Bu filmi izleyene 11 bin dolar ödül!

Konu, 'Filmler' kısmında Gerrard-8- tarafından paylaşıldı.

1. Gerrard-8-

Gerrard-8- Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Hindistan'da sinema salonunda tek başına korku filmi izleyebilene, yaklaşık 11 bin dolar ödül teklif edildi.

Yapımcı Ram Gopal Varma, filmin tanıtımı için bulunduğu Mumbai'de gazetecilere yaptığı açıklamada, bir aileyi sarsan kötü bir ruhun anlatıldığı ve aynı adlı ilk filminin devamı olan "Phoonk 2"nin kendisini korkutmayacağını söyleyenleri, sinemada tek başına filmi izlemeye davet ettiklerini söyledi.

Varma, bunu başaracağını iddia eden izleyicinin, filmin gösterileceği sinema salonunda kalp atışlarının kaydedileceği bir makineye bağlanacağını ve tüm gösterim sırasında gözlerini kapatmadığını ispatlamak için kamerayla görüntüleneceğini kaydetti.

Sözkonusu kayıtların, sinema salonu dışında kurulan bir ekranda gösterileceğini belirten Varma, bunu başaran olursa kendisine yaklaşık 11 bin dolar para ödülü verileceğini bildirdi.

Ram Gopal Varma "Phoonk" serisinin ilki için de benzer bir teklifte bulunmuş, ancak filmin tanıtımı için yapılan yarışma, gönüllü seçimine hile karıştırıldığı iddiaları üzerine iptal edilmişti.

2. BİLO33

BİLO33
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    0
    tek başına:nono:

3. Örnek

Örnek Guest

Filmi izlemek şurda kalsın gecede orada kalırdım :) Ancak insanın kalp atışı normal bir film izlerken bile değişir. Biri filmde birden böhh derse kalp atışı hızlanır zaten:)

4. neskali

neskali Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    valla ben izledim beğenmedim .....

5. ateşelektronik

ateşelektronik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    beş para etmez tamamen rezil bir film...şeytan filmine benzetmeye çalışmışlar ama ellerine yüzlerine bulaştırmışlar amatör bir yapıma benziyor film....

6. bluviaggiatore

bluviaggiatore Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    ben izlerim iyi para

Sayfayı Paylaş