İOS Gboard Nasıl Kullanılır?

Konu, 'Android os' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  Gboard Nasıl Kullanılır?
  Google tarafından geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan ve kullanıma sunulan Google GBoard uygulaması oldukça ilgi gördü.
  [​IMG]
  Sadece iOS işletim sisteminde kullanılabilir durumdaki Gboard uygulaması kullanıma sunulduğu günden beri büyük bir ilgi gördü. Klasik klavye üzerinden yazı yazarken aynı zamanda merak ettiği detaylar için kişilerin Google üzerinden arama yapabilmesini mümkün kılan Google klavye uygulaması bu açıdan kişilerin tüm uygulamalarda kolay bir şekilde işlemlerini yapabilmesi mümkün.

  Uygulama ile ilgili yapılan tanıtımlarda adres gönderme ya da herhangi bir mekanın telefon bilgisini karşı tarafa gönderme gibi işlemlerini yapmasında dahi destek alabileceği klavye uygulaması bu açıdan Google kolaylıklarının tüm cihazlarda kullanılmasını sağlıyor.

  Gboard uygulamalar ile uyumlu bir şekilde çalıştığı için herhangi bir uyum sorunu olmadan kullanılabilir durumda. Klasik klavye ara yüzünün yanı sıra sol tarafta bulunan Google logosuna tıkladıktan sonra Google üzerinden arama yapılabilmesi, arama yapıldıktan sonra arama sonuçları üzerinden kopyalama yapmak ve yine diğer uygulama üzerinden bu kopyalanan yazının gönderilmesi oldukça kolay bir şekilde sağlanabiliyor.

  Konu ile ilgili yapılan tanıtımlarda dahi uygulamanın oldukça ilgi görmesi beklenirken uygulamanın kullanıma sunulmasının ardından görülen ilgi de beklentileri karşıladı.

  GBoard Nasıl İndirilir?

  Gboard uygulamasını indirmek isteyen kişiler aşağıdaki link üzerinden direk Apple Store’a bağlanabilir ve bu mağaza üzerinden indirme işlemlerini tamamlayabilir.

  Gboard indirmek için

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  .
   

Sayfayı Paylaş