Türk Savaş Uçağı Suriye Tarafından Düşürüldü

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında himm tarafından paylaşıldı.

1. himm

himm Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki güvenlik toplantısının ardından kayıp Türk jetiyle ilgili şok açıklama

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen güvenlik toplantısının ardından yapılan yazılı açıklamada, ''Uçağımızın Suriye tarafından düşürüldüğü anlaşılmıştır'' denildi.

Açıklamada, ''Türkiye, olayın tam olarak aydınlatılmasının ardından, nihai tavrını ortaya koyacak, atılması gereken adımları kararlılıkla atacaktır'' denildi.

Başbakan Erdoğan'ın Ankara'ya dönüşünün ardından Başbakanlık Resmi Konutu'nda basına kapalı gerçekleştirilen toplantı 2 saat 10 dakika sürdü.

Toplantıya, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Erten ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan katıldı.

2. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    600 terörüst karakolu kuşatır 3 saat savaş kimsenin haberi yok uçak düşer dış işleri uyur gereken yapılaçak kaçınçı dalga bilmem kim tutuklandı uyusunda büyüsün ninni bış bış bışşşşşşşşşşşşşşş

3. BİLO33

BİLO33
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Söylenecek okadar çok şey var ki....................................................şuanda ağzıma geleni söyledim.

4. şimşek59

şimşek59 Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    bir keşşif uçağı suriye nin kar sahsına girdiyse hemen düşümresi mi gerekir eben anlamadım rezalet ya bu na uygun bir tepki gerekir

5. suvekum

suvekum Süper Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Acıyorum yurdum insanına ne umutlar bekliyor şu pısırık hükümetten... Dış politika vasatın altında, pkk karakol basar onlarca şehit veririz olgunlukla karşılar, komşu uçağımızı düşürür olgunlukla karşılar, memur hakkını aramak için eylem yapar hükümet şahin kesilir. Vay halimize vay....

6. Örnek

Örnek Guest

Bununda üstü kapatılır haftaya herşey unutulur. Hükümet hiç bir şey yapamaz vursa Abd vurdurdu derler vurmasa sineye çekti derler vuracak adam böyle kıvranıp durmaz haberi aldığı an missilemeyi yapardı ancak uluslararası toplantılarda show yaparlar.

7. BİLO33

BİLO33
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bütün kalbimle düşüncelerinize katılıyorum.

8. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    herşey birileri için yapılıyor genele bakın birileri şunu yapın diyor hop işlem tamam vatandaş için millet için yapılan yok hep söyledim göz boyamaca büyük devlettiz hergez bize hayran ve saygı duyuyor inanın kral çıplak ama söyleyecek insan az diğerleri bundan daha iyi mi?yok inanmıyorum ne olaçak inanın ya ALLAHA ya emperyaliz me emanetiz

Sayfayı Paylaş