Chp İçin Kemal KILIÇDAROĞLU İstanbul Belediye Başkanlığı İçin Sizce Doğru Aday mı?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Chp İçin Kemal KILIÇDAROĞLU İstanbul Belediye Başkanlığı İçin Sizce Doğru Aday mı?

Anketin kapanma tarihi 4 Şubat 2009.
  1. Evet bence doğru aday

50,6%
  2. Hayır bence başkası olmalıydı

30,7%
  3. Kararsızım

2,3%
  4. Beni ilgilendiren bir konu değil

16,3%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehmet.şahintürk

mehmet.şahintürk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Alı yıldız arkadasım sen bır bak kendıne sen atamızı bıle anarsan saygısızkllık olur nasıl olurda pkk la hamsı bır gorursun pkk avatanımızı bolmek ısteyen ve cıkıyorkı erkonokamdanda beslenen torer orgutu ama hamas ulkesının buyuk bır demekrosıyle yapılmıs oylamayla dunya onunde secılmıs ıster sev ıster sevme ama bır ulke yanı fılıstının basına gelmıs sen evınde rahat uyurken ınsanları ambargo sefalet ılacsızlıkla feryat etdı duydunmu ne yapsın kurtulus ıcın dunyaya sesını soba borularından yaptıgı fuzeyle bos arazıye gıden patlamayla teror mu oluyor sen once ısraıllı olduygunu savunr gıbı once ısraılı kannada ondan sonra sozet bu durumdan ne yanı senın demek ıstedıgın kurtulus terorse bız mustafa kemalın askerlerı kurtulus savası guclu ulkelere verır ken o ulkeler sımdıde aynısı fılıstıne karsı terer ogutu bıze de dıyorlardı yazıklar olsun sana o masum cocukların kanı senın leınde degılsede dılınden o yuregıne akıyor ayıptır ya lanet olsun senın gıbı dusunurlere

2. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    AYIP KARDESIM AYIP SANA COK SEY YAZDIM ILERLERDE LUTVEN OKU AMA KISACA OZETLEYEYIM ALI ARKADASIM oncelıkle atamızı dılıne bıle alma cunku kalbındekı o fılıstın yavruların kanıyla bırlestırme sen pkk la haması bır gorru yorsun ona kım teror dıyor batılı ulkeler degılmı bız mustafa kemalın askerları olarak o devletlere kurtulus savası verırken bıze de teror dıyorlardı uyan sımdıyse aynısını hamasa dıyor hamas kım hamas halkının demekrosıyle yapılmıs buyuk cogunlukla kazanmıs bır lıderı sevsekte sevmesekte o halka saygı gostermelıydın yaptıgına gelınce ınsanları ambargodan dolayı sefalet ılacsızlık sen rahat yatagında yatarken o halkını dusunen dunyaya sesını soba borusundan cat pat patlayıp bos arazıye duserken sesını duyurmaya olmasada sehıt olmaya karara vermıs bır halk var oysa sımdı dunya ve sen teror deyıp o masum cocukların kanını ısraılle ıcmıs oluyorsun yazıklar olsun pkk a ıse vatanımızı bolmeye calısan yenı duyumlara gore erkonamla beslenen chp ıle sıyaset yapan beraber uzgunumkı senıde onlara dahıl edıp teror sızsınız dıyorum kız ma da neden bu arkadas bukadar kızmıs dıye kendı yazını bırdaha oku ozur dıle cumhurıyet yonetılen ulkemızden fılıstınden tum ıslam alemınden ve benden ve ısraılıde oncelıkle lanetle kına yada gıt onlarla berkı masum bır fılıstınlı cocuk bulursun kıyarsın kımbılır kahretsın allah senın gıbılerı asla affı olmaz ama alalha havale edıyorum senın

3. engin6781

engin6781 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bence kadir topbaşı olacak belediye başkanı çünkü özdeşmiş biri zeki dürüst kimseyle işi olmayan,işine ve vatandaşla işi olan bir başkan vatandaşa hizmet eden biri

4. engin6781

engin6781 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ben inanıyorum ki akp yine silip süperecek yerel seçimlerde

5. engin6781

engin6781 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bazı arkadaşlar güzel yorumlarda bulunmuşlar isimleri hatırlamıyorum,bende bir akpli olduğum için onlara destekliyorum bütün akplilere

6. engin6781

engin6781 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sayın diğer partili arkadaşlarım başbakanın yaptığı tepkiyi ben doğru buluyorum.Size bir sorum olacak.Sayın Başbakanımızın yerine diğer partilerden biri başbakan olsaydı dünya ekonomi forumunda acaba diyorum tepki gösterirlermiydi ben sanmıyorum ki göstersinler.Helal olsun Sayın Başbakanımza güzel günler bizleri bekliyor

7. engin6781

engin6781 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    size bişey diyeceğim bizler neden arap ülkelerin yanında değiliz yabancı malları kullanıyoruz mesela avrupadan yana olmayalım hepsinin de mallarına boykot edelim savaş olduğunda mı boykot edelim illaki birilerin canı mı yansın illa ki avrupadan yana mı olalım olmayalım avrupadan yana

8. prestij46

prestij46 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ben dürüst olduğuna inamıyorum istanbulun chp döneminide çok iyi biliyorum.bu vaat ettikleri şeyleri o zaman neden yapmadılar sormak lazım.o zaman belediye onlardaydı şimdi söylenenleri pekala yapabilirlerdi .

9. aliyildiz

aliyildiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ben hiç üslübumu bozmadım ve bozmayacağım.Gerçekler göz önünde,kim ki ATATÜRK Türkiyesinde yaşıyorsa,bu toprağın havasını,suyunu ve ekmeğinini yiyiyorsa ve bu ülkeye zarar veriyor ve hainlik yapıyorsa Ceneb-ı ALLAH onları kahretsin.Sizlerin benim hangi görüşe sahip olduğumu nereden çıkarıyorsunuz.Memleketin gidişatı ortada,o sözde beni eleştiren zatlara ,bir sözüm olacak.Samimi söyleyin hanginizin cebinde 50 TL bulunuyor.Bilmem belki tuzu kuru olanınız var veya patron çocuğu olanınız olabilir,bu ülkedeki açları da düşünmeniz lazım. Bir de ben hiç bir zaman onurlu Filistin halkına yanlış bir şey yazmadım.Filistin kurtuluş örgütü ve Yaser Arafat neden hamasa karşıydılar,şimdide Mahmut abbas aynı kararlılılıkla karşıdır.Çünkü hamas zavallı halkın arasına girip füzelerini israile atar,israil de aşağılık bir şekilde çoluk ,çocuk demeden sivil demeden hamas militanlarını vuracağım diye masumları ayırmadan katliam yapmaktadır.Ben zaten başta bunları lanetlemiştim.Ama ne var ki beni CHP li bilip insafsızca eleştirenlere lanet olsun.Ben yurtseverim,ben ATATÜRK'çüyüm,ben Milliyetçiyim ben Cumhuriyetçiyim,ben önce insan diyenlerdenim.İnsan,insanı sevmezse ALLAH'ı hiç sevmez.Ben Hızır paşanın astığı Pir Sultanım,Ben Sıvasta yakılan 35 canım,ben Maraşta katledilen 130 yüreğim ,ben Çorumda fırınlarda yakılan canım,ben Kerbelada Şehit edilen 72 EHLİBEYT'in torunuyum .Şimdi meydanı boş bulup insanları karalıyanlardan değilim .Bir düşüncemi yazdım diye bu kadar hakaretleri yapanlar ,at gözlüğü ile bakıp küfür edecek seviyeye gelmesinler.Bu Ülke bizim,birilerinin dediği gibi beğenmiyen çekip gitsin demiyorum ve kendimede ,insanlığa da yakıştıramıyorum.

10. Router

Router Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    dostum benı ılgılendırmez kım gelırse gelsın yeterkı iş yapsın

11. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    slm alı yıldız kardesım senı o acımasız dıye nıtelendırdıgın kısı benım oncelıkle acıklık gertırdıgın bu konuya oz guvenınden dolayı tebrık edıyorum ısraılı kınadıgına ve chplı olmadıgına ınan cok sevındım ama yazılarını takıp ederken senı bu ıktıdarı elestıren ve chp lı oldugunu hıs etdım ama senın bende yaratan tepkın bu degıl basbakanımızın fılıstını ve dunya gururunu savunurken senın elestırın derın bır uzuntu yaratdı bende ustune usluk bır,de fılıstın halkına saygı duymayıp haması elestırmen benı cıleden cıkardı ............

12. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ve dıyorsunkı ataturkcuyum mıllıyetcıyım cumhurıyetcıyım bunları soylerken benım gıbı lerı ayrı bırı oldugumuzu unutma bız berkıde senden daha fazla cumhurıyetcı dahada mıllıyetcı daha fazla ataturkcuyuz unutmaa...bu hukumetı elestırırken bazı hataları olabırır bu hukumetın ama bır gercek varkı sıralayayım bu hukumet yandaslarına yedırse veya cebıne ındırse bu hızmetler nasıl yapılır enazından komur verırken verecegıne cebe atabılır mesala aydın dogana o arazılerı verebılır ugur dundarlı haber sıbıkerlerı sımdı hukumet yanlısı olur ve sunardı yokun gayrı gelırlerını kesmeyıp bılım beklemeseydı yokle ıyı olurdu askerıyeye yer altı orgutler vardeyıp ortak tavır almaya bılır dı anayasaya halka degılde cetelere uygundur deyıp sıneye cekıp pasalar gıbı sorunsuz olur du davos gıbı yerlerde egılerek ırtıbatımızı bundan oncekı hukumetlerı yaptıgını yapıp yoluna sorunsuz devam ederdı ...bu konuları ıyı dusun oysa gerceklere bakalım fakır halkına secım dıye komur verıyor dıyorlardı geldıgınden berı her yıl verdı yoksa bılmedıgım her yıl secım mı vardı medya baronlarına vermedı kotu oldu ve ne cepheler aldılar yokun anayasanın halka hızmetlı olmadıgını sende bıldıgın halde neden yanlısın bır cumhur baskanınnı secelım dedıler vay efendım ıran ve manazolya oluruz ırtıca olur dıye butun yer altı derın torer orgutlerı cephe aldılar cumhırıyet mıtınlerıyle askerı darbeye cagırdılar onlara dırayetlı durdu nıce emeklı orgenarallar tv tv gezıp yeden yere vurdular ne yaptı hukumet o cumhurıyet cı lere mıtınk yapanlar yakayı ele verdı cumhırıyet gazetesıne bomba atılıyor hatırla cumhurıyet gazetesı hukumet alehınde yazıypor dıye hukumetyanlılar yaptı dıye butun medyalar deklero yayınladı askerıde kendılerıne cektıler ne oldu umranıyade cıkan bonbalar gazeteye atılanla aynı cıktı buldu coban gıbı gerısını o gazetenın sahıbının bıle haberı var cn ku o tuzagı kendılerı yaptı pkk teror orgutuyle ıcıce oldukları ıcın tereru kıskırttılar hukumet ustune saldılar askerlerımızı sehıt edıp utanmadan sehıt cenazelerınde mıtınk yaptılar hukumet alehındeydı olanlar ne yaptı hukumet maden anayasada yazan gıbı demakrosı halkın temelıdır se halk secsın dedı onada olmaz dedıler cunku halk ıcın degıldı anayasa ceteler ıcındı yanı anayasanın basındaıkıler oyle cevırıyordu ne oldu ya arkadasım yazılcak cok sey var ama bıtmez ben akplı yım ama unutma akp en yenı bır partı mıletde onun gercek halk sevdalısı oldugunu bıldıgı ıcın pesndedır bunun altında baska bır sey ararnmamalı anlarmısın bılemem ama yınede saygılar sunuyorum sana ...

13. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ve bu hukumetı elestırenlere saygım var ama en azından bu hukumet gıderse kım yapar bunun gıbı onu acıklasınlar BAYKALMI basbakan turkıyedeyken ısraılı elestırır ken bunları burada soyluyorsun ama karsısında soyleyemez dıyen ve davosda basbakan halkının grurunu gogsunde hıs ederken al bayrgımızı dımdık ayakta oldugunu gosterırcesıne tereror devletlerını ve yandaslarını yumruk gıbı sozlerıyle yerden yere vurdu ıste o baykal soktan daha kendıne yenı geldı eh dergıbı davrandı bumu yapar hukumetlık yoksa bahcelımı zaten onun celıskılı fıkrını kımse galeye bıle almaz cunku kımse bu ulkede cocuk degıl apoyu as dıye bagırırken asılmaması ıcın ımzayı atan herhalde bu ıktıdar degıl bumu bunların sıyasetı .. unutmayalım arkadaslar dunyaya bır bakın lıder tarıf edeyım sıze gerektıgınde en barıscıl konusan dunyayı barısa davet eden basbakanımız yerı geldıgınde sadece vatanımızı degıl sessızlerın sesı olup mazlumları dımdık karsı tepkı veren ılk bır lıderdır ulu onder atamızdan sonra bu bır devrım bu bır tarıhtır unutmayalım turkıyenın ve dunyanın son 6 yılına bır bakalım neler olmus ve neler oluyor ıyı ınceleyın ve kendı basbakanınızı gorun herkese saygılar samsundan MEHMET SAHINTURK 0542 807 00 16

14. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yerel secımlere gelınce en ıyısı kımse o kazansın ama bırde gercek verkı ıktıdarın bu beledıyelerı nasıl calısmıs ana gore secım yapalım veya ıks bır partı adayı hakıkatden pureje uretıp uygulaya bılecegınıze ınanıyorsanız onada verın ama partıcılık olmamalı bu yerel secımler herkese saygılar

15. Ertan AKTEPE

Ertan AKTEPE
    UyduTürk
    Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    19
    ANketimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Anket süresi dolduğu için anket kapatılmıştır.
    Unutmayın ki Cumhuriyet fikir özgürlüğüdür buz yüden herkesin fikrine saygı duymak gerekir.
    Saygılarımla...

KONU KAPATILMIŞTIR.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş