Akşam keyfi!

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında u_hayati tarafından paylaşıldı.

1. u_hayati

u_hayati Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!

Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi Yine Dopdoluydu...

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU...
    Hayatında asla arkaya bakmadığını, yüzünün hep geleceğe dönük olduğunu söyledi. Geçmişte bir çok zorluk çektiğini söyleyen Asena, 'Arkaya dönüp baksaydım bocalayıp düşerdim. Geçmişimde zorluklar yaşadım ama iyi ki de yaşamışım. Bugün geldiğim yere yine zor gelmek isterdim. Çünkü geldiğim yerin tadını böylelikle daha iyi alıyorum. Hiçbir zaman yaşadıklarım için gocunmadım. İyi ki zorluklar çekmişim!' dedi..

Geçmişte yaşadığı ilişkileri örnek göstererek maddiyata önem vermediğini vurgulayan Asena, 'Gönlümü kazanmak çok kolaydır. Sevdiğim yemeği yaparak bile kolayca gönlümü kazanabilir karşımdaki erkek. Ama evimin önüne araba getirenler oldu, tek taş verenler oldu. Ben hepsini geri çevirdim. Öyle tek taşlara, son model arabalara gerek yok! Benim kalbimi kimse para ile satın alamaz. Tek taşı geri yollamamın sebebi de evlenmek istemememdi.' dedi..

4 ay önce albümünü piyasaya süren Asena, 'Şarkı söylememin amacı sahne performansımı kuvvetlendirip, beni izleyenlere çok yönlü bir eğlence imkanı sunabilmektir. Kimse yanlış anlamasın ben şarkıcı değil, 'showgirl'üm dansımı, şarkıyla harmanlayıp sunuyorum. Dansözlükle de gurur duyuyorum. Ama artık oryanteli sadece dünya çapında yapacağım.' dedi..

Küçüklüğünden beri sporla ilgilendiğini söyleyen Asena, 'Sekiz yıldır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum. Vücudumun bu kadar şekilli olmasını ben sağladım. Şimdi de profesyonel oalrak kickbox yapıyorum. Allah'ın izniyle de iki maç sonra Türkiye Kickbox Milli Takımı'na giriyorum. İnteraktif yönümün yanında sporcu yönümle de başarılar kazanmak istiyorum!' dedi..

'Yalancı Romantik' ve 'Avrupa Yakası' dizilerindeki rolleriyle izleyenleri gülme krizine tutan başarılı oyuncu Hakan Yılmaz, 'Yalancı Romantik' dizisindeki rolünün ilginç bir özelliğini anlattı. Dizide işine geldiği zaman romantik olan bir karakteri canlandıran Yılmaz, 'Adam sadece eşiyle sevişmek için ona romantik jestler yapıyor. Kadın da tabii bunu yutmuyor. Yutmadığı için de eşine puan toplattırıyor. Mesela, bardağı mutfağa götürmek 5 puan! 100 puanı toplayınca anca karısıyla birlikte olabiliyor!' dedi..

Hamile kaldığı zaman Türkiye'de bulunmayacağını söyleyen Asena, 'Hamile olduğumu öğrendiğim zaman hemen yurt dışına gideceğim. Kimse benim hamile halimi göremeyecek. Yurt dışında doğurduktan sonra döneceğim ve bebeğimi kimselere göstermeyeceğim. Nazar değer diye korkarım!' dedi..

Bir gece kulübünden çıkarken Hazal Çamlıdere ile objektiflere yakalanan Hakan Yılmaz, 'O gece Hazal'ın yanında erkek arkadaşı vardı. Birlikte eğlendik. Sevgilisi de biraz geç çıktı. Biz de beraber mekandan çıkınca hemen ertesi gün manşetteyiz. Yani böyle durumlarda ilk akla gelen soru 'Yeni bir aşk mı doğuyor?' sorusu olmamalı bence. Hazal, benim çok samimi arkadaşım. Daha ötesi olamaz!' dedi

Sayfayı Paylaş