VMware Workstation PRO 12.0.1 Build 3272444 FINAL (FULL)

Konu, 'Sistem Araçları Programları' kısmında MEST tarafından paylaşıldı.

1. MEST

MEST
    Yetkili
    Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    131
    ~` VMware Workstation PRO 12.0.1 Build 3272444 FINAL `~
    ..SANAL PC OLUSTURUN + SORUNSUZ %100 FULL + KURULUM..

-: 08.12.2015 TARIHINDE :-
    YENI VERSIYON EKLENEREK YENILENDI!!

Programin Özellikleri;

VMware aynı bilgisayarda disk bölümlendirmeye gerek kalmadan birden fazla işletim sistemine sahip olmak için kullanabileceğiniz bir sanal makine yazılımıdır. Ağ, cihaz kontrolü, dosya paylaşımı, kopyala yapıştır özellikleri, geri alma/ileri alma gibi özellikleri bu sanal makine yazılımı üzerinden çalıştırdıkları işletim sisteminde de kullanabilir ve güvenli bir şekilde işletim sistemini kullanabilirsiniz.

Windows 10 YENI

Workstation 12 değerlendirmek ve izole ve güvenli bir ortamda yeni işletim sistemlerini test etmek için harika bir yoldur. En son Microsoft Windows 10 Teknik Önizlemesi olmak üzere 200'den fazla işletim sistemlerini çalıştırın. Workstation 12 tam sunucuya Windows 2012 R2 için masaüstü için Windows 8.1 güncelleştirmesi, en son Microsoft işletim sistemlerini destekler. En son Linux dağıtımı çalıştırmak kuruluşlar ve teknik kullanıcılar için, Workstation 12 Ubuntu 14.10, Kırmızı 7, CentOS 7, Fedora 21, Debian 7.6 ve daha birçok destekler. Workstation 12 ile,. Eğitim, gösteri demolar ve test için nihai vSphere laboratuvarı kurmak için Hyper-V veya VMware ESXi ve vSphere çalıştırmak için iç içe hipervizörler oluşturabilirsiniz

Son İşlemciler için destek YENI

Workstation 12 Maksimum performans için yeni Haswell mikromimarisine dahil olmak üzere son Intel 64-bit x86 işlemcileri destekler. Workstation 10 ile karşılaştırıldığında Workstation 12 multimedya, şifreleme / şifre çözme, ve diğer yorucu performans testleri gibi CPU yoğun operasyonlarda 45% iyileşme kadar teslim anahtar yeni Haswell uzantıları yararlanmak için optimize edilmiştir.

Güçlü Sanal Makineleri oluşturun YENI

Workstation 12 ile, sanallaştırılmış bir ortamda en zorlu uygulamaları çalıştırmak kadar 16 vCPUs, 8 TB sanal diskler ve hafıza 64 GB ile sanal makineleri oluşturabilirsiniz. Şimdi bir sanal makineye video belleği 2GB kadar ayırarak grafik yoğun uygulamaları ek destek verebilir. OpenGL 2.1 ve DirectX 9.0c Shader Model 3 grafik için güçlü 3D grafik ve desteği ile, iş istasyonu AutoCAD, SolidWorks veya bir esinti gibi oldukça zorlu 3D uygulamaları çalıştıran yapar.

Son Dizüstü ve Tablet için hazır YENI

Workstation 12 yeni QHD + dizüstü bilgisayarlar ve x86 tabletlerde kullanılan (3200x1800) ekranlar gibi yüksek çözünürlüklü görüntüler desteklemek için optimize edilmiştir. Bir kullanıcı kendi tablet juggles yanıt vermek için sanal makinelerde çalışan uygulamaları etkinleştirmek için Workstation sanal ivmeölçer, jiroskop, pusula ve ortam ışık sensörü ile yeni Microsoft Surface Pro 3 yeteneklerini yararlanın. Buna ek olarak, Workstation 12 kolay son donanım yararlanmak için yapım, 7.1 surround ses, USB 3.0 ve Bluetooth ile HD ses desteği.

VMware Workstation PRO 12.0.1 Build 3272444 FINAL (FULL)

Turbobit.net Linki

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Hitfile.net Linki

NitroFlare.com Linki

SGN.

Sayfayı Paylaş