Windows 8'de Microsoft Hesabı Nasıl Kaldırır

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    [h=1]Windows 8'de Microsoft Hesabı Nasıl Kaldırır[/h][h=2]Windows 8’in Windows 7’den en büyük farkı bildiğiniz gibi Microsoft hesabınızı açılışta aktif bir şekilde kullanabilmeniz olmuştur. Yeni bir bilgisayar aldığınız zaman kurulum sürecinde tek yapmanız gereken sizlerden bir Microsoft hesabı girmenizi isteyecektir.[/h][​IMG]Hesabınızı ve şifrenizi girdiğiniz andan bu yana artık bilgisayarınız her açılışta o şifreyi sizlerden isteyecektir. Bu tarz bir sisteme gerek yok ben direk olarak erişim yapmak istiyorum demek istiyorsanız. Aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

• İlk olarak bilgisayarınızın sağ köşesinde yer alan menüden ayarlar kısmına erişim yapıyoruz.
    • Beraberinde bilgisayar ayarlarını değiştir diyoruz.
    • Karşımıza çıkan menü içerisinde hesaplara tıklıyoruz. Hesaplarda Microsoft hesabıyla ilgili olarak yapabileceğimiz her şey sıralanmıştır.
    • Devamında en üstte ki yer alan menüden Bağlantıyı Kes yazısına tıklıyoruz.
    • Bunları hazırladıktan sonra artık açılışlarda Microsoft hesabıyla ve şifrenizle karşılaşmayacaksınız.

Sayfayı Paylaş