İOS LG G2'ye Lollipop Nasıl Yüklenir

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [h=1]LG G2'ye Lollipop Nasıl Yüklenir[/h][h=2]Geçtiğimiz günler de LG firmasının G2 modeline vermiş olduğu Android 5 Lollipop güncellemesini kuramayan kullanıcılar bulunuyor.[/h][​IMG]
  Geçtiğimiz günler de LG firmasının G2 modeline vermiş olduğu Android 5 Lollipopgüncellemesini kuramayan kullanıcılar bulunuyor. Bunun nedeni ise güncellemenin sadece PC üzerinde ki ara birim yazılımı ile yüklenebilmesi. İşlemlere başlamadan önce telefonunuzda yer alan verilerin yedeklemesini gerçekleştirin daha sonrasında bataryanın ise %50 üzerinde olduğuna emin olun güncelleme sırasında batarya tükenirse sıkıntı yaşayabilirsiniz.
  Tüm kontrolleri sağladıktan sonra LG firmasının geliştimiş olduğu PC Suite programını bilgisayarınıza indirerek kurun. LG PC Suite programının son sürümünü tercih etmenizde fayda var. Tüm kurulum işlemlerini tamamladıktan sonra artık güncelleme işlemlerine başlayabilirsiniz.
  Güncelleme Süreci:

  1. Cihazı aldığınız zaman içerisinden çıkan orjinal USB Data kablosunu kullanarak PC veTelefon arasında ki bağlantıyı sağlayın.
  2. Telefon üzerinde karşınıza çıkacak olan USB Bağlantı Seçenekleri arasında PC Suiteuygulama seçeneğine tıklayın.
  3. LG PC Suite uygulamasını açarak “Sürüm Yükseltme Kontrolu” seçeneğine tıklayın.[​IMG]
  4. Bu süreçten sonra cihazınızın özellikleri Lollipop sürümünü karşılıyorsa kurulum başlayacaktır.
   

Sayfayı Paylaş