Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Anketin kapanma tarihi 6 Nisan 2009.
  1. Evet Akp çöküşe geçti

56,0%
  2. Hayır Akp çöküşe geçmedi

38,7%
  3. Kararsızım

5,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. murattekin

murattekin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    akp çok bile oy aldı.ben daha az bekliyordum.ama artık geriye dönüş başladı.geldikleri gibi gidecekler.

2. lazyilmaz

lazyilmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    güncel keyler vede yeni eklenen kanalları bulmak i
    akp çöküşe geçti görüşüne katiyen katılmıyorum dünyada süper devletler global kriz yaşarken bizim etkilenmeme şansımız yok ama bu krizi firsat olarak kullananlar ülkemizi bulunduğu konumdan daha güç duruma düşürüyor buda elbetteki hükümette olan akp yönetimini doğal olarak yıpratıyor ama bu ülke hepimizin felaket tellallığı yapmak yerine büyük önder ATATÜRK ün istiklal savaşında göstermiş olduğu büyük mucadeleyi örnek alarak hep birlikte sınıf ayrımı yapmadan birlik olup ülkemizi Türk islam alemine yakışır standartlara ulaştırmak vatandaşlık görevimizdir iş başinda olan akp nın iyi niyetinden hiç kuşku duymamaktayım 41 yaşındayım geçmiş hükümetleri ve ülkemizde olup bitenleri unutmuş değilim bunları anlatmaya kalksam bu sayfalar bana yetmez hani derler ya adam gibi adam vede vatanını lafta değil gerçekten seven bir başbakanımız var ama elinde sihirli değnek yok sabır lütfen ona güvenelim. ulkemin güzel insanlarına,forumda emeğı geçen yetkililere selam ve saygılarımı sunarım.

3. timsah016

timsah016 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Dağdan kaya yuvarlanmıştır,Özalda aynı yolu denemişti,fakat çözülme başlayınca toparlanmak zor olur,Herkez krizden bahsediyor,2001 krizinde neler yapıldı bu hükümet o krizde yapılanların kaymağını yedi,bütün devlet teşekkülleri satıldı,hep 2001 krizine atıfta bulunularak oy toplanmadımı niye şimdi global kriz denmekte tam bir ikilem insanların kafasını karıştırmak Bu hükümet ençok yapılan yolzuklar sayesinde oy aldı ve ozamanki Hükümetlere kabahat buldu tek tek inceleme olanığınız varsa gösterdiği adaylara bir bakın genelde o eski partilerden ve yüce divanda yargılanmış kişilerin partilerinden demekki iş başka alışveriş başka artı Deniz Baykal için hırçın dendi ortamı geriyor dendi sn Bşb kanın ağızına dikkat edildimi hep karşısındakini küçümseyici hareketler yolsuxluk derken yolsuzluğun baş aktörü oldular hangi balatayı kullanırsanız kullanın eteklere doğru çığ daha büyüyecektir birde bu krizin etkisi daha büyük olursa yandı gülüm keten helva birde bu Deniz feneri haberlerine yasak gelmesi insanın içini daha karamsarlığa götürüyor suçluluk psikilojisi her şeyi yaptırır

4. timsah016

timsah016 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Halk bu kadar aşağılanmaz,bu saatten sonra artık balatalar tutmaz çöküş başlamıştır,Antalyananın kaybedilmesi,Cumhurbaşkanı güle tam bir şamardır

5. fevzitopal

fevzitopal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    AKP Çöküşemi başladı anketine cevap

AKP Türkiye Geneline açılım Yaptı Diyorum,

Benim bolgemde il olarak tek belediye Akp vardı,
    şimdi Akp olmayan tek belediye kaldı.
    şimdi tekrar seçim olsa O tek Kalan belediye de AKP Olur.

6. sessizöfke

sessizöfke Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    tr deki herkez birleştide alaşağı edemedi ,demekki bu adam iyi çalışıyor, muhalifler karşısında değilde yanında olsa aceba türkiye nerelere gelir merak ediyorum,en iyisi izleyip görmek derim ben

7. maxalanya

maxalanya Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Lütfen ampulünüzün ayarlarıyla oynamayın, voltaj düşüşü halkın direncinden kaynaklanmaktadır...

8. lazyilmaz

lazyilmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    güncel keyler vede yeni eklenen kanalları bulmak i
    sabit fikirli senin gibilerdir kötü söz sahibine aittir akp taraftarı olanları aşağılama hakkını nereden buluyorsun kendi görüşünü yaz ama ahlaklı davran

9. necc7

necc7 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    atı alan üsküdarı geçti arkadaşlar boşuna ugraşmayın yenilen pehlivan güreşe doymazmış.

10. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

Çok elektronik bir cevap olmuş ama çok güldüm:puah::puah:

Mersinde ikamet ettiğim için cevap verme gereği duydum..Mersine ne hizmeti getirmiş Akp ben bilmiyorum burda yaşadığım halde bana söylermisiniz?...

