Arkham Knight için Beklenen Yama Geldi

Konu, 'Oyun Yama-Save-Trainer' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmetkarahanlı
  Offline

  Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2014
  Mesajlar:
  593
  Beğenilen Mesajlar:
  76
  Şehir:
  ESKİŞEHİR
  Rocksteady tarafından geliştirilen ve sorunlu bir çıkış yapan Batman Arkham Knight için PC oyuncularının merakla beklediği yama yayınlandı.


  [​IMG]Hatırlanacağı üzere Batman Arkham Knight, 23 Haziran’da PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Oyunun PS4 ve Xbox One sürümleri sorunsuz olarak satışa sunulmuş olsa da PC sürümü oyunu oynatmayacak kadar büyük sorunlar içeriyordu.
  Batman Arkham Knight’ta ortaya çıkan optimizasyon sorunları PCoyuncularını canından bezdirmiş, oyunu Steam’den satın alanların büyük bir bölümü geri iade haklarını kullanmıştı.
  Rocksteady, çığ gibi büyüyen tepkileri daha fazla görmezden gelememiş veArkham Knight’ı satıştan kaldırma kararı almıştı.
  Batman Arkham Knight PC yaması yayınlandı

  PC oyuncularının merakla beklediği yama geçtiğimiz gün yayınlandı.Rocksteady tarafından yapılan açıklamada yama ile birlikte oyunun performans sorunlarının giderildiği açıklandı.
  Şunu da dip not olarak belirtelim. Her ne kadar yama ile Batman Arkham Knight’ın PC versiyonu oynanabilir konuma yükselse de, hala Windows 10ve AMD GPU’larıyla birlikte ortaya çıkan sorunların devam ettiğini de belirtelim.
  Rocksteady yetkilileri bu sorunların üzerinde de çalıştıklarını ve en kısa süre içerisinde yeni bir yama daha yayınlayacaklarını açıkladılar.
   

Sayfayı Paylaş