UNetbootin İndir – USB Boot Etme Programı

Konu, 'Donanım' kısmında Mehmetkarahanlı tarafından paylaşıldı.

1. Mehmetkarahanlı

Mehmetkarahanlı Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

UNetbootin, Windows için USB Boot Etme yazılımıdır. Bu program sayesinde basit bir şekilde USB disklerinizi boot ederek bilgisayarınıza format atabilirsiniz.

UNetbootin programı sayesinde CD/DVD‘ye ihtiyaç duymadan USB ile bilgisayarınıza format atabileceksiniz. Bu program ile işletim sistemi dosyalarınızı USB belleğe boot ederek atıyor. Boot edilerek flaş belleğinize attığınız işletim sisteminizi bilgisayarınıza basit ve hızlı bir şekilde yükleyebiliyorsunuz. USB bellek ile bilgisayarınıza format atabilmek için bilgisayarınızı USB Boot desteğinin bulunması gerekiyor.

UNetbootin – USB Boot Programı

UNetbootin taşınabilir bir programdır. Yani bilgisayarınıza kurmanıza gerek kalmadan direkt olara çalıştırıp USB Bootişlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tek tıklama ile çalıştıracağınız bu programı daha sonra Diskimage bölümünden işletim sistemi dosyanızı tanıtarak boot işlemini basit bir şekilde başlatabilirsiniz.

UNetbootin programının dosya boyutu 4,6 MB‘dır. Küçük boyutu sayesinde bilgisayarınızda fazla yer kaplamayacaktır.

UNetbootin Programının Sistem Bilgileri
    • Lisans: Ücretsiz
    • Dil Desteği: İngilizce
    • İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP uyumlu
    • Üretici: Geza Kovacs
    • Sürüm: 6.13
    • Boyut: 4,6 MB

Sayfayı Paylaş