Windows 10 Yüklü Akıllı Telefon Görüntüleri Yayınlandı!

Konu, 'Windows mobile' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Windows 10 Yüklü Akıllı Telefon Görüntüleri Yayınlandı!

Microsoft'un uzun süredir akıllı telefon pazarında yer edinmeyi hedeflediği herkes tarafından bilinen bir konu. Bunun için küçümsenemeyecek adımlar atıp yol kateden Microsoft, son büyük adımında Nokia'yı almış ve "Nokia" markasını tarihe gömerek Lumia'yı öne çıkarmıştı. Problemin markada olmadığını veya cihazın görünümünde olmadığını anlayan Microsoft, Windows Phone işletim sistemine yönelik önemli adımlar atmaya kadar verdi. Bunlardan biri de, Microsoft'un yapmaya alışkın olduğu bir yöntemle Windows Phone işletim sistemini tarihe gömmek.
    Microsoft, ileriye yönelik akıllı telefon pazarından pay alma çabasına devam ediyor ve bunu bu kez Windows 10 işletim sistemiyle yapmaya hazırlanıyor. Bilgisayarlarımızdan aşina olduğumu Windows işletim sisteminin yeni çıkacak versiyonu olan Windows 10, hem bilgisayar, hem de tablet pc'ler ve akıllı telefonlarda çalışacak. Akıllı tefonlar için olan versiyonunun Windows Mobile 10 olarak adlandırılacağı da söylentiler arasında.
    Şuanda beta test aşamasında olan Windows 10'un, son olarak Windows Phone 8.1 versiyonu yayılanan işletim sisteminin yerine geçeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Hatta bunu teyit eden eden bir kaynak, Windows 10 işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonun görüntülerini paylaştı.
    [​IMG] [​IMG]

Sayfayı Paylaş