11. bombula08

bombula08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    lalı lalı fuzulı mo ıpamıtam

12. vahsi06

vahsi06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Öncelikle helikobter kazasinda hayatini kaybedenlere Allhtan rahmet diliyorum.. Arkadaslar demogoji yabmayi birakin madem o kadar iyi biliyorsunuz neden parlemontaya girmiyosunuz belkit sizler daha iyi yönetirsiniz Türkiyeyi..Bence gözlerimizi acmaliyiz bakin türkiyede neler olub bitiyo bu hükümetin aldigi zamandan bu zamana bakin bir neler yabilmis öbür hükümetleride gördük hebsi saltanat sürüyordu bu hükümet temizlige gecince cogularinin rahati bozuldu..kiriz meselesine gelince arkadaslar dünyada var bu kiriz tek türkiyede deyil bilmem küresel kiriz deyince siz ne anliyonuz türkiye 10 iyi ülkeler arasinda su an insallah en kisa zamanda gecer

13. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Diğer hükümetler en azından birşeyler satmadan ülkeyi idare ettirdi.Akp ise satmadık birşey bırakmadan bu hale getirdi bu ülkeyi hem sattı devletin mallarını hemd eo paraları çatır çatır yedi.Mal satarak hiçbirşey kalkıldırınmaz daha çok batırılır.Mal satan bir şirket bile bilinki çöküyordur:thumb_up:

14. gnc_teacher

gnc_teacher Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ne çöküşü ya belediye seçimleri bu olacak tabi dalgalanmalar; akp çöküşe geçti ise chp/mhp/dsp hiç yok demektir... genel seçimlerdegörcez bakalım yine akp yine akp:shy:

15. bilgehan_75

bilgehan_75 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    :apploud::apploud::apploud:
    sana katılıyorum çünkü olmamasına rağmen sanal bir krize rağmen ugur dundar,ali kırca,mehmet ali birand gibi paralı kalemlere rağmen bu ülkede %40 oy almak ki sp ve dtp nin %10 a yakın oy aldıgını dusunursek bence basarılıdır.chp ve dıger partılerın cıkardıgı yerler zaten onların guclu oldugu yerlerdır.izmirde kediyi chp den aday gosterseydınız o bıle secılırdı.antalya konusuna gelınce deveye diken insanıda s... derler
    hayırlısı olması dileğiyle

16. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Hükümet Başa geçtiğinden bu güne :

1-Ülkede bize ait liman bırakmadı sattı
    2-Bize ait kar eden kit bırakmadı sattı
    3-Ülkede işsizlik son 25 yılın en üst seviyesine çıktı
    4-Saltanat süremenin en alasını yapıyor. Eşi dostu akrabası herkesi trilyonluk etti
    5-Dünyanın en zengin başbakanları listesine girdi
    6-Halkını aşağıladı
    vs vs vs...

Hepsini bırakın herkes yaptı diyelim ben bop eş başkanıyım dedi ve sattığı telekomdan akan paralarla israil filistinde katliam yaptı ve başbakanda yalandan bağırdı çağırdı...Şimdi halk one minute diyor ve bunu içien sindiremediği için akp hükümeti kaybettikleri yerleri size ödenek vermeyeceğiz gibisinden tehdit eder duruma geldiler...

Bu sözüm size vahsi06 :

Kullandığınız bu internetin parası kime akıyor, neden ve bu akan paralar nereye kimleri öldürmek için harcanıyor?

Genel Uyarıdır:
    Lütfen ankette saygı çerçevesinde yorum yapalım

17. tosi

tosi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    selam akp çökışı görmıyorum bu seçım partı tarafı deyıl blede başkanlıgı tarafı göryorum yanı şahs tarafı sagılar

18. TheKingLeon

TheKingLeon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Serefli politikacilar, kaybettikleri zaman ceker giderler. Böyle , yok elektrikler kesildi, sular kesildi, karnim agriyordu gibi bahaneler uydurmaz :D Evet Akp üzgün, ama kaybetmis olmaktan degil, 6-0 yerine 4-0 kazanmis olmaktan üzgün . CHP ise 4-0 yenildigine seviniyor, yenilgiye sevinen adamlara TÜRKIYE teslim edilirmi Allah askina :) Didineceksin calisacaksin, kazanmaya oynayacaksin, bir gol eksik yemeye degil:) Saygilar...

19. TheKingLeon

TheKingLeon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Birseyi daha yazmadan gecemeyecegim; CHP ve yandaslari, AKP sadaka ( modern insanlarin deyimiyle Sosyal Yardim) dagitiyor diye agliyorlar. Ben Mersinliyim, CHP Mersinde secim öncesi cok caliskan bir sekilde erzak torbasi ( Sadaka ) dagitti, bunu ispat etmeyede hazirim isteyen olursa. Mersini CHP almis zaten, erzak torbalari ise yaramis anlasilan :)

20. aslanbey73

aslanbey73 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ben halkımız akp ye güzel bir ikaz yaptı. ya kendine gel yada biz seni kendine getirmesini biliriz dedi.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş