Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Anketin kapanma tarihi 6 Nisan 2009.
  1. Evet Akp çöküşe geçti

56,0%
  2. Hayır Akp çöküşe geçmedi

38,7%
  3. Kararsızım

5,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. TheKingLeon

TheKingLeon Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bizim millet iki partili hükümete, 2 yilda bir yapilan secimlere, hükümet partilerin birbirleriyle kavga etmesine alismis. O yüzden 6,5 yil iktidarda kalan tek bir partiyi görünce, kötü birsey oluyor saniyorlar :) Mesela Türkiyede AKP gelmeden önce, kimse sosyal yardim diye birsey bilmezdi. Birden devlet muhtaclara yardim etmeye baslayinca, bunuda kötü birsey sandilar. Cünkü, onlarin gözünde DEVLET , halka yardim etmez, tam aksine kafasina cikar, cebinden parasini alir. Böyle bir devlete alismislar yani. Bazilarida öyle bir konusuyorki, sanki AKPden önce Türkiyede hersey eksiksiz ve 10 numaraydida, AKP geldi bozdu. AKPden önce, nüfus sayimi yapilirken birer hayvan gibi evlerinize kapatildiginiz günleri ne cabuk unuttunuz arkadaslar? Sahsen ben unutmadim. AKP gelipte batan gemiyi kurtarmasaydi, su an 1 Dolar tam 40 Milyon TL olacakti. Walla ben onu bunu bilmem, eski günleri unutmadim. Iti öldür ama hakkini yeme, AKP gelmeseydi su an Türkiyenin hali ne olurdu düsünmek bile istemiyorum. Herkesin düsüncesi kendine tabi... Saygilar...

2. necc7

necc7 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bence çöküşe geçmek kelimesi yanlış olur. gerileme olabilir. ama yinede bu seçimlerde yaşananlar yapılanlara rağmen akp yi ancak bu kadar geriletebildiler. ilerde tabuki ne akp kalır ne de digerleri ebediyen ikditar olacak parti de yok zaten. olamazda bence. kim hizmet ediyor ise oylar ona olmalı. kim seçileceklerin aralarında en iyisi ise ona olmalı. insanlar gömlek kirlenince nasıl değiştiriyorlarsa partide bozuldumu değiştirmeliler. mhp zamanında bahçeli yerine muhsin yazıcıoğlunu başkan seçse idi yada chp baykal ı bırakıp genç dinamik birini başkan seçse idi o zaman başa baş olurdu. bu koşullarda ancak bu kadar.

3. elektrosky

elektrosky Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yaşasın eskişehir ama başkan gitti .Genede türkiye hic bir zaman gitmez.

4. reybey

reybey Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ak partı çiftçiye söylediiği sözler dün gibi aklımda sen başbakansın bu çiftçi sana sadece bulundu zor durumu anlatıyo tabi tok açın halinden ne anlar bakın video izleyin

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

tayip laiklik hakkında açıklamalar

ben artık vatandaşın gerçekleri görmesini istiyorum ben çiftçi bir ailenin evladı olarak bu gidişe dur demek lazım düşünün çiftçiniin durumunu ben bilirim çiftçi şuan hiç birşey üretemez oldu çiftçinin çay içecek parası yok buna karşın çiftçiler ne yapıyo kader deyip oturuyo düşünün evladı evlenecek parası yok çocuğunu okutacak parası yok para nasıl olsunki üretim yok başbakan saolsun çiftçiye destek yerine köstek oluyor dşünün şehir deki bir memurun evi kendisine ait eşi çalışıyo nerden baksanız 2000 alsa ayda düşünün bu kişi sorsanız yetmiyo der dimi peki ya bu çiftçi nasıl geçimini sağlıyo köylü şehirlinin efendisiymiş sizce

5. tatliiiiii

tatliiiiii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bence 7 puan gerilemek çok iyi oldu temennim 17 puan daha gerilemesi vatanımıza sahip çıkalım arkadaşlar vatanımızı hiç bir menfaat beklemeden atamızın bize bir bütün olarak emanet ettiği vatanımızı böldürmemek için elimizden geleniyapacağımıza inanıyorum NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

6. sahin15

sahin15 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bilende konusuyor bilmeyende :shake_it:

7. gülüşko

gülüşko Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu gerileme akp'ye ders olsun ama daha çok onlara oy verenlere ders olsun.

