Sakık'ın Doktorundan Açıklama

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında cihat çapa tarafından paylaşıldı.

1. cihat çapa

cihat çapa Guest

Sırrı Sakık'ın oğlu Sedar Sakık'ın götürüldüğü hastanenin başhekiminden açıklama geldi.
    Bdp Muş Milletvekili Sırrı Sakık'ın oğlu Sedar Sakık hayatını kaybetti. Bdp'li Sırrı Süreyya Önder de Twitter adresinden paylaştığı mesajında Sedar Sakık'ın intihar ettiğini yazdı.
    Yakın çevresinden elde edilen bilgilere göre Sedar Sakık Ankara'nın Dikmen semtinde babasıyla beraber yaşadığı evindeki balkondan düşerek öldü. Olayla ilgili gelen ilk bilgilerde ise Sedar Sakık'ın silahla vurularak öldürüldüğü öne sürülmüştü.
    Asayiş Şube Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, olay sabah 05.30 sıralarında Dikmen'deki evinde meydana geldi. Sedar Sakık'ın beşinci kattan düştüğü ve kaldırıldığı Güven Hastanesi'nde yaşamını yitirdiği öğrenildi. Hayatını kaybeden Sedar Sakık'ın cenazesi Keçiören Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis olayı çok yönlü olarak araştırıyor.

DOKTORUNDAN AÇIKLAMA
    Ankara Özel Güven Hastanesi Başhekimi Tevfik Ali Küçükbaş, sorular üzerine Sedar Sakık'ın kendilerine getirildiğini, solunum ve kalbin durmuş olduğunun saptandığını, buna karşın tüm imkanlarla müdahale edildiğini ancak yaşatılamadığını söyledi. Başhekim Küçükbaş, Sedar Sakık'ın 'yüksekten düşmeye bağlı kafa ve genel vücut travması' nedeniyle yaşamını yitirdiğini açıkladı.
    Meydana gelen olay sonrasında olayın intihar olduğuna yönelik birçok açıklama yapıldı ama emniyet yine de olayı araştırıyor.

2. puzzle988

puzzle988 Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Şehit ana ve babaların neler yaşadığını yüce yaradan bu aymazada yarattı evlat acısının ne olduğunu anladı ama ders alırsa

3. cihat çapa

cihat çapa Guest

Eeeee RABBİM'in adaleti.O masum vatan evlatlarının kanı yerde kalmaz.Ne bu dünyada nede öbür Alem'de.Bu dünyadaki zamanla unutulur fakat öbürü sonsuz.

Maide Süresi Ayet:(28)
    "Andolsun! Sen beni öldürmek için elini bana uzatsan da ben seni öldürmek için sana elimi uzatacak değilim. Çünkü ben âlemlerin Rabbi olan Allah'tan korkarım."

Sayfayı Paylaş