyle izin aldığı duyulduğunda ne oldu tık yok daha neler vardır ama ampul sönünce göreceğiz şimdi ihtilal sırası akp de ama beceremezlerse o zaman durum vahim ki bu kadar rüşvet bu kadar baskı hizmet görmek istiyorsanız oyu bize atın attılar neyi tokatı ergenekon kullanmaya çalıştıkları bir silah olan birşey varsa yargı elinde sucu kes ama ne komik 2,5 sene oldu ne oldu 5 şinci 15şinci dalgalarla beyinlerde hep karışıklık karışıklık bunların soyadı bakın ermeni radya yayında tv de geliyor dert bölmek insanlar yaşam mücadelesi veriyor onlar bunu görmüyor tv radyo acıyor çok ihtiyac ya git ermenistanda bir ben TÜRKüm de bakalımbırak radyo tv acmayı bunlar sadece bedel ödüyor ödeyecek

16. sahin0785

sahin0785 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar insanlar daha akıllanmamış, demekki biraz daha darbe yemeleri gerekiyor,ama bu yediğimiz darbelerden sonra elimizde birşey kalmayacak. bu başbakan denen adamın gitmesi lazım.

17. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    zamanında hiç sevmediğim bir adama ne küfürler etmiştim halkın bilmem kaçı bilmem nedir dedi diye inşallah haklı çıkmaz ve halkım uyanışını hızlandırır

18. AyaStafaNoS

AyaStafaNoS Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Hayır çöküşe geçmedi..
    Krize rağmen sonuçlar gayet iyiydi bence..
    Asla çöküşe geçmez Allah'ın izniyle...
    Daha uzun yıllar başımızda olacak mrk etmeyin:)
    Kapatılsa bile Daha büyük bir şekilde çıkar karşımıza..
    Ben bu kanaatteyim..

19. kenan504

kenan504 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kan kayıp ediyor bence

20. ebolatli

ebolatli Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bir düzeltme yapalım %40 değil %38 yaklaşık %10luk oy kaybı var buda 2 sene içersinde kaybettiği oyları

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş