Windows 10 Yapı 10586.63 Güncellemesini Yayınladı

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Microsoft, Windows 10 işletim sistemi için toplu güncelleştirmeler yayınlamaya devam ediyor.
    Microsoft, Windows Insider programında test ettiği Windows 10 güncelleme sürümlerini bu testlerin ardından kararlı sürüm olarak kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Son olarak Windows 10 Yapı 10586.63 sürümünün Windows Insider kullanıcıları tarafından test edilmesinden sonra bu derleme toplu güncelleştirme olarak tüm Windows 10 kullanıcıları için sunuldu.
    Windows 10 Yapı 10586.63 sürümü geçtiğimiz hafta Windows Insider programının 2016 yılındaki ilk derlemesi olarak sunulmuştu. Windows 10 Mobile için de Windows Insider kullanıcılarına sunulan Yapı 10586.63, Windows 10 toplu güncelleştirme KB3124263 sürüm numarası ile genel dağıtıma verildi.
    Microsoft bu güncelleme ile önemli bir yenilik getirmiyor, genel olarak hata giderme ve performans iyileştirmeleri üzerinde çalışmalar yapılmış.
    Windows 10 İnsider Preview için en son Yapı 11082 derlenmesi kullanıma sunulmuştu. Bu derleme Windows 10 Redstone güncellemesi altında geliştiriliyor. Microsoft İşletim Sistemleri Grubu Başkan Yardımcısı Gabriel Aul’un twitter üzerinden yaptığı açıklamada henüz mühendislik çalışmaları yapıldığını belirttiği Redstone güncellemesi ile kullanıcı deneyimi ve kullanıcı ara yüzünün geliştirmeleri, önümüzdeki yapılardan itibaren Windows Insider kullanıcılarının test etmesine imkan sağlanacak.
    Microsoft, Windows 10 için 2016 yılında iki önemli güncelleme yayınlayacak. Windows 10 Redstone altında sunulacak olan bu güncellemelerin ilki yaz aylarında ikincisi ise yılın son çeyreğinde yayınlanacak.

Sayfayı Paylaş