Windows 10 Mobile Yapı 14352 Sürümünü Ne Zaman Yayınlanacak

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76

Microsoft, Windows 10 Mobile Yapı 14352 Sürümünü Ne Zaman Yayınlanacak

Microsoft'un Windows geliştirme ekibinden Peter Skillman, yeni Windows 10 Mobile güncellemesi için tarih verdi.

Microsoft, Windows 10 ve Windows 10 Mobile Anniversary Update geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Windows Insider programı çerçevesinde kullanıcıların da test edebildiği ön izleme sürümleri yayınlayan Microsoft, son olarak Windows 10 Mobile Insider Preview Yapı 14342.1004 sürümünü yayınlamıştı.
    Microsoft, geçtiğimiz hafta Windows 10 Insider Preview Pc kullanıcıları için Yapı 14352 sürümünü yayınlamıştı. Fakat Windows 10 Mobile cephesinde oluşan bir sorun nedeni ile geçtiğimiz hafta yeni bir yapı güncellemesi yayınlanmamıştı. Fakat görünüşe bakılırsa Windows 10 Mobile Insider Preview Yapı 14352 sürümü yarın yayınlanacak.
    Microsoft'un Windows işletim sistemleri kullanıcı ara birimi geliştirme ekibinden Peter Skillman, twitter'da yaptığı açıklamada, Windows 10 Mobile Yapı 14352 sürümünün 31 Mayıs Salı gününden önce yayınlanmayacağını belirtti. Tabi bu açıklama Yapı 14352 güncellemesinin belirtilen tarihte yayınlanacağı olarak algılandı. Zira Microsoft, Windows Insider ön izleme sürümlerini genel olarak Salı veya Perşembe günleri kullanıma sunuyor.

Yarın akşam saatlerinde yayınlanması beklenen Windows 10 Mobile Insider Preview Yapı 14352 sürümünü ile yeni özellikler veya önemli değişiklikler getirmemesi bekleniyor. Microsoft, yaz aylarında ve hatta muhtemelen Temmuz ayı sonunda yayınlayacağı Windows 10 Mobile Anniversary Update güncellemesi için artık daha çok stabilite ve performans iyileştirmeleri üzerinde duruyor. Bu nedenle Windows 10 Mobile Redstone güncellemesine kadar küçük bazı değişiklikler dışında yeni özellik beklememek daha doğru olur.

Windows 10 Mobile işletim sistemi, kullanıcıların merakla beklediği yeni özelliklere ise 2017 yılı başlarında yayınlanacağı tahmin edilen Windows 10 Mobile Redstone 2 güncellemesi ile kavuşacak.

Sayfayı Paylaş