xp format atamiyorum

Konu, 'Pc Teknik Destek' kısmında mario usta tarafından paylaşıldı.

1. mario usta

mario usta
    Yetkili
    Yetkili Kişi Vip

Beğenilen Mesajlar:
    845
    degerli ustalar elimdeki xp yi w7 ultimete cevirdim fakat buda pc cok kasiyor tekrar xp atmak istiyorum fakat olmuyor bios dan ilk sirayi cdrom yaptim 2.sirayi hdd yaptim kayitta ediyom f10 la fakat bood cr diye baslangica geliyor herhangi bir tusa basin yazisi cikiyor fakat bir turlu cd gormeden drek hdd ye geciyor defalarca deneme yaptim 4 tane cd var hepsini tek tek denedim dvd lik vardi onun yerine surekli kullandigim cd ligi bagladim gene olmuyor pc acilinca bilgisayarimdan cd 1 saniye goruyor fakat format durumuna gelince cd gormeden drek hdd ye atliyor neyi eksik veya hatali yapiyorum w7 bi degerli arkadasim dvd den yuklemisti bi yardim ustalar buyuk ihtimal bios menuden bir seyi eksik birakiyorum ama bir turlu bulamadim ne oldugunu

2. Tymsah

Tymsah
    UyduTürk
    Yetkili Kişi Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    282
    Biostan başlangıç aygıtı olarak 3 seçeneğide cd rom seçin eğer yine olmazsa cd sorunludur. Tavsiyem usb ile format daha hızlı ve kolay.

3. mario usta

mario usta
    Yetkili
    Yetkili Kişi Vip

Beğenilen Mesajlar:
    845
    usta nerde hata yaptigimi buldum bios ayarlarindan usb klavye disabletti enablet yaptim cd den tekrar xp ye cevirdim ne demisler herseyin yenisi dostun eskisi makbuldur 11 yildir xp kullaniyorum ilgin icin tessekurler

Sayfayı Paylaş