Yıldırım: Fenerbahçe Farkını Ortaya Koyuyor

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında kosovali tarafından paylaşıldı.

1. kosovali

kosovali Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 10 Yıldır Galatasaray Karşısında Elde Edilen Galibiyeti Değişmeyen Gerçek Olarak Niteledi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın, 10 yıldır Galatasaray karşısında elde edilen galibiyeti değişmeyen gerçek olarak niteleyerek, bu durum hafızalardan çıkarma gayreti olanları tebessümle izlediğini söyledi.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi'nin Kasım sayısına 'Fenerbahçe farkını ortaya koyuyor' başlıklı yazıyı kaleme alan Başkan Aziz Yıldırım, "Profesyonel Futbol Takımımız, daha önce pek çok kez dile getirdiğimiz hedeflerimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlediğini, hem Avrupa'daki hem de ligdeki sıralamada 'lider' unvanını taşımak suretiyle, göstermektedir. Takımımız, deneyimli idari ve teknik ekibiyle, kadrosunda barındırdığı her biri yüksek kaliteli oyuncular sayesinde rakiplerle aramızdaki farkı her geçen gün daha da artıracaktır." ifadelerini kullandı.

Galatasaray'dan 'ezeli rakip ebedi dost' olarak bahseden Aziz Yıldırım, "Galatasaray karşısında alınan galibiyet nedeniyle idari ve teknik ekibe, futbolcularımıza ve zaferde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ancak sportif ve ekonomik anlamda kulübümüzü zor durumda bırakan 'münferit eylemler' karşısında birlik olma zorunluluğuna da dikkat çekmeden geçemiyorum. Rakibimiz karşısında elde ettiğimiz zaferimizi gölgelemek için sürekli olarak konuşanları, yan yollara saparak 10 yıldır değişmeyen gerçeği hafızalardan çıkarma gayretinde olanları tebessümle izliyorum." şeklinde konuştu.

Tribünlerden sahaya atılan yabancı cisimlerle ilgili olarak da sarı - lacivertli taraftarlara çağrıda bulunan Aziz Yıldırım, "Geçen sezon UEFA Finali'ne ev sahipliği yaparak örnek bir stadyum olduğunu bir kez daha gösteren Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda, 12. Adam'ın arasına karışarak, hiçbir koşulda onaylanmayacak hareketlerde bulunan kişilere karşı tüm taraftarlarımızı sağduyu çerçevesinde göreve davet ediyorum. Takımımızın haklı galibiyetinin ardından münferit de olsa meydana gelen bir olay sebebiyle, kulübümüzün aldığı seyircisiz oynama cezasının sadece rakiplerimize avantaj sağlayacağının bilinmesini istiyorum. Bizi durdurmak isteyenlerin fırsat kolladığına, ortaya çıkan her türlü olumsuz durumun bu çevreler tarafından anından kulübümüz aleyhine kullanıldığına dikkatinizi çekiyor ve asla bunlara fırsat verilmemesini taraftarlarımızdan istiyorum." diye konuştu.

(CİHAN)

Sayfayı Paylaş