WhatsApp'ın Masaüstü Uygulaması Çıktı

Konu, 'İnternet Alemi' kısmında TaaLoS tarafından paylaşıldı.

1. TaaLoS

TaaLoS
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    53
    WhatsApp, Windows ve OS X platformları için yeni uygulamasını yayınladı. WhatsApp'ın masaüstü uygulamaları sayesinde mesajlaşma deneyiminize yeni bir soluk katabilirsiniz.

WhatsApp'ın masaüstü uygulaması işin aslında WhatsApp Web'ten farklı bir şey sunmuyor. Sadece tarayıcıya olan bağımlılığı ortadan kaldıran WhatsApp'ın masaüstü sürümü, tasarımsal açıdan da yine web sürümüne benziyor.

WhatsApp masaüstü uygulaması nasıl kullanılır?
    OS X ve Windows için WhatsApp uygulamasını kullanmak için önce uygulamayı indirmeniz, daha sonra da mobil WhatsApp uygulamasının ayarlar bölümünde yer alan "WhatsApp Web" bölümünden ekrandaki QRkodu okutmanız gerekiyor.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

2. kapon52

kapon52 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    üsdat windows 10 kurulmuyor hata veriyor hiç kurulmuyor.her yolu denedim.saygılar.kapon52

3. TaaLoS

TaaLoS
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    53
    Bende windows 10 kullanıyorum, işletim sistemim 64 bit. Belki şuan için 32 bit desteği yoktur büyük bir ihtimalle ancak, kısa sürede 32 bit desteğide gelir.
    Senin işletim sistemin 32 bit mi 64 bit'mi kardeşim ?

4. kapon52

kapon52 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    kardeşim ilgilendiğin için teşekkürler.sorunu çözdüm .ancak bilgisayarım İ5 2 mb ekran kartı olmasına rağmen kasdı bilgisayarı bende kaldırdım. bilgisayar 32 bit.saygılarımla kapon52.

Sayfayı Paylaş