Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Sizce AKP Çöküşemi Geçti?

Anketin kapanma tarihi 6 Nisan 2009.
  1. Evet Akp çöküşe geçti

56,0%
  2. Hayır Akp çöküşe geçmedi

38,7%
  3. Kararsızım

5,5%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Seçim sonuçları ortada ve akp'nin oy kaybı ve kaybettiği önemli iller var.Sizce akp çöküşe mi geçti?

Anket süresi : 7 gündür

2. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Evet çöküşe geçti..Çünkü Başbakanın kendini o makama getiren halkını aşağılaması..Kriz yüzünden kapanan işyerlerinin sahiplerine umut vereceğine beceriksizlikleri yüzünden kapandı işyerleri demesi...Ekonomik krizi hafife alması ve insanların işsiz kalmalarını umursamaz tavırları...Ben yaptım oldu edasıyla hareket etmesi..yolsuzlukla mücadele etmek için geldiği halde yolsuzluğa karışmaları...ve daha birçok nedenden dolayı Akp Oy kaybetme dönemine girmiştir ve kaybetmeye devam edecektir...

3. uzayelek

uzayelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    valla çöküşemi geçti tam bilmiyorum ama tek adam olma sevdasından vazgeçmezlerse göçerler.demokrasi lafını ağızlerindan hiç düşürmüyorlar ama kendi içlerinde domakrası yok.demokrat değiller.sadece lafta var.

4. emrenelektronik

emrenelektronik Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    EWT çöküse geçti

5. kiesto_afri

kiesto_afri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    akp apulleri çazirdamaya başladı

6. SEVENUGUR

SEVENUGUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaşlar yanılıyorsunuz çöküşe geçmedi sadece emanet olan SP oylarını geri verdi Nasıl olurda Aziz Nesin i unutursunuz AKP nin oyları sabit fikirlerin elinde dir ve onlara oy vermiyenler cennete gidememe ile tehdit edilmişlerdir asla vaz geçmezler

7. yasin.982

yasin.982 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    gün gelecek ampül sönecek

8. cetinkocak

cetinkocak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ya arkadaşlar bız farklı bır ulkedemı yaşıyoruz akp çöktude bu secımlerı başkası açık ara kazandıda benmı gormedım başarılı oldu dedıgınız partıler hayallerınde bıle yuzde 39 gorebılırmıler acaba evet katılıyorum akp bu gerılemeyı gormelıydı çunku turkıye şartlarında bundan fazxla oy almak zararlı çunku altında ezılıyor ve kendıne duşman kazanıyordu hanı bızde bır soz var saman altından su goturmek dıye çok aşıkar olmuştu akp ondan az kabuguna çakılıp sahayı başkalarına bırakmalıkı yıpranmayı onlesın halkımızda yenı gelen partılerın ufkunu gorunce eyvah bız ne yaptık dıyecekler ama ınş iş işten geçmez ozellıkle antalya dakı arkadaş a haksızlık oldu ufku genış vızyon bır arkadaştı ama olsunn antalya lı oyle bır ınsandan sonra gerıcı yenı adayı gorunce kıymet bılırler vah antalya vah halıne yan bundan boyle hır gur eksık olmaz çunku gerçekten yenı başkan rektor bılım adamı gıbı duruyor asma ınanın ben ondan daha gerıcısını gormedım ve sızde bunu goreceksınız 5 yıl sonra goruşmek uzere

9. coscos1222

coscos1222 Guest

Aynen Katılıyorum kardeşim.Memlekt elden gitti

10. paradiso

paradiso Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    temmuz seçimleri ile kıyaslamaya kalkmayın orada halkın büyük çoğunluğu demokrasiye müdahaleye(e-muhtıra ) yanıt verdi bence bu oy oranı normal hatta başarı. %40 kim alabilirki düşünün bir kere böyle bir kriz ortamından diğer partilerin iktidarında olsa sandığı gömülürlerdi malum 2002 seçimleri (dsp,mhp,anap )

11. reyhan

reyhan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    yazık... ama çok yazık ...insanımız gerçekten vurdum duymaz ...demek .. sanai bölgelerindeki ve çiftçiyim diyen kesimler hayatlarından fazlasıyla memnun .o zaman neden analarını bu işe bulaştırdılar . çiftçi kesim ya ikiyüzlüdür yada büyük bir vurdum duymazlık içerisindeler . harita da baktığımızda ege .akdeniz kıyı şeridi .bölücülerin temsil ettiği bölgeler hariç tarım ve sanai bölgeleridir.bu gölgelerden iktidara bu iltifat nedendir.her taraftan ben halimden memnunum diyen kesim var demekki...dilerim öyledir..
    seçim sonuçları memleketimiz için hayırlı olması dileğiyle......

