İOS Periscope Güncelleme Nasıl Yapılır?

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]

  Periscope Güncelleme Nasıl Yapılır?


  Son zamanlarda en çok kullanılan uygulamalardan birisi olan Periscope, güncellemesi ile pek çok yeni özelliği de kullanıcılara sundu.  [​IMG]Android ve iOS işletim sistemlerine özel olarak hazırlanmış olan ve kullanıcıların cep telefonları üzerinden canlı yayın yapma imkanı bulduğu Periscope 4 Mayıs itibariyle yeni bir güncellemesi ile kullanıcılara sunuldu.
  Günden güne kullanıcı sayısı artan ve daha da popüler hale gelen

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  için son durum oldukça iyi görülürken kullanıcılar geliştirilmiş yeni versiyonu ile de pek çok performans sorunu çözebilecek.
  Android'e Periscope indirmek ve güncellemek için

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  İOS'a Periscope indirmek ve güncellemek için

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !


  Twitter tarafından kurulan ve kullanıcıların canlı yayın yaparak anlık olarak bilgi aktarmasını sağlayan Periscope üstelik tüm Periscope kullanıcılarının birbiriyle etkileşim halinde bulunduğu açık bir platform olarak göze çarpıyor. Yapılan canlı yayınlara dünyanın dört bir yanından kullanıcının katılabilmesi mümkün olurken uygulama basit bir ara yüze sahip olduğundan dolayı kişiler kolay bir şekilde canlı yayın işlemlerini uygulama aracılığıyla gerçekleştirebiliyor.
  Otomatik kaydetme ve Türkçe desteği gibi pek çok yeni özellik ile birlikte kullanıcılara sunulan Periscope’a son dönemlerde gelen en önemli yenilik de videoların ömür boyu saklanabilecek olması. Periscope ile yapılan canlı yayınlar özel bir sistem üzerinden kayıt altına alınırken bu kayıtlar kullanıcıların profiline yerleştiriliyor ve sadece 24 saat izlenmesine izin veriliyordu. Yapılan son güncelleme ile birlikte bu sınırlama ortadan kalkarken videoların izlenmesi ömür boyu olarak belirlendi.
  4 Mayıs 2016 tarihinde yapılan son güncelleme ile birlikte tüm dünya genelinde canlı yayın yapanların yerinin tespit edilebilmesi ve canlı yayınların izlenebilmesi adına harita sistemine geçildi. Uluslararası desteğin de sunulduğu yeni sürümde 32 farklı dile çeviri yapılmış durumda.

  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş