MHP Seçim Çalışmalarına Erzurum'dan Başladı

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında denizkizi tarafından paylaşıldı.

 1. denizkizi
  Offline

  denizkizi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  2 Ocak 2010
  Mesajlar:
  150
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Şehir:
  dünyadan
  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı A.deniz Bölükbaşı, Seçim Çalışmalarına 7 Ocaktan İtibaren Başladıklarını Dile Getirdi.


  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı A.Deniz Bölükbaşı, Seçim çalışmalarına 7 ocaktan itibaren başladıklarını dile getirdi.
  Genel Başkan Yardımcısı Bölükbaşı, MHP Erzurum İl Başkanlığının düzenlediği 'Çözülen Ülke Türkiye' konulu konferansa katıldı. MHP'nin Seçim hazırlığında olduğunu belirten Bölükbaşı, "Yakında karşınıza sandık gelecek. Başbakan ne kadar direnirse dirensin yaptığı tahribtlar başbakını seçime zorlayacak. MHP hazırlıklarını yılın başından itibaren başlatmıştır." şeklinde konuştu.

  Konuşmasında AK Parti'ye yüklenen Bölükbaşı, AK Partiyi yolsuzlukla suçladı. Her hükümet döneminde yolsuzlukların olduğunu dile getiren Bölükbaşı, hiçbir hükümet döneminde bu tür organize bir yolsuzluğun yapılmadığını illeri sürdü. AK Partinin belediyelerden başlayarak organize bir vurgun ve soygun düzeneği kurduğunu iddia eden Bölükbaşı, "Türkiye soyuluyor. Her iktidar döneminde yolsuzluk olmuştur, hiçbir dönemde bu kadar organize, yaygın, hayâsız ve pervasız bir düzenek görülmemiş. AKP kurumsal bir yolsuzluk markası haline gelmiş, gırtlağa kadar yolsuzluk çamuruna batmıştır. AKP iktidarı döneminde belediyelerden başlayarak organize bir vurgun ve soygun düzeneği kurulmuş, ihale şirketleri imar mafyalarıyla Türkiye her koldan soyulmuştur." dedi.

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın mecliste bekleyen üç dosyası bulunduğunu ileri süren Bölükbaşı, "Bu dosyalar birincisi kalpazanlık, ikincisi resmi evrakta sahtecilik, üçüncüsü ise yolsuzluk ve hırsızlık suçu işlemek için çete oluşturmaktır. Milletvekili dokunulmazlığı kaldırmadığı için başbakan şimdilik yargılanamıyor. Ama dokunulmazlığı MHP kaldırdıktan sonra yargılanacaktır." ifadelerini kullandı.

  Kürt Açılımı konularında da AK Parti'ye yüklenen Bölükbaşı, Türkiye'nin her alanda cepheleştiğini, din ve inanç alanında kamplaşma olduğunu ifade etti.
   
 2. toycan
  Offline

  toycan Banlı Üye

  Kayıt:
  6 Haziran 2007
  Mesajlar:
  682
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  adamlar memleketi halletti ama kendi dokunulmazlıklarını halletmedi secimlerden önce enbüyük sözleri buydu ama adamlar haklı bukadar hırsızın olduğu yerde dokunulmazlıkları kaldırmak zor olsa gerek iktidarlar oldukları 7 yılda zenginleşen lere bir bakarsanız kim olduklarını görürsünüz
   

Sayfayı Paylaş