Volkan devlerin takibinde

Konu, 'FENERBAHÇE' kısmında kosovali.77 tarafından paylaşıldı.

1. kosovali.77

kosovali.77 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Volkan Demirel'e Avrupa'nın önde gelen kulüpleri kanca taktı. Ancak, “Fenerbahçe'de işlerim daha bitmedi” diyen tecrübeli eldiven, Sarı-Lacivertliler'in gölüne su serpti.
    Takımı Fenerbahçe gibi ligin ikinci yarısında formunu yükselten ve yaptığı kurtarışlarla, elde edilen başarıda pay sahibi olan Volkan?Demirel, Avrupa devlerinin yakın takibine girdi. İngiltere’den Everton, Tottenham, Fransa’dan Olympique Lyon, Marsilya, İspanya’dan Real Betis, Mallorca, İtalya’dan Lazio, Belçika’dan Standard Liege ve Anderlecht gibi ünlü kulüplerin, milli file bekçisini transfer listesine aldığı belirlendi. Avrupa’nın dört bir yanından çeşitli takımların takibine giren Volkan Demirel’in, bütün bu gelişmelere karşın, sözleşmesinin devam ettiği Fenerbahçe’yi ön planda tuttuğu belirlendi.

‘Önce Fenerbahçe’
    Transfer konusunda şu anda bir düşüncesinin olmadığını açıklayan tecrübeli kaleci, “Bana direkt olarak gelen bir teklif de yok. Sadece bazı takımların, menacerler aracılığıyla girişimde bulunduğunu biliyorum.?Ancak bunlarla ilgilenmiyorum. Çünkü Fenerbahçe’ye geçen yıldan kalan bir borcumuz var. Son maçta kaybettiğimiz şampiyonluğu bu sezon elde etmek istiyoruz. Önce bunu yerine getirelim, transfer konusunu daha sonra düşünürüz” diyerek, şu anda sadece şampiyonluğa odaklandıklarını ifade etti.

Sayfayı Paylaş