Türk milletine

Konu, 'Türkiye Genel' kısmında astronot07 tarafından paylaşıldı.

1. astronot07

astronot07 Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Öncelikle tüm ulusumuzun başı sağolsun. Dün Tokattan gelen acı haber hepimizi derinden üzdü ve ben 2 gündür bu kahpe tuzağın hain pusunun sonucu 7 kardeşimin hayat hikayesini izledim ve kahroldum.
    Öncelikle bu konuyu bütün forumlara yazıcam ve herksin o sehitlerin anısına bu konuyu sürekli güncel tutacaklarına eminim.
    Türkiyenin br çok sorunu varken başbakan olucak kişi ABD de gezsin partiler den ses çıkmasın engel olup dursun. Bir parti varki daha bugun bile milletimizi tehdit etsin İzmirli kardeşlerimizi bazı serefsizleri linc etmek istedi diye cezalandınsın o serefsizleri korusun ve o serefsizlerin uzantılarıda böyle ana kuzularını katletsin ve Türk halkı hala otursun böyle bir saçmalık yok ve ben böyle bir düzeni saçmalığı kabul edemiyorum kendime yediremiyorum.
    Neden O serefsizlerin başı olanı koruyoruz bu topraklarda başkaları istemeyor diye o zaman o başkaları girsinler topraklara bu ülke bu hükümetle bu partilerle ve bu saçmalıklarla daha ne kadar sessiz kalıcak.
    Yetmedimi hala ayaklanmak için sahip çıkmak için onurumuzu gururumuza serefimize namusumuza daha nereye kadar daha kaç ana kuzusu yok olucak.
    Bir parti lideri ülkeyi tehdit ediyor o parti üyeleri milleti tehdit ediyor ve o partiye bağlı serefsizler ülkeyi karıştırıyor polise taş atıyor ve polis bakıyor neden VUR EMRİ verilmiyor gebertsinler hepsini 5000 mi serefsiz var polise taş atan yok etsinler üzerlerine pitbulları salsınlar ama sadece onlara değil o parti liderine yöneticilerine ülkeyi tehdit eden o alçaklara yok etsinler cevat gibi yaksınlar bunlar dizilerde haberlerde olmasın ve ben daha 25 yaşındayım ve utanıyorum o alçaklarla o çakallarla aynı havayı tenefüs ettiğim için APO yu daha ne kadar beslicez.
    Bir vatandaş issizim der polis döverek öldürür. Ama iyi aile cocukları ülkeyi böler tehdit eder onlara ödül verirler.
    Balık baştan kokmuş başbakan gezmeyi yol yapmayı onu bunu yapmayı bıraksında milletin serefini onurunu korusun o sehitlerin kanını dökenleri yok etsin nede olsa bigün oda ölücek.
    Burdan şu anda isim vermicem ama bazılarını öldürmek bile kurtuluş olur işte o yüzden öldürmiceksin öldürün beni diye yalvaracak hale getireceksin.
    Türk halkı o sehitlerin kanlarının onuru şerefi için artık bu çakalları aramızda tutmayalım.

Site yöneticilerine bu konu için özür dilerim şu anda çok yoğun duygular içersindeyim umarım sizde gerekli desteği verirsiniz herkese iyi akşamlar saygılarımla.

B.K.E.

2. vural61

vural61 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Astronot07 Arkadaşıma bende burdan katılıyorum ve bu hain saldırıyı burdan kınıyorum. Başbakan olarak bizi temsil etmeye çalışan KİŞİYİ burdan Ülkeye dönmesini ve anında istifa etmesini arzu ediyorum.
    Şeyitailelerin ve tüm Türkiyenin başı sağolsun Şehlerimize Allahtan Rahmet dilerim

3. astronot07

Beğenilen Mesajlar:
    1
    eyvallah teşekkürler

4. gumusoglu_45

gumusoglu_45 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    tüm şehit ailelerinin ve türk milletiniin başı sağolsun duyarlılığından ötürüde ayrıca arkadaşımı kutlarım herkes üzerine düşen görevi yapmalı

5. alex35

alex35 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Türk millettinin başı sağolsun.Tayyib bey geze dursun ayıptır be ayıp.

6. takea

takea Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    şehit ailelerin tüm türkiyenin başı sağolsun

7. toycan

toycan Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    ya anlamıyorum *** veya tv programları konusunda magazinde günlerce yazanlar bu konular hakkında cıt yok sorun ne hepimiz ermeni mi olduk yoksa sorun ne herşeyden yaşananlardan çok mu memnunsunuz gavurun oyuncağı olmak hoşunuza mı gidiyor böyle gelmiş böyle gider mi diyorsunuz yada bana dokunmuyan yılan bin yıl yaşasın mı diyorsunuz işte ozaman işimiz zor ama çok zor yazık bize bu vatanı emanet edenlere erbakan hocanın dediği gibi bu hükümet memleketi nargoza almış millette çok rahat ama insanın nargoz hali fazla uzun sürmez sürersede uyan ma şansı az siz hangi haldesiniz

8. cevbay

cevbay Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    şehit ailelerin tüm türkiyenin başı sağolsun

9. astronot07

Beğenilen Mesajlar:
    1
    bu konuyu günel tutan ve bizim için kanlarını canlarını veren tüm sehitlerimize sonsuz teşekkürler

10. BİLO33

BİLO33
    Yetkili
    Vip

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ya ben patlamaya hazır bomba gibiyim...sinirden gözüm dönüyor ...Allahım sabır ver:shake_it::angry26::devilprv:

11. louis

louis Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    başımız sağolsun. bu şerefsizleri barındırmamak gerek.

12. astronot07

Beğenilen Mesajlar:
    1
    çok haklısın

Sayfayı Paylaş