Fenerbahçe ve Beşiktaş Avrupa'ya Gidiyor

Konu, 'Süper Lig Genel Haberler' kısmında cihat çapa tarafından paylaşıldı.

1. cihat çapa

cihat çapa Guest

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım FB Tv'de yaptığı açıklamada önümüzdeki sezon Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde yer alacağını belirtti. Sarı lacivertli kulüp de borsaya Tahkim Kurulu'nun kararının CAS tarafından durdurulduğunu bildirdi.
    İşte Yıldırım'ın o açıklaması...
    "Hepimiz çok üzüldük. Üzlüyoruz da yaşadık çok zor şeyler. Dün futbolcularımız açıklamaları kongre üyelerinin ve taraftarın desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. İçeride hayinlerde var ama zamanla bunlar temizlenecektir. Futbolcularımız açıklamaları taraftarımızın kongre üyelerinin bize olan destekelrinden dolayı teşekkür ediyorum. Şunu bilin Fenerbahçe liler Fenerbahçe Futbol Takımı yarın başlayacak olan kura ile birlikte bu yıl Şampiyonlar Ligi'nde yoluna devam edecektir. Martins Grubu avukatlara Tolga Bey, Abdullah Bey, Şekip Bey ve diğer avukat arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bütün Türkiye ve Dünya görecektir hepimize hayırlı olsun diyorum"

Beşiktaş da Avrupa'ya gidiyor
    Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi ön eleme için yarınki kura çekimine katılacak.
    Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne katılacağı açıklamasının ardından Beşiktaş 'tan da beklenen açıklama geldi.Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi ön eleme için yarınki kura çekimine katılacak.Beşiktaş yöneticisi Melih Sami Esen, "UEFA Avrupa Ligi kura çekimine katılıyoruz." açıklamasını yaptı.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş