Moviemax'ler de Büyük Değişiklik

Konu, 'DigiTürk' kısmında engunaydin tarafından paylaşıldı.

1. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Digitürk Moviemax kanallarında büyük bir değişikliğe hzaırlanıyor.

İçeriği açıklanmasa da beklentiler;

Moviemax Premiere
    Moviemax Classic
    Moviemax Family
    Moviemax Sci-fi - Horror
    Moviemax Action
    Moviemax Drama

gibi bir sıralama ile yeni kanalların gelmesi. Dolayısıyla mevcut Movieax'lerin yanında Goldmax, Actionmax ve MGM kanallarının kapanması da söz konusu.

Tabii değişiklik diyerek Moviemax More diye absürd bir kanal açıp değişiklik gibi yutturma hakları da ellerinde

2. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Değişikliğin zamanı belli oldu. Digitürk bazı abonelerine cep telefonu ile aşağıdaki mesajı yollamaktadır. Temmuz itibari ile bambaşka bir kanal düzeni ve içerik bekleniyor.

''Mymax kanalımızın yayını sona ermiştir.TEMMUZ AYI İTİBARİYLE YENİ KANALLARIMIZLA KARŞINIZDA OLACAĞIZ.yeniliklerimizi bekleyin!''

3. bridge

bridge Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    harıka

4. bluviaggiatore

bluviaggiatore Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Umarım 42 derecedeki kanal sayısıda artar

5. urunguahmet

urunguahmet Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    yok yok abi yalan söylüyorlar.bundan 6 yıl evvel üye olduğum digi ile şimdiki digi arasında dağlar kadar fark var diginin artık büyüsü kalmadı.daha doğrusu tv nin büyüsü kalmadı.akşam eve geliyorum movimax te bir film seyredeyim diyorum dememle kalıyorum.film başlıyor ortalıkta ufo gibi beyaz beyaz daireler dolaşıyor.daha önce dvdsini seyrettiğim filmi birde digiden seyredeyim diyorum aaa filmin yarısı neredeyse sansüre takılmış.hal böyle olunca memlekette tv digi keyfi mi kalır.filmleri sansürleyen zihniyet varolduğu müddetçe bu memlekette tv seyredilmez.inşaallah maçlarada sansur uygulanmaz.gerçi lig tv in yoksa seyredemezsin.o da bir nevi sansur sayılır. :) inşaallah diyelim.ne de olsa ibm yi biz kurduk.

Sayfayı Paylaş