Chp İçin Kemal KILIÇDAROĞLU İstanbul Belediye Başkanlığı İçin Sizce Doğru Aday mı?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Chp İçin Kemal KILIÇDAROĞLU İstanbul Belediye Başkanlığı İçin Sizce Doğru Aday mı?

Anketin kapanma tarihi 4 Şubat 2009.
  1. Evet bence doğru aday

50,6%
  2. Hayır bence başkası olmalıydı

30,7%
  3. Kararsızım

2,3%
  4. Beni ilgilendiren bir konu değil

16,3%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mehmetgeleş

mehmetgeleş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    baykalın yeni bir numarası nasıl şişli balediye başkanı sarı gülü uzaklaştırdıya bunuda çıkmaz bir yola yolladı oralarda kaybolur ilerde bana rakip olmasın diye kılıçtar oğlu biraz ön pilana çıkmaya başladı baykal ondan kurtulmanın yolunu böle buldu zavallı kılıçtar oda kedini aday zannediyo

2. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    apoya kardeşim diyen. kürdistan dağlarındaki kardeşlerine selam gönderen, yani bu ülkeyi bölüp parçalamak isteyen insanlara, yani yalçın küçüğe arka çıkan bir adamdan memlekete ne fayda gelirse türk insanı artık uyandı eskiden olduğu gibi delinin bilmem neyini tuttuğu gibi parti tutanlar artık azaldı bu yüzden aday olsada nasıl olsa kazanamayacak. SELAMLAR.

3. eradam

eradam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    AKP nin sosyal faliyetlerinin egemen oldugu istanbulda şansının olmadığını düşünüyorrum.

4. mnurbaki

mnurbaki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kemal kılçdaroğlunun çok kötü hareketleri oldu çamur at izi kalsın politikasını gütüyorçamur atmadığı adam kalmadı bu adamların hiçmi doğru bir işleri yok bir günde onları taktir etsin edemez çünkü halka güre doğru olan ona göre ters galiba hiç bu ergenekon hakında konuştuğunu görmedim acaba diyorum oda olayın içindemi??????????

5. SEVENUGUR

SEVENUGUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yahu gerçekden biz koyun sürüsüyüz bir çoban laf ediyo hepimiz inanıyoruz demek ki koyunuız
    Hangimiz Istanbulun yolunu biliyor ben 58 yıldır Istanbul dayım bazen yolları kaybederim.Iyide Tayyip bey ne zaman yalnız tek başına Istanbul sokaklarında dolaşmış ben onu bir yerde bırakayım da tek başına yönünü bulsun bakayım.Şimdi türkiyenin yollarını biliyormu da Türkiye ye başbakan oldu
    AYIP AYIP beyler Ne demek Istanbullu değil demek hanginiz aslen Istanbullu sunuz ve de tüm sokakları biliyorsunuz
    13 milyon insanın yaşadığı bir şehri bilmek HAA

6. diyot

diyot Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    :nono:
    ben karar verdim ,sen çok terbiyesiz ve ahlaktan yoksun birisin. bu memleketin kadınları bizim analarımızdır.senin memleketteki terbiyesizlerin dilinde sakız değildir seni gidi terbiyesiz..burada yamesajını sil,yada tüm analarımızdan özür dile.:angry26::angry26::devilprv::devilprv:

7. kebele

kebele Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Beyler saçmalamayın ya medyada kendini bu kadar ön planda tutan bir insan dan ne bekliyorsunuz yapmayın lütfenya bu olay istanbulun daha güzel bir yere gelmesi için daha katkılı insanlar olmalı bence kılıçdaroğlu istanbula katkısı olacagını sanmıyorum bu iş sag veya soldan daha önemli....:17904B853C64::apploud:

8. metin55

metin55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bencede yanlış aday çok konuşuyo az konuşan çok iş yapacak aday lazım

9. goksayuydu

goksayuydu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    denız baykal kılıcdaroglunu ancak böyle harcaya bılırdı yoksa koltuk tehlıkedeydı

10. ensar07

ensar07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    hemen hemen mesajları okudum bence hangisi daha iyi hizmet verir se o gelsin ama kemal kılıçdaroğlunun tutumunu da yanlış buluyorum bu kadar yolsuzluk var kendisi biliyor neden mahkemeye baş vurmuyor.eğer milletin haksız para ödediğini biliyorsa mahkemeye versin bende takdir edeyim

11. GürkaN

GürkaN Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    belki söliyceklerim yanlış size göre suci lisan edersem af ola .ben istanbulun göbeğinde oturan birisiyim .taksimde oturuyorum.kadir beyin kendisi mühendismi mimar mı ne ama hiç ben bunun yararını görmedim .adamlar güzelim yolu kırdırlar dökdüler koskoca yokuşa beton döktüler ya varmı böle bişi ve böle kaç tane yokuşa kaç tane sokağa yaptılar bu işlemi. bnm okulumun bahçesindeki yerler yosun tutmuşken adamlar boşu boşuna hem mahalleliyi rahatsız ediyo hem milyarlarca parayıda boşa harcıyo yapmayın...
    k. kılıçdaroğlu doğru bi karar mı bilmem çünkü kendisini tanımam etmem.inş. hayırlısı olur. Heee bi abimin çok güzel bir lafı var siyasete giren bi adamdan hayır gelmez diye artık gerisini sizlere bırakıyorum

12. memo2

memo2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Kılıçdaroğlu CHP nin birkaç tanecik düzgün adamından biri.fakat İstanbulda şansı yok maalesef...

13. sizir

sizir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bence dogru karar ama yanlislik sehir seciminde.Ankara daha dogru adresdi,bence.Cunku;M.Gokcek,daha dogru rakipti,Kilicdar oglu icin.

14. memoli6072

memoli6072 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    boşuna çabalıyorlar

15. Metin Neolacak

Metin Neolacak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    değerli dostum alman savcılar bas bas bağırdı ne dediler deniz feneri davası için hatırlarmısın savcılığa verse ne olur önce kamoyuna açıklayacakki herkez bilsin yoksa onlar siyasetçi önce kamoyuyla paylaşır:nono:

16. atmaca43

atmaca43 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kılıcdar oglu bece ankaradan aday olup AKPnin ampulünü öne ankarada södürecekti

17. ebolatli

ebolatli Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

herkez sizn gibi düşünmüyor malesef sadece benim oturduğum bölegede kömür ve paraya yaklaşık 500 kişi oyunu sattı kardeşim şimdi sen diyosun ki bana 5 000 tl verseler vermem bak buna sokaktaki deli bile güler

18. yakupzaim

yakupzaim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kılçtar oğlu bütün pislikleri dökecekmiş arkadaş kendi pisliklerinide dökecekmi acaba hiç sanmam ssk yı nasıl soymuş hesabını versin

19. tokatli

tokatli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    agzı olan konuşuyor...eleştirelim ama hakaret emeden lütfen...

20. yılmaz_48

yılmaz_48 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kılıçdaroğlu hayal görüyor..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş