Dreambox Tüm Sorunları Buradan

Konu, 'E1 Gerekli Programlar-Eklentiler-Temalar' kısmında Mu®aT tarafından paylaşıldı.

1. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Sorunu tek mesajda tam olarak anlatırsanız yardımcı olabilirim mesajlarınzıdan pek birşey anlamadım:no_clue:

2. dilay11

dilay11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    preblemi buldum yardımlarınız için cok teşekkür ederim problem cccam.channelinfo doyasında imiş

3. LORD_KING

LORD_KING Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    ertan üstadım bağlantı kablosu cros mu olacak yoksa düz bağlantımı veya rs232 ilemi neticede hep hata veriyor bide cihazdan direk pc yemi yoksa swic ile sadece ip nosu girilerek mi

4. sezginoz

sezginoz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    teşekkürler

5. usshornet

usshornet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    dreambox 800 klon ama fan sorunu bir türlü cözemedim ne gibi işlem yaparak bu vınlama sorununu cözerim ilgilerinizden dolayı şimdiden teşekkürler..

6. xmen

xmen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadşalar dreamboxta lig tv izlerken yakalanma şansı vrmı ????? ıp ten :S LÜTFEN CVP :no_clue:

7. urunguahmet

urunguahmet Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    evet vr o yüzden ysal yollardan seyretmek en iyisi

8. can35

can35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Selam arkadaşlar.Benim dreembox da Uyduların hepsi silinmiş vaziyette ama hepsinide seyrediyorum.Yani yeniden taratayım dersem taratamıyorum.Bu uyduları yeniden nasıl taratabilirim.Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

9. najdi

najdi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Selam arkadaşlar. ben dm100 dreembox aldim bundan iki ay once free server ve son 4 gundur hic bir kanali cozemiyor sanirim server baglanmiyor dm100 kullanan varsa bu sorunu yasayan varsa yardimci olursa sevinirim

10. bluviaggiatore

bluviaggiatore Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Server kapanmış olabilir ..

11. şahzade

şahzade Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    murat kardeşim bendede dreambox 500 klon var.sky paketinin çoğunu izlediğim halde caccia a pesca adlı av kanalında aşırı donmalar olduğu için izleyemiyorum.çaresi nedir. bu av kanalını başka uydu alıcısında net izlemem mümkünmü.bir sürü siteye üyeyim ama hiç biri kesin çözüm öneremedi.yok full server yok bilmemmne dediler.lütfen kesin cevap verirseniz çok sevinirim.selamlar.

12. dümen

dümen Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Bu serverınızla alakalı birşey buna sadece server aldığınız kişi çözüm getirebilir.:thumb_up:

13. AYDINLANMA

AYDINLANMA Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Bahsettiğiniz kanal D+ paketinde bildiğim kadarıyla. Dolayısıyla SKY nasıl izlediğiniz değil D+ paketi kanallarını nasıl izlediğiniz önemli. Serverlarda da her kart yoktur, benim serverımda her kart var diyen yalan söyler. Zaten mümkün de değil her kartın olması. Kimi kartlar server aldığınız kişinin peerlerinden gelir kimi de N line alır kart sahibi birinden ücret karşılığı. Çok aklınıza takılıyorsa serverınızı değiştirin, yalnız midyata pirince giderken evdeki sky'dan da olmayın :)

14. babacann

babacann Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sellam arkadaşlar.
    bende dm 800 hd uydu alıcısı var,Elektirik kesiilince veya dm yi fişten cekince sinyal bulamıyor verdiği mesaj sinyal deslteklemiyor diyor 3-5 hatta 10 kez adaptor fişini cekip takınca normale dönüyor .bu arada dm yüklüyor sinyal bulunamadı mesajı cıkınca normal gibi her hangi bi kanalda gosteriyor dm de ancak kumanda sanki calışmıyor kumanda etmiyor fişi cekip takında düzeldiğinde normale dönüyor.
    Adoptoru degiştirdik,tamire götürdüm icindeki fan takılı kalmış dediler güc harcıyor o yuzden dendi serviste düzeldi eve geldik ayni sorun devam ediyor bu komuda bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

şimdiden teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş