Kılıçdaroğlu’ndan gömlek açıklaması

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında asker_31 tarafından paylaşıldı.

1. asker_31

asker_31 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Kemal Kılıçdaroğlu tartışma konusu olan gömlekle ilgili açıklama yaptı
    350 TL'lik Etro gömleğe Kılıçdaroğlu'ndan açıklama geldi.

“Halktan biriyim” sloganıyla yola çıkan CHP’nin yeni liderinin kurultayda piyasada 350 TL’ye satılan İtalyan Etro marka gömlek giydiği ortaya çıktı. Dün twitter'da ortaya çıkan datay gün boyu internette tartışıldı. Bugün CHP'nin çiçeği burnunda başkanından Etro gömlekle ilgili açıklama geldi.

SPOR KIYAFETLE ÇIK
    CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu evinden çıkarken gazetecilere bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu gömlekle ilgili olarak, Ben her ortamda ve her yerde halka doğruları söylemeyi ilke edinmiş biriyim. Kurultay öncesi berbere gittim. Kurultay için ne giyeceğimizi konuşurken arkadaşlar spor kıyafetle çıkmamın uygun olduğunu söylediler.

KAZANDIĞIM PARAYLA ALDIM
    Ben de yeni kıyafetlerden aldım ama öyle bir marka aldığımı bilmiyordum. Kendi kazandığım parayla o kıyafetleri aldım. Açıkçası fiyatını da bilmiyordum ve orada fiyatını da sormadım. dedi.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

2. mescer

mescer Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    para çok fıyatı nerden bılesin

3. microlab

microlab Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Şimdi Gündemimiz bumudur yani Yemezler......Biz bu ülkede Belediye Başkanlıklığından kazandığı üç beş kuruş para ile ha birde Oğlunun düğününde takılan Takılarla Gemicikler,villalar Çocuklarını yurtdışında okutup faturasını iş adamlarına ödeten İnsanlarda biliyoruz... Adam 350 tl lik gömlek giydi ise ne olmuş yani her şeyi ortada baştan Servetini açıkladı hayret bir şey adam giyeceği gömleği kravatı
    ayakkabıyı bunu haber diye yazanlaramı soracak daha Bismillah karalama kampanyaları aynen başladı
    yazık günah ayıp ..........

4. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    gündemi akp nin çumhuru belirliyor gerisi hikaye şimdi gündem kürt sorunu ALlah akıl fikir versin

5. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    birde müslümanın çaldığı helal biz göremiyoruz fenerlere ampül lazım ama deniz feneri ama el feneri:DD::DD::DD:

6. asker_31

asker_31 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    benim anlamadıgım insan aldıgı bir şeyin fiyatını sormaz mı bunu genelleştirirsek ssk genel müdürü olurken de mi böyle yaptıgı için mi sssk %1000lerde zarar yaptı bunu daha da genelleştirrsek türkiye için de böyle olursa yunanıistantan bile beter oluruz....

7. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    şimdi yunanistandan iyiyiz yani adam o davadan anlının hakkıyla temiz çıktı ama şimdikiler dokunulmazlıklara neden sığınıyor sizce yada colukları coçuklarının kazandığı para babalarını ilgilendirmez diye gece yarısı niye kanun çıkardılar dersin kardeşim

8. asker_31

asker_31 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    ssk 'yı türkiye ile genelleştir böyle bir başarısızlık olursa türkiye kaç yıl geriye gider...sonucu ne olur

1991 128.000 TL KAR --- ZİYA YALÇIN SAYIN

1992 - 2.556.000 TL ZARAR 2.684 KEMAL KILIÇDAROĞLU

1993 -8.084.000 TL ZARAR 216 KEMAL KILIÇDAROĞLU

1994 -19.399.000 TL ZARAR 140 KEMAL KILIÇDAROĞLU

1995 -81.335.000 TL ZARAR 319 KEMAL KILIÇDAROĞLU

1996 -144.383.000 TL. ZARAR 77 KEMAL KILIÇDAROĞLU

1997 -336.000.000 TL ZARAR 132 KEMAL KILIÇDAROĞLU

1998 -447.000.000 TL ZARAR 33 KEMAL KILIÇDAROĞLU

1999 -1.111.000.000 TL ZARAR. 148 KEMAL KILIÇDAROĞLU

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

9. microlab

microlab Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Her yazdığınızda dahada batıyorsunuz hemen her şeye kulp buluveriyorsunuz ADAM sanki Devleti yönetmişte sorumlusu O gibi yazıyorsunuz.Korkunun ecele faydası yok artık meydan boş değil bunu herkes bilsin.Bizler artık gözümüzü açtık sizler önce Sn: Başbakan bu kadar malı mülkü nasıl yapmış gidin ona hesabını sorun burada beyhude yazmayın.Önce O hesap bir verilsin sonra gerekirse kurum zararı Kemel Beyden sorulur...:)

10. asker_31

asker_31 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    gözünüzün açıldıgına inanıyorsanız...söylenecek bir şey yok...

