İOS Haftanın Android Oyunları-1 (27 -3 Cuma 2016)

Konu, 'İOS Android Oyunları' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76

2016 Ocak En iyi Android Oyunları
    Sevgili cepkutusu.com takipçileri. Bugün yeni bir yıla başladık ve ben sizler için her hafta en iyi android oyunlarını,en çok indirilen android oyunlarını sene boyunca her hafta paylaşmaya çalışacağım. Bu konumuz Haftanın Android Oyunları-1 olarak ilk serisine başlamış bulunuyor. Bundan sonrada her hafta bir problem olmaz ise serisine devam edeceğim. Bu hafta sizler için en sevilen 6 adet oyunu seçtim. Sizinde bildiğiniz gibi ben şahsen sitemde oyun paylaşırken çok seçici davranıyorum ve hemen hemen tüm oyunları kendi telefonuma kurup denemeye çalışıyorum. Kötü oyunları paylaşmamaya özen gösteriyorum.

Bu hafta google playde en çok sevilen android oyunları içerisinde BBTAN (Blok kırma oyunu), Heroes of 71 (Savaş Oyunu),King - Rıfkı Kart oyunu,Solitaire (Fal bakma kağıt oyunu),Scrubby Dubby Saga (Candy Crush tarzında eşleştirme Oyunu),Ben 10 Xenodrome (Ben Ten Oyunu) sizlere tanıtmaya çalışacağım. Arkadaşlar oyunları tek tek denedim ve kendi alanlarında gerçekten çok iyi oyunlar diyebilirim.

Haftanın Android Oyunları-1 (1 Ocak Cuma 2016)
    BBTAN (Blok Kırma Oyunu-Tilt Oyunu Benzeri)

BBTAN apk oyunu blok kırma oyunudur. Blokların içinde rakamlar vardır ve o rakamları sıfırlamadan bloklar kırılmıyor. Blokların içindeki rakamlar o bloğa kaç kere top çarpması gerektiğini belirliyor. Oyunda + simgelerini aldığınızda ilave olarak toplar ekleniyor. Kutuların içinde ilk başlarda 1 2 gibi yazsada sonra 100 gibi rakamlara ulaşıyor ve oyun zorlaşıyor.Son zamanların en iyi blok kırma oyunlarından birisi

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

DOSYALAR

Boyut: 15,43 Mb

Heroes of 71 (Savaş Oyunu)

Heroes of 71 oyunu Bangladeş kurtuluş savaşını konu alıyor. Oyun saklan ateş et mantığına göre oynanıyor. Saklandığınız yere askerler geliyor ve askerleri tek tek silahınız ile öldürmeye çalışın. Oyun grafik ve oynanış olarak oldukça güzel. Askerlerin attığı bombalardan kaçmaya çalışın.

DOSYALAR

Boyut: 84,19 Mb

King - Rıfkı

King oyunu 4 kişi ile oynanan kart yani iskambil oyunudur. King Rıfkı oyununu yolculuklarda yada dinlenirken hoş vakit geçirmek için oynayabilirsiniz.

DOSYALAR

Boyut: 22,35 Mb

Solitaire Apk indir

Solitaire oyunu bizim deyimimizle fal bakma oyunu android telefon ve tabletlerinizde oynayabildiğiniz kart oyunudur. Yolculukarda sizlere keyifli zaman geçirtecek olan bu uygulama oldukça güzel.

DOSYALAR

Boyut: 14,89 Mb

Scrubby Dubby Saga Apk indir

Scrubby Dubby Saga oyunu Candy Crush Saga benzeridir ve hatta aynı şirket tarafından yapılmıştır. Oyunda aynı renkteki sabunları yan yana getirerek sabunları patlatmaya çalıştığınız oyun değişik oynanış tarzı ile ön plana çıkıyor. Eşleştirme oyunlarını seviyorsanız bağımlılık yapacak bir oyun diyebilirim.

DOSYALAR

Boyut: 37,54 Mb

Ben 10 Xenodrome Apk indir

Ben Ten oyunu karşılıklı 2 kahramanın savaşını konu alan bir oyundur. Kahramanı seçerek yapmanız gereken hamleleri tek tek seçiyorsunuz ve kahramanınız sizin seçtiğiniz hamlelere göre savaşıyor.

DOSYALAR

Boyut: 47,72 Mb

Sayfayı Paylaş