İOS iPhone Uzaktan Uygulama Yükleme Nasıl Yapılır?

Konu, 'Apple ios' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    [h=1]iPhone Uzaktan Uygulama Yükleme Nasıl Yapılır?[/h][h=2][/h][​IMG]iPad, iPhone ya da iPod Touch cihazlarınıza uygulama yüklerken çok sıkıntı yaşayan kullanıcılar için oldukça basit bir çözüm bulundu. Telefonuz ile hiç uğraşmadan bilgisayarınızı kullanarak çok kısa bir sürede Cihazlarınıza uygulama indirip yükleyebilirsiniz.
    App Store üzerinden uygulamaları yüklemek tam anlamıyla bir çok kullanıcı için tam bir eziyet haline dönüşmüş durumda. Tek bir seferde istediğiniz uygulamaları bir kaç tıklama ile cihazlarınıza yükleyebilirsiniz bu yöntem sayesinde. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan bu işlemleri nasıl yapacağımızı adım adım ilerleyerek öğrenelim.
    1- Öncelikle iOS cihazınızın ayarlar kısmına girin.
    2- Burada yer alan iTunnes ve App Store sekmesine tıklayın.

3- Karşınıza çıkan menüden "Otomatik İndirmeler" seçeneğini gördükten sonra bu kısımdaki "Uygulamalar" seçeneğini akitf duruma getirin.
    Cihazınızdaki ayarları yapmış bulunmaktasınız! Birden fazla cihazınızda uzaktan indirme işlemi yapmak istediğiniz de diğer cihazlarınız ile de aynı şekilde ayarları yapmanız gerekmektedir.
    Önemli Hatırlatma: Bu işlemi yapabilmeniz için bilgisayarınız üzerinden App Store'a giriş yaptığınızda belirtmiş olduğunuz ID numarası ve Şifre kendi cihazınızdan giriş yapmış olduğunuz ID ve şifre ile aynı olmalıdır. Aksi taktirde bu işlemi gerçekleştiremeyeceksiniz.

Şimdi ise bilgisyarınız üzerinden yapacağınız işlemleri adım adım ilerleyerek yapalım. Öncelikle App Store web mağazına giriş yapıyoruz.

Daha sonra yüklemeyi düşündüğünüz uygulamayı tıkayın ve daha sonra indir buttonuna basın. Uygulama bilgisayarınıza inmeye başladığında iOS cihazınızdan da aynı anda otomatik bir şekilde yüklemenin başladığını göreceksiniz. Uygulamanın sizin cihazınıza da yüklenmesi için internet bağlantınızın da açık olması gerektiğini unutmayınız.

Sayfayı Paylaş