Windows 10 Mobile Yapı 10586.11 Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Konu, 'Windows işletim sistemi' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Microsoft’un mobil işletim sistemi Windows 10 Mobile için RTM sürümü olarak yayınlamaya hazırlandığı Windows 10 Mobile Yapı 10586.11 sürümüne ait ekran görüntüleri internete sızdırıldı.
    Redmond merkezli yazılım devi Microsoft, Windows 10 Mobile güncellemesi için artık son hazırlıklarını yapıyor. Bu ay içinde Windows Insider programı dahilinde RTM sürümünü kullanıcılara test için dağıtması beklenen Microsoft, Windows 10 Mobile Insider Preview Yapı 10586.11 sürümünü test ediyor.

Bugün winbeta.com sitesi tarafından paylaşılan görseller, Windows 10 Mobile Insider Preview Yapı 10586 11 sürümüne ait ve mevcut kullanımda olan Yapı 10581 sürümüne göre göze çarpan önemli bir değişiklik yok gibi görünüyor.
    [​IMG][​IMG]
    Microsoft Windows Insider Program Yöneticisi Gabriel Aul, geçtiğimiz hafta twitter’da gelen bir soru üzerine yeni yapıyı yayınlamak için bir kaç güne daha ihtiyaçları olduğunu belirtmişti. Bu açıklamayı göre bu hafta yayınlanmasına kesin gözüyle bakılan Windows 10 Mobile Insider Preview Yapı 10586 sürümünün ekran görüntülerinde görülen 10586.11 derlemesi ile mi geleceği yoksa daha yeni bir sürüme mi sahip olacağı henüz bilinmiyor.
    Microsoft, Windows Insider programı dahilinde yayınladığı güncellemeler üçün genel olarak Salı ve Perşembe günlerini tercih ediyor. Bu nedenle yayınlanacak yeni yapının yarın akşam saatlerde Windows Insider kullanıcıları için sunulması bekleniyor.
    Öte yandan Windows 10 Mobile işletim sistemi yüklü akıllı telefonları satışa çıkarmaya başlayan Microsoft, Windows 10 Mobile güncellemesini mevcut Windows Phone telefonlar için Windows Insider test sürecinden sı ra yayınlayacak. Herhangi olumsuz bir geri bildirim oluşmazsa Windows 10 Mobile güncellemesinin bu ay içinde OTA üzerinden seçili birinci akıllı telefonlara dağıtılmasına başlanması bekleniyor.

Sayfayı Paylaş