İOS Telefonunuz için Harika Led Fener Uygulaması

Konu, 'İOS Android Teknik uygulamalar' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76

Brightest Color Flashlight
    Neşeli günler cepkutusu.com takipçileri Bugün size anlatacağım uygulamamızın ismi Brightest Color Flashlight'dır. 2'binin üzerinde indirme bulunan bu uygulama Google Play kategorisinde yerini almaktadır.Bence her telefonda olması gereken bir uygulama diye düşünüyorum.zifiri karanlıkta kaldığınızda yada karanlık bir ortamda bulunuyorsanız bu uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Brightest Color Flashlight LED Nedir?
    Brightest Color Flashlight isimli uygulama bir çeşit el feneri uygulamasıdır.Hem ekran ışığı ile hemde telefonunuzun flash ışığı ile el feneri vazifesi görür.

Brightest Color Flashlight ne İşe Yarar?
    Cep telefonunuzu el feneri olarak kullanmanızı sağlar.Karanlıkta kaldığınız zamanlarda yüksek ışık gücü ile büyük bir aydınlık sağlar.
    Uygulamayı açtığınız zaman telefonuzun flash özelliği varsa telefonunuzun flash için kullanılan LED’ini aktif hale getirir.Eğer telefonunuzun flash özelliği yok ise bu defa ekran ışığı devreye girerek büyük etrafın aydınlanmasını sağlar.
    her ortama göre farklı bir ışıklandırma yapabilirsiniz yani farklı renkte aydınlatma seçenekleri mevcuttur.

Bu konuda örnek vermek istiyorum.uygulamazın aslında ne kadar değerli olduğunu bu verdiğim örnekle daha iyi kavrıcaksınız ve hemen cep telefonunuza indireceksiniz.1999 yılı gölcük depremini hepimizin unutmayacağı bir gerçek öle değimli? Şimdi böle bir deprem başımıza gelse ve karanlıkta kalsak ulaşabileceğimiz cep telefonumuz ile etrafımızı aydınlatabiliriz.hatta kurtarma operasyonu esnasında bir ışık bile sizin o anda deprem felaketi sonrası kurtulmanıza bile yarayabilir.bu konu hakkında iyice düşünmenizi diliyorum.iyi günler.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

[h=1]DOSYALAR[/h]
    Boyut: 5,92 Mb

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Sayfayı Paylaş