8. serkanta

serkanta Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yapılan her siyasi manevra kayıplara neden olabilir yeterki ders almasını bilmek gerekir.Akp nin oy kaybetmesi ,menfati olan kesimlere yarayabilir 70 yaşına kadar siyaset yapıpda şu ülkeye bir kazık çakmayanlar ne eylesin ?

9. bayramsafi

bayramsafi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    akp doğruluktan ayrılmadığı muddetçe çökmez

10. Router

Router Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    bence fark etmıyor hepsı aynı yalanları soyluyor ben hepsıne verdım oyumu cunku adaz ye hepsı aynı yalanı atıyor basa gelen kendı cevresıne faydası oluyor ıhalelerı alıyor bu hep boyle oldu once bız mılet olarak bunlara karsı cıkmayı ogrenmemız lazım bence sonbra partılerı sorguluyalım bu hepsı ıcın gecerlı dedıgım a dan z ye

11. alperkara

alperkara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    çöküş değil ama ufak bir uyarı.bazı aday tercihlerindeki hatalar, ekonomik kriz,bazıteşkilatların iyi çalışmaması busonucu ortaya çıkardı.

12. reybey

reybey Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

'KREDİ KARTI MAĞDURU OLMAZ'

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bazı kişilerin 'Kredi kartı mağduru' ifadesi kullandığını belirterek, kredi kartının mağdurunun olamayacağını söyledi. Erdoğan şunları kaydetti:

"Kredi kartı mağdurları ifadesi kullanılıyor, kusura bakmasınlar kredi kartının mağduru olmaz. Kredi kartı nedeniyle borçlananlara ayrı yere koyuyorum ve dürüst bakmıyorum. Fazlasını kullanma hakkın yok, fazlasını kullanırsan bedelini de ödemelisin.

Kredi karti ile borclananlar "durust" degimis!

Ne demek durust olmamak?

Dogru olmayan, hatali!

Ne hatasi varmis bu insanlarin?

Emekleri karsiliginda kazandiklari para, kendini ve ailesini idame etmeye yetmemis,borca girmis.

Yasamak icin borca girmis.

Ve isi, o ulkenin vatandaslarini insanca yasatmak olan bir kisi, bu duruma getirdigi insanlara, "durust degiller" diyor.

Ve gene oyle goruluyor ki; o kisinin partisi onumuzdeki yerel secimlerden "zafer"le cikacak!

Sahih mi degil mi bilemem ama, Hz. Muhammet'e ait oldugu soylenen bir soz vardir;

Her millet laik oldugu sekilde yonetilir , diye.

Ya da bu iste bir terslik var! :angry26:

13. huseyinkursat

huseyinkursat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    "Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste"
    Çöküyor hemde hızlı bir şekilde aldığı "ah" larla çöküyor.
    Ah Alanın beli doğrulurmu?
    Saygılar....

14. sahin0785

sahin0785 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    askeri ücreti eline tutuşturacksın, 1 adette kredi kartı eline vereceksin, birde kiralık eve oturtacaksın bu adamı ondan sonra göreceksin halini.öyle ekmek elden su gölden yaşamak değil.

15. harun63

harun63 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    artık herkes kendi partısıne donuyor

16. draculu45

draculu45 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    arkadaslar discovircanel kapanmıştı o günleri ne tez unuttular bu yerel secimdir kimse unutmasın hiç bir zaman genel secimle bir tutulmaz bence eğer diğer partiler olsaydı bu 21yüzyılın kırizinin altında orta tabaka diye birsey kalmazdı biraz insaf

17. Nuguenay

Nuguenay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bence cok oy oranlari almak bir parti icin iyi degil hele türkiye gibi ülkelerde hic iyi degil su an daki secim orani bile fazladir bence en güzel oaran % 34 idi fazlasi iyi olmaz diye düsünüyorum her parti icinde böyle bence secim sistemindeki baraj lari % 6veya 7 diye indirseler iyi olur

18. professeur

professeur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    AKP inişe geçmiştir.Artık iflah olmazlar.Memleketimize hayırlı olsun...

19. sizir

sizir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Deniz Baykalá ragmen Akp inise gecmistir.Muhalefetsiz ancak bu kadar gerileyebilirdi.

20. ogsteen

ogsteen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    thanks for all members

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş