titanium ise yariyormu daha

Konu, 'Titanium' kısmında sehervakti tarafından paylaşıldı.

 1. sehervakti
  Offline

  sehervakti Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  25
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Şehir:
  Almanya
  titanium ise yariyormu daha
   
 2. engunaydin
  Offline

  engunaydin Banlı Üye

  Kayıt:
  3 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  789
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Şehir:
  İzmir
  Senden çok işe yaradığı kesin. Bizim sokakta kaldırmı taşının altında bir tane üzerine beton dökülmüş yaprak tanesi var. O senden çok işe yarıyor çünkü abuk sabuklukları ile kimsenin huzurunu kaçırmıyor. Foruma giriyoruz ne olmuş, var mı yeni konu... Ulaşmak ne mümkün. Seher vakti isimli üyenin utanmazca açtığı saçmasapanlıklarla dolu forum.

  Yahu ben seni ve senin gibileri anlamıyorum... Benim de konu açmam gerekti ilk mesajlı server kapanınca. 10 gün sürdü benim 15 konu açmam belki daha fazla... Ne aceleniz var, hiç mi yüünüz kızarmıyor.... Çok ayıp yaptığın... Değer mi 3-5 kanal izleyeceğim diye bu kadar insana saygısızlık etmeye? Kendinize saygınız olsun en başta. 3-5 kanal izleyeceksiniz diye bir araba laf yedirtmeyin kendinize, laf gelecek işler yapmayın... Kendine saygısı olmayan adamdan hiç bir şey olmaz... Kendine saygısı olan adam ise kendine laf gelmesini yakıştıramaz hareketlerine, tavırlarına herşeyine dikkat eder ki kendine saygısı zedelenmesin, kimseden laf işitmesin...

  Lütfen bize saygınız yok tanımadığpın kişileriz olabilir saygı göstermek zorunda değilsin. Bari kendine saygı göster bu kadar laf ettirtme bayram günü kendine.
   
 3. selvi64
  Offline

  selvi64 Banlı Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  1.301
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  :apploud:
  :apploud:
   

Sayfayı Paylaş