Chp İçin Kemal KILIÇDAROĞLU İstanbul Belediye Başkanlığı İçin Sizce Doğru Aday mı?

Konu, 'UyduTürk Anketleri' kısmında Ertan AKTEPE tarafından paylaşıldı.

?

Chp İçin Kemal KILIÇDAROĞLU İstanbul Belediye Başkanlığı İçin Sizce Doğru Aday mı?

Anketin kapanma tarihi 4 Şubat 2009.
  1. Evet bence doğru aday

50,6%
  2. Hayır bence başkası olmalıydı

30,7%
  3. Kararsızım

2,3%
  4. Beni ilgilendiren bir konu değil

16,3%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hasan01

hasan01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    evet doğru bir aday,İNŞALLAH kazanır

2. ebolatli

ebolatli Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

siyaset hakkıında pek bir bilgiye sahip olmadığınız açık ama şöle birşey söyleyeyim kaznırsa millet vekiiliğinden istifa etmesi gerekiyor belli bir süresi var o süre içerisinde eyer kazanamazsa vekilliğine devam edebilcek ;)

3. Metin Neolacak

Metin Neolacak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    yapma murat bey sen bari yapma :staff

4. bilebiletutsak

bilebiletutsak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    renksiz gerenksiz bi adam istanbulda kazanması mimkin deeel

5. adem_ozk

adem_ozk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ?????????????????????????????????????

6. aliyildiz

aliyildiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Sayın ,Concon kardeşim Kılıçdaroğlu şayet başkanlığı kazanırsa milletvekiliğinden istifa edecek,aksi taktirde eski görevine devam edecek. Bilgi içindir.

7. titanic_7878

titanic_7878 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Evet bencede KILIÇDAROĞLU çok güzel bir seçim, İstanbul Sayın TOPBAŞ ile harika bir performansa kavuştu, harika atılımlara imza attı, bence de doğru karar bu kadar paranın öz kaynaklara aktarılması doğru değil, KILIÇDAROĞLU vasıtası ile CHP'nin kasasına oradan da ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ diye kurup PKK'lıra etrafına doldurup rahatça eylem yapabilecekleri paralar kalmadı, JİTEM BAYKAL'ı CHP'nin başına getirdi, şimdiden arka kapıdan iyi çalan bir isim KILIÇDAROĞLU bence harika bir karar. Biz bin soyulur,bin doğarız,

NOT; Artık o sizin bildiğiniz koyun sürüsü kalmadı dostum, insanlar senin KILIÇDAROĞLU'nu bir kaşık suda yutarlar. Artık çalına çalına millet akıllandı, o nasıl çalınacağını iyi bilir, klavuzu karga olan, bu işi bilir dostum.

8. lutfi

lutfi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Evet oldukça yerinde bir karar. Ama İstanbullu soyulmaktan sömürülmekten hoşlanıyorsa, bedava kömür ve 100 TL. kanıyorlarsa o zaman düşünülmeli......

9. skap

skap Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0

kardeşim bu tespitinize hiç ama hiç katılmıyorum......
    mesela size 1 tır kömür verseler oyunuzu o kişiyemi yoksa sizi doğru yöneteceğine inandığınız birinemi verirsiniz???

siz merak etmeyin hiç kimse oyunu menfaate satmaz şahsen ben satmam ve kimseyede bu hakareti yakıştıramam...

10. skap

skap Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    şu soygun ve yolsuzluk muhabbeti yapan arkadaşlar yaşları küçükse büyüklerine yok büyükse hafızalarını biraz zorlasınlar..iski skandallarını...yoksuzluğu ayyuka çıkanların yolsuzluğu önleyecem demeleri biraz tuhaf oluyor....

11. talipygt

talipygt Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bencede iyi amma aslında Ankarada aday olsaydı daha iyi olmazmıydı

12. diyot

diyot Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    hayret bu sefer neden bir artist daha koymadılar...?

13. mayster

mayster Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Farketmez. Bu CHPnin kendi sorunu . İstanbulun başkan sıkıntısı yok.Vatandaş olarak Dalan dahil hepsinin vatandaşa verebildikleri artı eksiler hafızamıza kazınmış durumda .Zamanı gelince vatandas boyunu ölçer hepsinin.

14. toramen

toramen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    eğr ben kazım yolunmaya devam etmek istiyorum diyorsanız akp nin adayını tercih edin.Bu cümleyi anladıysanız saten doğru karar vereceğinizi tahmin ediyorum

15. mehmet.şahintürk

mehmet.şahintürk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ınan mıyorum ya bu ne curret kı ıstanbula aday oluyor
    kılıctar oglu bır ıftıracıdan baska bırı degıldır
    ama karsısndakını ıyıce kızdırır sınır sıstemını altus eder sonra halkın gozunu boyar boyle bırıdır

16. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kımse kusura bakmasın arkadaslar bugune kadar partısının dıkılı bır agacımı varda sımdı aday oluyor
    ya atamızın partısını bıle kırletdıler
    yazıklar olsun onlara

17. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ben atamızı cok sevıyor onun kurdugu partı dıye chp lıydım ama atamdan ozur dılıerek bu partıyı artık sevmıyorum cunku aksamı sabahı bellı olmayan bır lıdelerı var pesındekılerde onun yanlısına ortak oluyor

18. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ya arkadaslar nedesem bos aslında boylelerı ıcın sınır sıstemımı altus etmeye bıle deymezler ben bugunlerde bırını kotuleyıp oy ısteyen partı degıl proje gosterıp uygulayan partıyı desteklıyıyorum

19. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    arkadaslar artık acıldı bu ınsanların gozu yok oyle eskı devırler herseye mualıf olan degıl dedıgım gıbı puroje ureten ve uygulayan bır beledıye lazım

20. mehmet.şahintürk

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bugun boyle bakıyorum partılere bırı harıc hepsı mualıf ıcın puroje bıle uretmıyorlar oysa bakalım bu ıktıdara kımle ugrasıyor puroje uretıp uyguluyor kımısı satıyor kımısı peskes cekıyor dıyor oysa oyle gozukuyor gıbı sanıp mualıf olursan sende ne deyepe ne anap ne mhp nede dıyerlerını duttugunu ıfade etme soyle bır bak aynada kendıne chp nın pesıne takılmıssın gıdıyorsun sonrada bır dusuncelı gıbı kımse yag yakmasın a bu partı dıye ben bu ıktıdarı sevıyorum ben esnafım ve en cok bu hukumetın zamanında zarar dayım ama ıyı dusunup soyle bır sorun kendınıze eger bu yapılanlar bır baska partıye yapılsaydı boyle darbe oyunlarıyla gızlı suukasler olsaydı bır cumhur baskanını bıle halka guven meyıp secmesıne karsı cıksalardı bır fakırın karnını doyurup oy ıcın yapıyor deselerdı ınanın evet hukumet olmaz aynen eskısı gıbı kovalısyon o bu derken ksa gecelerde develosyonlar olur kısaca ulkemız yok olcaktı ıc savas falan derken yok olurduk .........ya arkadaslar lutven bır dusunun bugune kadar en cesur adımları kım atdı bugune kadar ısraıle amarıkaya en buyuk tepkıyı kım verdı bugune kadar kosedekı fakırıne yardım elı nı kım uzatdı bugune kadar buyk purojelerı kım gerceklestırdı bugune kadar yrmı yılda o daglar delınmez dedıler o yolları kım actırdı ulkesındekı kımseye ayırım yapmadan esıt kım davran dı kım zengını ezdı mualıflerden gazete medya baronlarına kım savas actı onemlısı kendısıne kapatma davası bır tek savcı acarken hukuk dur kımse ıtıraz esmesın dıyen bır hukumet gelmısmıdır ıyıce bır dusunun hakıkatden ne vadırelerden gecıyoruz artık gozumuzu acalım ya oyle orgutler cokuyorkı akılalmaz ınsanlar ya cumhur baskanı secımınde onlem ıcın cumhurıyet mıtınklerı dedıklerı kısılere bır bakın onde gelen o kısılerın hepsının apoyla bır bır resımlerı cıktı budamı montaj o kadar muummatlar cıktı yoksa baska bır asgarı kuvvetmı vardı ulkemızde varsa sımdıkı askerı kuvetlerımız e guven mı yok kı darbe yap dıye mualıfetler tvlerde nagra atdı bu mu demekrosı bumu ozgurluk ya bukadar yeterlı degıl ama allah boyle mualıfet partılerını de eksık etmesın basımızdan enazından cogu kısıler ornegın ben gozum acıldı bır kalemde sıldım dıgerlerını ve en hayırlısı hangısıyse o basımızdan eksık olmasın allah ulkemıze ulkemızı vatanım dıye seven dın dıl farketmeden ayırım yapmayanların yardımcısı olsun ...SAMSUNDAN .mehmet ..........

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş