3. Dünya Savaşı Çıkmak Üzere

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında engunaydin tarafından paylaşıldı.

1. kqkq

kqkq Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Tamam inkar etmedim ki. Ben kıvırmadım da. Ben 2 yıl boyunca bu insanlarla beraber okudum. Biz sınav zamanı kantinde ders çalışırken bir köşede bize salak der gibi baktıklarını biliyorum.
    Türk örf adetlerine yakışmayan tavırlarını görüyorum. Otobüste kızın bademciklerini yerken görüyordum. Atmıyorum ,gördüklerim hepsi. Az buçuk bölümümüz sayesinde dava nasıl açılır. Nasıl savunma yapılır. Nasıl ve ne şekilde bu süreç işler biliyorum.Çok şükür kendimizin avukatıyız.Kimseyede veremiyecek hesabım yok.Sizi son ama son kez uyarıyorum. Objektif olun. Burada yazdıklarınız kişisel düşünce özgürlünün dışında kavramlar çogunlukla. Yazınsal olarak da çok açık zaten.

Siz açıkyürekli biri olabilirsiniz. Korkum yok buyursunlar gelsinler diyorsunuz belki. Ama bu siteninde geleceğini riske ediyorsunuz.

Sizin yazdığınız yazının altındaki hakaret içeren başka üyelerinde yorumları mevcut. Bu yolu açmış oluyorsunuz.

Gidin hukuk sürecini başlatın hakkımda. Böylece ben sizi tespit ettirmek için başvuruda dahi bulunmayacağım söz. Davacı olarak zaten açık olucaksınız. Buyrun engunaydin bey.

Ben de kendimce ve işim gücüm icabı her türlü hakkı arayacagım karşınızda. Hem kişisel hem bağlı oldugum ve yönetici olarak işlerini yürüttügüm YASAL kurumun haklarını herş şekilde savunacağım.

Siz kendinize göre kolay görüyor musunuz bilmem ama ben daha önceden bu tür olayların benzerini yaşadım. Çok şükür hepsinden de alnım AK çıktım. Bundan da haklı çıkarım . Çünkü dayanağım olmadan atmıyorum. Sizi güzellikle de ikaz ettim. Bu forumda açtıgınız konuların %90 ı aynı partiyi ve dolaylı olarak bu partiye bağlı kesimlerin kurumların çıkarlarını zedeleyecek şekilde açıklamalar. Yazdığınız hiç bir yazıda kaynak olmadığı için doğrudan azınızdan yazılmıştır olarak kabül görecek.

2. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Bakın bir hata daha. Kendi kendinizi batırıyorsunuz konuştukça. Bağlı bulunduğunuz YASAL KURUM derken kasıt muhtemelen bir kamu kuruluşu ki bu ifade ile de yasal kurum şeklinde belirterek o bağlı olduğunuz kurumu temsilen bu forumda yazılar yazdığınızı zımnen kabul ettiniz. 657 sayılı yasaya tabisiniz. Bu kimliğinizle siyasi görüş belirtmeniz yaptırım sebebidir.

Bu arada merak da etmeyin bu bulup gelecek insanlar çok daha tepelerden hakkımda gerekli araştırmayı yapmıştır. Gelecek olsalar çoktan gelirlerdi. Prosatforum sitesi büyük bir site ama ne porsatforum ne de başka bir uydu sitesinin yanında kaale alınmayacağı derecede büyük bir web sitesini kısa bir dönem yönettim. Telefonlarım da dinlendi; sitemiz de sürekli olarak yetkililer tarafından kontrol edildi ki bu durumu giriş yapan ISP'lerden çok iyi biliyorduk.

Düşünce özgürlüğünün sınırlarını çizmeniz de ilginç. Ben burada herhangi bir kişiye hakaret de bulunmuyorum hatta eleştirmiyorum da. Kişilerle değil makamlar ve icraatları nedeni ile zaman zaman eleştirilerimiz oluyor olacak...

Şimdiye kadar iyi kötü tartışıldı; siyasi konu yasağına rağmen hala süren konular görmezden gelindi. Bir şeylerin değişme zamanı sayenizde tartışmanın çirkinleşmesi ile geldi. Bu konuyu bu akşam yöneticilerle görüşeceğim.

Benim yazdığım yerlerdeki başka üyelerin yazdıkları ise beni hiç ırgılamaz. Okuduğunuz bölüm nedeni ile hukuktan anladığınızı söylüyorsunuz ama suçun ve cezaların şahsiliği ilkesinden bile haberiniz yok.

3. kqkq

kqkq Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yasal kurum derken bir devlet örgütü değil. Bir parti örgütü diyelim. Yani ülkücüler gibi mesela..
    Yanlış yorumlamışsın. :)
    Sana burada birşeyler ispat etmek zorunda da değilim ;)
    Kurum adına yazı yazmadım zaten ... Yazdıklarınız kurumların çıkarlarını zedeliyor dedim. İnsanları bildiklerinden şaşırtmaya çalışanlara ne denir biliyorsunuzdur.
    Bu güne kadar gerekli görmemiş olunabilir. Ama peşine düşen biri olursa bi işin o zaman bir umut deyip yola çıkılabilir.

Hakaret etmiyorum demişsiniz ben sizin yazılarınızda çok hakaret gördüm. Size normal geliyor o yazıklarınız belki ama bana göre hakaret.

4. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    biz bu savaştan komutanlar komutanı gül ve recep beyin tayfalarıyla zaferle çıkarız inşaallah hocaları gibi amerikaya kacıp bizi yanlız bırakmazlar o tekbir sesleri yeter

5. kqkq

kqkq Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Evelallah kaçmazlar... Göreceksiniz de zaten..

6. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    oğlan kız orada hoca efendileride orada pek mantıklı değil

7. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    oğlan kız orada hoca efendileride orada pek mantıklı değil kacarlar gibi memlekette satılaçak bir biz kaldık bizede göz dikdilerse işimiz zor:DD::DD::DD:

8. kqkq

kqkq Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Seni kim alır ya :) Hadi sen iyisin kaldın burada

9. asker_31

asker_31 Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    bizi satanlar yalnızca araplar gibi konuşuyorsun...sanki avrupa ...abd...ve digerleri bizim dostumuz bugüne kadar hep bizi desteklediler ...

ayrıca imam konusu senin için önemsiz olabilir ama bazı insanlar içinde önemli olabilir...

Sayfayı Paylaş