İOS Haftanın Android Uygulamaları - 1-7 Şubat 2016

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [​IMG]Google'ın geliştirmeye devam ettiği, Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Google Play Store, milyonlarca Android uygulamasına ev sahipliği yapıyor.
  [​IMG]
  İşte bu haftanın Android uygulamaları

  Bir başka haftanın Android uygulamaları bölümünde, en iyi ve en yeni Android uygulamalarını sıralamaya devam ediyoruz. İşte bu haftanın Android uygulamaları.
  Chrooma Keyboard

  Android pazarının başarılı klavye uygulamalarından olan ChroomaKeyboard, kişiselleştirilebilir yapısı ve tema desteği ile dikkatleri çekiyor.58 MB büyüklüğünde olan uygulama, 3,91 TL fiyat etiketine sahip.
  [​IMG]
  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !
  Mimicker Alarm

  Microsoft tarafından geliştirilen Mimicker Alarm, pazarın başarılı alarmuygulamalarının başında geliyor. Zor uyanan kullanıcılar için oldukça başarılı bir alternatif olanMimicker Alarm, 21 MB büyüklüğünde.  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  GetContact - Numara Sorgula

  Bilmediğiniz bir numaradan çağrı aldığınızda geri aramadan önce kim olduğunu hızlı bir şekilde öğrenmenize yarayan GetContact - Numara Sorgula, yalnızca 9.9 MBbüyüklüğünde.
  [​IMG]
  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  SKRWT

  Mjagielsk firmasının başarılı fotoğrafçılık uygulaması olan SKRWT, Androidpazarının en kaliteli fotoğrafçılık uygulamalarından. Yalnızca 5.2 MBboyutlarında olanSKRWT, 2,45 TL fiyat etiketine sahip.
  [​IMG]
  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  Stop swipin!

  Bir diğer başarılı fotoğrafçılık uygulaması olan Stop swipin!, SKRWTuygulamasının aksine tamamen ücretsiz. 2.1 MB boyutlarında olan Stop swipin!, bizlere kolay bir kullanım sunuyor.
  [​IMG]
  ::

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !  [​IMG]
   

Sayfayı Paylaş