11. karamanli77

karamanli77 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

gözünün açıldığını söylüyor ama tabloyu göremiyor.ssk yı batıran adam türkiyeyi kurtarmaya çalışacak.

12. asker_31

asker_31 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    onun içi sustum ya...

düşününkü milletvekili maaşıyla geçinemiyor...inanmıyorsanız istanbul seçimlerinde giydigi yırtık ayakkabılara bakın sonraise 495 lik gömlek giyiyor bu bir çelişki degil mi yani..bunun gibi bir çok çelişki var.. akp de yok mu onlarda da var söylemek istedigim şu hepsi ynı yoldan geldiler aynı yola gidecekler...

kadın.alkol.kumar. ve siyaset adamı bozar....

13. microlab

microlab Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Sanırım sizinde gözünüzde bir perde olsa gerek çünki malumunuz üzere 8 yıldan beri hala İktidar bunlarda olmasına rağmen hala MİLYARLARCA dolar zarar ettiğine göre şimdiki SGK müdürüde tüm bu kurumun ZARARLARINDAN mesul olmuş oluyor.Acaba mümkünse bu kurumun zararlarını buraya yazabilirmisiniz. Kılıçdaroğlu dönemini hesaplarını döküyorsunuz ama şimdilerde ZARAR üstüne zarar eden ve BATMA sınırına gelen SGK ile hiç bir açıklama yapmıyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.!!!! Ben sizden şimdiki Müdür ne kadar kurumu ZARAR ettirdi ise sizden bunun rakamlarını istiyorum bakalım durum ne imiş.....

14. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    akp nin verdiği zararı saymadık gece yarısı çıkardıkları kanunun cevapını soruyoruz tık yok başbakanın coçukları arkadaş parasıyla okuyor ama gemiçik sahipi bu kısa zaman da imanla oluyor bunlar akp de var diyon ama hiç saymıyon o bu diye kahraman kardeşe cevapımı verdim ama okumamış sat sat sat bitti bakalım şimdi istikbalimizi mi? hürriyetimizi mi ? satacaklar durmak yok yola devam ne anlamlı söz ama ne için kimi onu soruyoruz

15. karamanli77

karamanli77 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

sizde her yol akp ve islama çıkıyor:rotfl:

16. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    akp ye tamam ama islama yazdığım birşey göster seni sevindireyim ben recep bey gibi gavurum:DD::DD::DD:

17. pirler

pirler Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kim nederse desin 8 senedir akp nin yaptıklarını gördük ssk kılıçtar oglu nerde zarar ettirmiş recepbeyin yaptıklarına ne demeli ülkenin bütün kurumlarını yok pahasına sattı :angry26:

18. bluviaggiatore

bluviaggiatore Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Beyler,

Ulkenın gıdısı gıdıs degıl ,hersey ortada o yaptı bu yaptı demıyorum yılların kotu kararları da etken ancak ,ulkeyı yonetenler her turlu soylentıden ve gercek olmayan seylerle ıtham edilmekten korkmalı ve aılesı de dahıl olmak uzere buna gore yasamalı .Talıp oldukları gorev bunu gerektırıyor.Hepmız olanları seyredıyoruz bundan 5 sene sonra aynı konusmalar tekrar yapılır ama onemlı olan su

Turk ınsanı mutlu mu
    Ac olan var mı
    Issızlık oranı nedır
    Guvenlıgı tam mı
    Gelecegı var mı
    Hersey adıl mı

Bunlara cevap veremeyen hıcbır partı oyle yada boyle sadece gunu kurtarır gerısı bos. Elın adamı sız kafanızı one egıp kara kara dusunurken alır basını gıder sonra sununla aramız ıyı bununla aramız ıyı telefonla gorusuyoruz aramıdan su sızmıyor dersınız .......

Sayfayı Paylaş