12. mehmetgeleş

mehmetgeleş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bece deyişen bişeyyok bazı guruplar küresel kırızı akp hükümetine bağlı gibi göstermeye çalıştı bu dönemde alınan oy iyi sonuç akp için diyer partiler bi ak parti etmedi

13. mustafalale

mustafalale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    memleket kan ağlarken sayın başbakanın toki saltanatıyla memleti dolaşması ile toplanan kalabalığın malesef boş olduğu görüldü.

14. sukrugunes

sukrugunes Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Türkiyede birçok parti kuruldu Hep Halkın umudu olup iktidar oldular ama kemik oylarıda onları yaptıklarından dolayı terk etti (ANAP gibi) fakat ilkelerinden ödün vermeyenler Muhalefette olsa kaldılar AKP de bir gün değirmenin suyu kesilince yok olacak Bu kadar iaşe yardım bir gün kesilecek.

15. kerimoglumero

kerimoglumero Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ak Parti yerel ve genel anlamda, eski dyp, anap ve dsp gibi merkezlerin kaşarlanmış yüzlerinde arınmayı başaramazsa tayyip erdoğanın taşıyıcı kanadı daha fazla dayanamadan kırılacak gibi...

16. hakaneryilmaz

hakaneryilmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Hayır çöküşe geçmedi, sinsi taktiklerini oynuyorlar.
    Çöküşe geçti diyenler yanılırlar.
    ''Su uyur, düşman uyumaz...'' sözünü kimse unutmasın.
    Kendini Türk gibi hissedenler, vatanını, milletini, bayrağını sevenler.
    Bu adamların peşine gitmesinler...

17. Nuri Delibaş

Nuri Delibaş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İnşallah, ülke çöküşe geçmeden bunlar geçmiştir.

18. samicell

samicell Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ak parti cokuse gecmemistirson gunlerde tasanan kuresel krizi hukumete yuklemek isteyenler dersini almıs olmalı
    birde bizim turk milletine heralde gercekten iyilik yaramıyor guney doguya yapılan hizmet turkiyenincok onemli bir butcesini olusturuyor karsılıgında kocaman bi hiç alınıyor yine pkk partisi kazanıyor
    mersin ve eskişehir hiç olmadıgı kadar hizmeti alıyor karşılıgında hukumete kelek atıyor

19. hayelkahvesi

hayelkahvesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bence olması gerektiği gibi sonuçlandı bu seçimler. Bu şekilde kimseyi dinlemez sert çıkışlarla (ki bana göre bu bir gücün verdiği şımaraıklık) davranan ak partinin başındaki insanlar herşeyi bir yana bırakıp ülkeye girip baş göstermiş olan şu yurdum insanında birebir yaşadığı seçim öncesi gizlenen varlığı yanlızca küresel krize bağlanan ekonomideki bu olumsuz gelişmelere bir çözüm yolu üretilmesi gerekmektedir.Bu seçimlerdende anladığımız gibi ak parti önemli bir düşüş yaşamıştır.Sebebide açık ve net bir şekilde ortadadır.Ekonomik kriz. Bu ülke bu kadar acıyı ızdırabı kaderiymiş gibi gösterilerek yaşamak zorunda değildir. İnsanların hayatına son verdiği ve sadece daha rüzgarının ülkemize yeni girdiği bu kriz ilerdeki günlerde etkisini daha sert göstererek daha bir çok insanın yaşamına kötü ve ciddi bir şekilde etkilemeye devam edecektir. Bu sorunu yaşayan yurdum insanına ve özellikle ak partiyi destekleyen insanlara şunu söylemek istiyorum bu bir siyasi mesele değil Erdoğan ve Baykalın halkın karşısında oynadığı tiyatro sahnesi hiç değil halkın ekmek kavgasıdır. bu gidişe halk muhakkak tepki göstermelidir.

20. dali45

dali45 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    AKP çöküşe geçti denirmi bilmem ama tepki oyu aldıkları kesin mesela bizim burada bayağı bir tepki aldılar çöktüler MANİSA da artık MHP var hayırlısı olsun milletime

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş