Islamcılar pkk’ya neden ses çıkarmıyor?

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında toycan tarafından paylaşıldı.

1. atakurtul

atakurtul Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Şehitlerimizin cenazelerine bunlar neden katılmazlar bilen arkadaşlar varmı

2. microlab

microlab Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Oralarda Yumruk yeme yada Protesto olma korkusu varda onun için gidemezler onlar ŞEHİT CENAZELERİNE.!!!

3. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

örnek..

o gemide arap asıllı yada sempati duyan milletvekilleri vardı...İhh avrupa çapında örgütlenmeye gitmiş bir çeşit keriz feneridir....Ayrıca 2007 den bu yana orda bu olaylar oluyordu şimdimi akılları başlarına geldi yoksa 'recep beymi' ateşledi bu adamları...Hadi kalkın gidin israilin ambargosunu delinmi dedi...Son olarak bu olaylara neden araplardan ses çıkmıyor...Ürdün nerede, Arabistan nerede, Mısır nerede ve ırak nerede sorabilirmiyim....İnsani yardım için israilin olduğu bölgeden geçmeye gerek yok mısır refah sınır kapısını açsın gemiye hiç gerek yok...Neden açmıyor acaba...Boşuna kimse bir sivil toplum kuruluşunun yaptığı donkişotluğu bize haklı yada makul göstermesin....İsraildeki yönetimin en sert siyaseti uyguladığını ve köpek gibi sağa sola saldırdığını herkes biliyor...Bunu bile bile gitmek bir çeşit intihar oluyor....Birde orada ölen insanlara şehit denilmesi olayıne gelelim...Şehitlik için islam için savaşmak yaymak vs konuların olması gerekmektedir...İnsani yardımda şehitliğin ne işi var acaba?....Ben şehit diye Pkk lı şerefsizlere karşı duran ve bu uğurda ölen Kardeşlerime ŞEHİT derim:sadd:

4. Örnek

Örnek Guest

Cevaplara devam o halde :) Bakın siz şunu pek kavrıyamıyorsunuz kimin ne için yaptığının önemi yok önemli olan yapılması İsveçliler bile yorum yapıyor gemide ki teslim olanları bile vurdular diye elin İsveçlisinin ne arap hayranlığı olacak şehitlerimizin yeri ayrı bu konuyla onun ne alakası var dönüp dönüp bu soruluyor ikisi ayrı konular ikiside önemli konular. Biraz önce izliyorum İngiliz bir gazeteci israil hükümet sözcüsüne bağlanıyor soru şu: yardımlar için bizim onayımız lazım ve bize devredilmesi lazımd diye açıklama yaptınız gelen yardımların %80 nine el koyuyorsunuz neden size teslim etsinler, sözcüde ses yok.

5. ENGİN02

ENGİN02
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    2
    :apploud::thumb_up:

6. asker_31

asker_31 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    askerlerimiz konusunda haklısın....katılmadıgım nokta şehitlerimiz için ölen diyorsun bilakis onlar ölmez

diger konuda ise kendi düşüncene göre degilde bir din adamından bilgi alsaydın hem kendini hemde bizi aydınlatırdın..

7. evangelis

evangelis Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Saçmalama. Seviyesizlik yapma. Daha bir çok şey söylenebilir ama froum kuralları ve terbiye meselesi yüzünden söylemiyorum. Yazdıklarım battı galiba.

8. Mu®aT

Mu®aT <b><font color="red">System Administrator</b></fon Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1

telfuz konusunda hata yapmışımdır affola...Şehitlik mertebesine herkesin eremeyeceğini anlatmak istedim sadece...genel görüşüme katılmıyorsunuz sanırım...yazdıklarımı şekil yönünden incelemişsiniz... içerik yönüylede ilgilenseydiniz keşke :)

9. asker_31

asker_31 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    hem esastan hemde şekil yönünden inceledim.:) görüşünüze katılıyorum hele askerlerimiz konusunda katılmamak şehitlermize ve milletimize saygısızlıktır
    diger konuda ise o insanlar gurbette ve yahudi kurşunuyla vefat ediyor...bunun dinde karşılıgı nedir...onu bilmiyorum

10. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    senin gibi seviyersizlere cevap vermeyeyim diyorum genede duramıyorum bana evangelis in ne manaya geldiğini yazarmısın biz batırmasını iyi biliriz ama terbiyemiz müsade etmez.senin seviyene inmek istemem.

11. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    atakurtul kardeş şehit olan askerler zaten müslüman, islamın ta kendileri müslüman olmayan zaten şehit olmazki şehitlik rütbesini veren zaten islam dininin kendisi şehit cenazelerine müslümanların katılmadığınımı ima adiyorsun müslümanlar şehit cenazelerine katılmıyorsa o cenazelere kimlerin katıldığını düşünüyorsun herhalde hırıstiyanların,yahudilerin,ataistlerin cenaze namazında saf tuttuğunu düşünmüyorsun.SELAMLAR

Sayfayı Paylaş