Tecavüz ettikleri 2 yaşındaki çocuğu çukura attılar

Konu, 'Türkiye'den Haberler' kısmında himm tarafından paylaşıldı.

1. himm

himm Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    AMASYA'da evlerinin önünde oynayan 2 yaşındaki E.F. adlı kız 100 metre uzakta içi su dolu çukurda ölü bulundu. E.F.'ye yapılan otopside tecavüze uğradığı belirlendi. Jandarma küçük kızın kardeşi 14 yaşındaki V.F. ile amcasının çocukları 19 yaşındaki S.F. ve 16 yaşındaki M.F. gözaltına alındı.

Amasya'nın merkez Abacı Köyü'nde dün jandarmayı arayan bir kişi köyde bulunan 1 metre derinliğinde su dolu çukur içinde çocuk cesedi olduğunu ihbar etti. Köye gelen jandarma E.F.'nin cesedini evlerinden 100 metre uzaklıktaki su çukurundan çıkarttı. Kızının cesetinin bulunduğunu öğrenen baba Mustafa F. sinir krizleri geçirdi. Daha sonra küçük kızın cesedi otopsi yapılmak üzere Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Önce kaza sonucu çukura düşerek öldüğü sanılan küçük kızın cesedini inceleyen doktorlar E.F.'nin tecavüze uğradığını belirleyince ceset otopsi yapılmak üzere Samsun'a gönderildi. Jandarma E.F.'ye tecavüz edildikten sonra içi su dolu çukura atılmış olabileceği üzerinde dururken kızın ağabeyi V.F. amcasının çocukları S.F. ile M.F. gözaltına alındı. Soruşturmanın çok yönlü olarak sürdüğü bildirildi.

2. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    İdam cezası geri getirilsin. Tecavüzcüler hadım edilsin.

3. bluviaggiatore

bluviaggiatore Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Aynen ,azıttı millet

4. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Bunların seçmenlik hakları da elinden alınmalı. İddia ediyorum bu tip insanların çoğu belli bir partiye oy veren tutucu insanlar; aile içi baskı ve bastırılmış cinsellik sonucu oluyor bunlar.

Belli bir partiye oy verdiklerini düşünüyorum. Şimdi o belli partililer itiraz edecektir ama itiraz etmek yerine madem itiraz ediyorlar; bu önerimi desteklesinler. Eğer o partiye oy vermiyorsa adi suçluların seçmenlik hakları kısıtlanınca o parti daha yüksek oy alır. Hodri meydan, destek mi vereceksiniz bu önerime yoksa karşı çıkmakla mı yetineceksiniz belli parti dediğim muhafazakar partiye oy vermediklerini iddia ederek.

5. <VATAN>

<VATAN> Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Idam cezası iki suça gelmeli:

Tecavüz

Terorizm

6. <VATAN>

<VATAN> Kıdemli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bu iş parti işi değil , eğitim işidir,

tutucu insanların çoçukları tecavüzcü mü oluyor? (gülerim)

pekii başı boş insanların çoçukları ne oluyor ?

7. Örnek

Örnek Guest

Çok yerinde bir yaklaşım olmuş yorum yaparken biraz dikkatli olup bir takım grupları ele alıp kesin hükümler verilmemeli. İdam konusuna gelince sonuna kadar katılıyorum bırakın oy vermek vs gibi sosyal hakları bunların yaşamaya bile hakkının olmaması lazım. Lanet herifler direkt idam etmek bunlara iyi niyetli bir yaklaşım olur parçalatacaksın namussuz herifleri!:angry26:

8. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Türkiye'nin aynası gibisiniz. Bilimsel gerçeklere gülünen ülkeye ayna tutuyorsunuz. İstediğiniz sosyolojik araştırmaya veya istediğiniz kapalı topluma bakın. Kapalı ve tutucu topluluklar da ensest ve eşcinsellik oranları oldukça yüksektir. Bilimsel olarak araştırmalarla saptanmış bir durum bu.

Bilime gülmek ilginç bir davranış.

Yorum yaparken yazdıklarımın aksini iddia eden arkadaşlar keşke bilimsel, saygın kurumlarca yapılmış araştırmalar ile neden haksız olduğumu ispatlasa. Öteki türlüsü bir şeye körü körüne karşı olmak oluyor.

Ben niye ispatlamıyorum; bu konuda araştırma verilerini koymuyorum. Allahaşkına ben araştırıp akademik yayınları ve araştırmaları buraya getirsem sanki kabullenilecek mi bu olgular? Eee o zaman neden ikna olmayacak insanları ikna etmek için bir çabaya gireyim...

9. Örnek

Örnek Guest

Ee o çabaya giremeyecekseniz milleti zan altında bırakamayacaksınız:) Siz Türkiye'yi İran, Arabistan falan sanıyorsunuz heralde oradakiler hasreti Türkiye'de ki bir sosyal islami yaşam. Sizin söyledikleriniz oralarda yaygın olabilir de burası için söz konusu mu düşünmek lazım Vatan'nın sorduğu soruyu tekrarlayalım ozama tutucular yanlış yapıyorda başı boş bırakanlar doğru mu yapıyor memleketin her köşesinde uyuşturucu satıcıları daha liseyi bitirmeden kullanmaya başlayan ve aileleirnin bir haber olduğu çocuklar tutucu ailerlerden çıkıyor değil mi? Ülkeyi sadece yaşadığınız şehirden tepeden bakarak yorumlamamak lazım.

10. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ben yanıt vermiyorum; gazete-haber arşivleri size yanıt versin:

Gizlenmiş İçerikGörmek İçin Foruma Giriş Yapınız. !

Başbakan'ın yeğeni esrarla yakalandı

Narkotik polisinin Diyarbakır’dan İstanbul’a getirilen 50 kilogram uyuşturucuyla ilgili gözaltına aldığı 12 kişi arasında Başbakan Erdoğan’ın yeğeni Mehmet Erdoğan da var.

Güncelleme: 09:50 TSİ 12 Şubat. 2010 Cuma

İSTANBUL - İstanbul Polisi’ne kısa süre önce Diyarbakır’dan İstanbul’a uyuşturucu sevkiyatın yapılacağı ihbarı ulaştı. Teknik takibe başlayan polis ekipleri, 50 kilo esranın İstanbul’a ulaştığını belirleyince düğmeye bastı. Narkotik Polisi, Pazartesi sabahı çok sayıda adrese eş zamanlı baskın yaptı.
    Vatan gazetesinin özel haberine göre Operasyonda Başbakan Erdoğan’ın hayatta olmayan kardeşi Mehmet Erdoğan’ın oğlu Mehmet Erdoğan ile ikisi kadın 11 kişi, 50 kilo esrarla ele geçirildi. Yeğeninin gözaltına alındığı bilgisi iletilince Başbakan Erdoğan’ın “Yasalar ne emrediyorsa, gereken neyse o yapılsın” dediği öğrenildi.
    Mehmet Erdoğan ve 11 kişi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ndeki üç günlük sorgunun ardından Çarşamba günü akşam saatlerinde İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Savcılığı’na sevk edildi. Sorgularının ardından nöbetçi mahkemeye çıkarılan 12 kişiden, aralarında Erdoğan’ın da olduğu 7’si tutuklanarak cezaevine konuldu.

Polisin ‘torbacı’ tabir edilen satıcılara dağıtılmak üzere getirilen uyuşturucu operasyonunda yakaladığı 12 şüpheli şunlar: Mehmet Erdoğan, Zerdüşt Çelik, Zeki Yılmaz, Esra İşcan, Serkan Emre, Aysen Tutkun, Serdar Züm, Turan Uluhan, Bayram Kaplan, Selim Selvi ve Barış Kurt.

-----------------------------------------------------------------------------------

Daha da cevap vermeye gerek var mı?

En baştan örnek verdim; yoksa şirket kamyonunda esrar yalanan AKP'li de var. İsmini hatırlamıyorum, Kılıçdaroğlu Baron diyordu kendisine. Kamyon şoförünün olduğunu iddia etmişti şirketine ait kamyondaki uyuşturucunun. Artık kiminse günahı boynuna...

11. Örnek

Örnek Guest

Vay be memlekette ne dümen varsa bunların başının altından çıkıyormuş sapkınlıklar bunlarda uyuşturucu sevkiyatı bunlarda ondan sonra bunları görüpte hemen etiket hazır islamcılar böyle işte vay hainler vay:) Bu memleketi ne hale getirdi bu islamiyet, müslümanları infaz etmek sallandırmak lazım:) Halbu ki genellikle teist olan Avrupa ülkelerinde hiç olmaz bu sapkınlıklar,uyuşturucu,cinayet,hırsızlık onlar yüce varlıklar herkesi bu yola teşvik etmek lazım doğru yoldasınız bu islamiyet böyle işte ne varsa avrupada var islamı bitirmek lazım bu yol için herşey mübah kim tutar sizleri:hahaha:

12. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Hey özgürlük... Ne güzel şey değil mi? :)

Neyse konuyu çarptırmadan İslamiyet kelimesinin siz kullanana kadar hiç kullanılmadığını hatırlatır; konuyu bambaşka yerlere çekip sanki İslamiyet'e ve Müslümanlara hakaret etmişim gibi algılar yaratmaya çalışmanızı, insanlara adeta hedef göstermenizi biraz yadırgadım doğrusu. :) :)

Çok nahoş hareketler bunlar. Yakışmadı doğrusu. :thumb_down::thumb_down:

13. Örnek

Örnek Guest

Ben tutucu kesimden İslamiyet'e vurgu yaptığınızı düşünmüştüm demek ki yanlış anlamışım. Hakaret ettiğinizi söylemedim ben sadece yanıldım sanırım.

14. engunaydin

engunaydin Banlı Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Tutuculuk her toplumda olan bir durum. Hırıstiyan katolikleri de mesela oldukça tutucudur. Tutucu toplulukları kast ediyorum; küresel bir genel durum tutucu topluluklar içinde gizli kalan aşırılıklar. Türkiye'de tutucu denince belki İslami kesim akla geliyor olabilir ama tutuculuk esas da bir dine mensubiyetten bağımsız bir durumdur. Çoğu zaman dini gerekçeler ile kılıflanıyor olabilir ama her hangi bir dine mensup olmayıp tutucu olan insanlar da vardır.

Tutuculuk dini maske altındadır, tek başına dinle açıklanamayacak daha geniş sosyolojik bir olgudur. :thumb_up:

15. microlab

microlab Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Allah bu ŞEREFSİZ Köpeklerin Belasını versin. Ateş düştüğü yeri yakıyor bence TÜRKİYE' nin Anayasa Değişikliği konusundan çok ADAM gibi bir CEZA KANUNUNA ŞİDDETLE İHTİYACI VAR.!!

Sayfayı Paylaş