DomiNations Nasıl Oynanır? İşte İpuçları

Konu, 'Oyun Yama-Save-Trainer' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  [h=3]Rise of Nations oynunu yapan ekibin yaptığı Android ve iOS destekli yeni strateji oyunu DomiNations'u oynadık ve nasıl oynanacağını sizlere aktardık. İşte ipuçlarıyla DomiNations![/h][​IMG] Rise of Nations oynunu yapan ekibin yaptığı Android ve iOS destekli yeni strateji oyunu DomiNations'u oynadık ve nasıl oynanacağını sizlere aktardık.
  [h=3]DomiNations'tan beklenti büyük![/h]İlk olarak Civilization 2 ve Alpha Centauri oyunlarının yapımcılığını üstlenmiş Brian Reynolds önderliğindeki Rise of Nations oyununda karşımıza çıkan Big Huge Games, büyük beklentilerle piyasaya sürdüğü yeni strateji oyunu DomiNations mobil oyuncuların beğenisine sunuldu.
  [h=3]Türkler yok, Türkçe de yok
  [/h]iOS ve Android işletim sistemi tabanlı mobil cihazlar için piyasaya sürülen oyunda Britanya, Almanya, Çin, Roma, Yunanistan, Fransa ve Japonya gibi uluslar seçilebilecek, ayrıca bu ulusların stratejik olarak yönetilmesinde ve gelişmesinde ön ayak olacağız.
  Ayrıca yapımcıların verdikleri detaylarda, Taş Devri kadar eski zamanlardan oyuna başlangıç yapıp tek tek yaşanan teknolojik gelişmelere tanık olacağımız belirtiliyor. DomiNations özellikleri diğer uluslarla ittifak kurarak, dünyanın dört bir yanına açılmanızda geniş tercihler sunuyor.
  Biraz Clash of Clans'a olan benzerliğiyle ön plana çıkan DomiNations'ta vakit geçirdikçe kendine has özellikleri ve oynanış dinamikleriyle uzun süreli oynanabilirlik tecrübesi sunuyor.
  İşte Clash of Clans rakibi yeni oyun ve dikkat etmeniz gereken ipuçları


  [h=4]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  [/h][h=4]

  Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

  [/h]
   

Sayfayı Paylaş