XP PRO SP3 TR Lite 2009 DİZÜSTÜ PCYE UYGUN new!

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında m_devrim35 tarafından paylaşıldı.

1. m_devrim35

m_devrim35 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    XP PRO SP3 TR Lite 2009 DİZÜSTÜ PCYE UYGUN new!
    XP PRO SP3 TR Lite 2009

Orjinal MSDN xpsp3 iso üzerine mevcut tüm güncellemeler eklenmiştir.
    (ie7 mp11 flash10). Gereksiz klavye ve diller dışında hiç bir şey çıkarılmamıştır.
    Otomatik Kurulumdur. Orjinallik denetimini geçer.( BENDE GEÇEMEDİ AMA RAR İÇERİSİNE KEFERE EKLEDİM ANLATIMLI
    EXE HER ZAMAN KULLANDIĞIM PROĞRAMLA BU SORUNU GEÇERSİNİZ) Ufak tefek performans ayarları yapılmıştır.
    Pırıl pırıl, Sade, Güncel, Orjinal, Performanslı bir xpdir.
    BEN BUNU 3 PCDE ( BİR TANESİ DİZÜSTÜ VİSTAYI ORTADAN KALDIRDIK:) ) 2 AYDIR KULLANIYORUM VE ŞİMDİYEDEK HİÇBİR
    SORUN HİÇBİR EKSİKLİK HİSSETMEDİM FEVKALADE PERFORMANSI VE SADELİĞİYLE ARTIK FORMAT ATARKEN VAZGEÇEMEYECEĞİM
    BİR SİSTEM YAPMIŞLAR. GENELDE DRİVER PROBLEMİDE YARATMIYOR 10-15 DK ARASI KURULUMU TAMAMLIYOR OYUNLARLA UYUMLULUK
    SORUNUDA YOK ( LİTE VERSİYONLARDA OLUYORDU) YİNE ESKİ VERSİYONLARDA YARDIM VE SİSTEM GERİ YÜKLEME SORUNUDA
    HALLEDİLMİŞ.OCAK 2009 İTİBARİYLEDE GÜNCELLEMİŞLER HER SİSTEM KURDUĞUMDA NERDEYSE 80 CİVARI GÜNCELLEME
    İSTİYORDU VE BU 400MB CİVARI KOTAYI YİYORDU XP PRO SP3 TR Lite 2009 DA BU KESİNLİKLE YOK SADECE 2009 YILI
    ŞUBATTAN BERİ ÇIKAN GÜNCELLEMELERİ YÜKLEYECEKSİNİZ. İNDİRİRKEN BEKLEMEYİN DİYE ÇOKLU UPLOAD YAPTIM BİR
    SAATTE RAPİDSİZ İNDİRİRSİNİZ
    ÖNEMLİ : DİZÜSTÜ PCDE KURACAK ARKADAŞLAR NE OLUR NE OLMAZ DAHA ÖNCEDEN XP İÇİN LAN DRİVERLERİNİ BULSUNLAR
    YEDEKLESİNLER ZİRA FORMAT SONRASI ETHERNET DRİVERİNİZİ SİSTEMDE BULAMAZSA ELLE YÜKLERSİNİZ.

4 parça rar dosyası 350 mb dır. rardan çıkmış hali 364 mb dır. İso yu nero veya alcohol120 yardımıyla
    yazdırırsınız.

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Sayfayı Paylaş