Yıldırım:bırakıyorum hakkınızı helal edin

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında beydemir tarafından paylaşıldı.

1. beydemir

beydemir Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan futbolcularına sitem ve veda...

Tribünler alev alev yanıyor: SORUMLUSU BENİM

Topu kaleden içeri atamadınız: SORUMLUSU BENİM

Dışarıda kan gövdeyi götürüyor: SORUMLUSU BENİM

Mayıs ayındaki kongre öncesi çok iddialı sözler sarfeden Aziz Yıldırım, “3 yıl üst üste şampiyonluk sözü” vermişti camiaya. Sezona 8’de 8 yaparak giren Fenerbahçe, ardından kötü sonuçlara imza atmaya başlamış, bu durum ikinci yarıda da sürünce, Samandıra’ya gitmeme kararını rafa kaldıran Başkan, takıma el koymuştu. Ardından da Fenerbahçe’nin müthiş yükselişi başladı. Artık son maça gelinmişti. Alacağı bir galibiyet Kanarya’yı şampiyon yapacak, Yıldırım da sözünde duracaktı. Güiza’nın golüyle birlikte herkes havalardaydı. Ancak Burak’ın vuruşu eşitliği sağlayınca herkes dondu kaldı. Fenerbahçe yüklendikçe yükleniyor ancak top bir türlü kaleden içeri girmiyordu. Artık 87. dakikaya gelinmişti. Trabzon ceza sahasında ayaktan ayağa dolaşan top, bir türlü içeri atılamayınca, yerinden öfkeyle kalkan Yıldırım, yanındaki cama tüm hırsıyla yumruğu yapıştırdı. Ardından sinirle koridora çıkan Başkan, bir umut galibiyet gölünü beklemeye başladı. Ancak o gol bir türlü gelmedi. Şampiyonluğun kaçmasıyla deliye dönen taraftarlar, tribünleri yakarken, dışarıda da büyük olaylar çıktı. İşte bu, Aziz Yıldırım’ı şok etti. Olayların yatıştırılmasını beklerken, futbolcularıyla bir araya gelen Yıldırım, herkesi şok eden kararını açıkladı.

Volkan hüngür hüngür ağladı
    Yıkılmış görünen Aziz Yıldırım’ın ağzından tane tane dökülen, “Şu anda tribünlerimiz yanıyor; sorumlusu benim. Topu bir türlü iki direk arasından geçiremediniz; sorumlusu benim. Dışarıda kan gövdeyi götürüyor; sorumlusu benim. O yüzden Fenerbahçe Başkanlığı’nı bırakıyorum. Hakkınızı helal edin” sözlerini duyan futbolcular büyük bir şok yaşadı. Herkes büyük üzüntü yaşarken, Volkan Demirel’in hüngür hüngür ağladığı öğrenildi

Sayfayı Paylaş