Windows RT 10 Son Güncelleme Alıyor

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    [h=1]Windows RT 10 Son Güncelleme Alıyor[/h][h=2]Windows 10 işletim sisteminin çalışmalarına neredeyse tam gaz bir şekilde devam ederken aynı zaman da bu ay sonuna baktığımız da resmi dağıtım sürecine çıkarmak için bir geri sayım süreci gerçekleştiren Microsoft, Ek olarak Windows 10’un mobil sürümünü de hazırlık sürecine alıyor. Evrensel bir yapı da sisteme geçiş yaparak kullanıcılarını oldukça memnun etmek isteyen yetenekli ABD asıllı firma bu yolda ilerlemeye devam ediyor.[/h][​IMG]
    Bu esna dabaktığımız mobil sistemler için ara bir çözüm olarak karşılarına çıkan ARM işlemci tabletlere özel olarak Windows RT işletim sistemi bu olayların arasında saf dışı kalarak yayımdan kalkacak gibi duruyor. Neredeyse oldukça fazla kullanıcıyı çok daha fazla şaşırtacak bir biçim de Microsoft’tan Windows RT için Windows 10 ilan dönemine denk olacak bir şekilde güncelleme haberi geldi.
    Güncelleme sayesinde Microsoft firmasından hiç bir şekilde içerik açıklaması gelmiyor fakat böyle bir güncellemenin odluğu görülüyor. Yapılan önceki bilgilere göre Windows RT 10 terfisi hiçbir şekilde olmayacak, Muhtemel olarak bazı eksiklikler giderilecek beraberinde bu güncelleme Windows RT yüklü olan cihazlar için son olacak.

Sayfayı Paylaş